reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

tunia, atomówka a co Wam tak spieszno? :-)

O! Widzę, że monika wychodziła sobie na tym spacerku rozwarcie - no proszę, jak ładnie się jej plan powiódł :tak: No to kolejne kciuki za kolejną zdrową dzidzię i co by mamy za bardzo nie wymęczyła.


M nadal śpi...
A ja zamulam...
Sama nie wiem - bo coś bym zjadła, tylko nie wiem co :eek::eek::eek: Może parówki, albo lepiej śledzik (ale nie ma :baffled:), albo coś słodkiego - tylko co????? :confused2:
 
reklama
widze ruch sie u nas zrobil...
ja dalej umieram... jakas grypa chyba mnie dopadla...
kindzia- u mnie przeczucia na dziewuche... ale zobaczymy :D co do kolejki to ja nie tak szybko jeszcze ze 2 tyg (takie jakies mam przeczucie...)
 
ahoj kobitki, mnie rozbiera chyba jakies choróbsko:( mam nadzieję, że nic poważnego, bo sama nie wiem co stosować na ewentualne przeziębienie.

Skoro dziś pełnia to myślę, że przybędzie nam rozpakowanych mamuś, moja Mania też zdecydowała się przyjść na świat w pełni, więc coś jest w tych fazach księżyca:) Czego Wam z całego serca życzę!
 
Vill no my w większosci juz takie niecierpliwe- ty od początku jak najdalej widzialas swoje termin ;-)

Monika poszła z koksem, oj moze sie zalapie kolejna na 03.06- fajna data :tak:

No i mini Mini jest na świecie! Cudownie!!

Ehh nie chce się az wierzyc w to co sie dzieje :)

Mysmy dzis zaliczyli dlugi spacer, zakupy.. ledwo sie ruszam - jak mnie cisnal w pecherz czy tam szyjke nie wiem bol czulam na calym dole, uuooo masakra myslalam, ze w McDonaldzie nie wstane ;) Mialam wogole nadzieje, na te lody z McDonalds o ktorych tak rozprawialyscie ostatnio ale tu oczywiscie takich nie maja jak w pl :confused2:
 
Monika trzymaj się i oby maluch szybko wyszedł

Vill mi śpieszno bo po pierwsze na dziś mam termin wg miesiączki, a po drugie mój TZ ma urlop zaraz i chciałabym aby się załapał na poród i żeby trochę potem z Nami pobył
 
Kamila, Amandla trzymajcie sie kobitki - najlepiej biegusiem do jakiegos doktora co by choróbsko nie rozpanoszyło się na dobre... teraz sezon na wirusy...

Angel połazisz, połazisz i Dorianka z brzuszka wygonisz ;-)

Atomówka no to masujemy sie razem ;-) - mi po kolejnej dawce masażu skurczyki jakieś się pojawiaja juz dłużej - chyba będę wydłużać czas masażu i skracać odstępy między kolejnymi partiami...

Monika jak tylko skończy się ktg to śmigaj po korytarzu, masaż brodawek i pod ciepły prysznic (ponoć niektóre położne polecają szczypać sie lekko brzuch u góry po bokach) - rozwarcie jest, a ze stresu mogło się zatrzymac na trochę - ale ruszy tylko kwestia jak szybko :tak:
 
reklama
Mata proszę napisz dokładnie jak wyglada masaz sutków :( Chodzi o ich pocieranie? Pociskanie, masowanie okrezne czy jeszcze cos innego? I na zmiane tak po pare minut, przerwa? Tak na sucho ( boli!) czy z balsamem?
Wybacz denne pytanie..

Monika trzymaj się kochana :-)
 
Do góry