reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
No no no - ładna lista; początek marca i w sumie połowa już z maluchami (Maria nam tu jeszcze gdzieś uciekła, ale on też już musi być po wszystkim przecież)


A ja poprasowałam - postanowiłam być lepsza od M, który zrobił ogień po godzinie proszenia/przypominania :baffled: a teraz sobie poszedł smacznie spać.
Zastanawiam się tylko, kiedy zamierza słup od schodów w końcu pomalować (zanim się zapaćka na amen) - żeby jeszcze lakier wywietrzeć zdążył :eek:

kindzia cały czas przeczucia na dziewczynke były i wciąż wiele "znaków" na to wskazuje, ale obecnie to już przeczucia jakoś poszły w las - w ogóle nie czuję tego, że zaraz maluszek będzie po tej stronie i jak to w ogóle będzie - życie do góry nogami... Jakiś taki zastój emocjonalny, nie wiem jak to określić :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kindzia poprasowane co trzeba mam, ale M powinien dac radę (prasowac umie)- jakby mnie dłużej nie było, to podzieli się z teściową obowiązkami... z resztą wyboru mieć nie będą... małą może jutro wyszykuje do przedszkola i pranko jedno jeszcze puszcze, bo sie nazbierało, a M to jedynie z praniem ma problem, o ile pościele czy ręczniki to jeszcze pół biedy, ale kilka razy juz ubrania prał i trochę się poniszczyło... więc to wole sama zrobić... no i poza tym będę miała kilka godzin na spokojne działanie ;-)
jeszcze da malucha na wyjście przyszykuje ubranka, niech czekają...

Angel ja to nie wiem jak Ty w ogóle ta listę ogarniasz :eek:
 
nusia pamiętam, że Braun irt, ale numeru już nie wspomnę....

kindzia będzie się działo, owszem - tylko jeszcze to do mnie (nagle - nie wiedzieć czemu) nie dociera
A ztym żelem u Mini to pewnie chodzi o żel z prostagladyną, który ma za zadanie zmiękczyć szyjkę
 
No i mini urodzila super!!!!!:-)

Teraz jeszcze ja bym mogla uslyszec w piatek no rozwarcie na 4 cm zostajemy w szpitalu:-D:-D:-D:-Dahahahaha w jakie ja cuda wierze:-D:-D
 
Mini gratuluję kochana

Mata olejek ale jaki? Ten rycynowy? Bo laski coś piszą,że się boją go pić bo, no właśnie nie wiem dlaczego

Tunia nawet nie wiesz jak ja marzę żeby jutro lekarka powiedziała,że rozwarcie 3 albo 4 cm i mam się np w week stawić do szpitala ( Vill w razie W mam do Ciebie nr co by Tunie odciążyć trochę :-D)
Normalnie stopy bym jej wycałowała za takie info, ale też w cuda nie wierzę choć skurcze są coraz częściej i coraz bardziej bolą
A i wiecie co u mnie działa masaż sutków aż sama z szoku byłam
 
Mini urodziła super :) No i Monika dzisiaj tez chyba poleci jak nie jutro :tak:

Atomówka, tak olejek rycynowy - nie próbowałabym gdyby nie to, że moja ciotka, doświadczona położna by tego nie polecała. Z ciążą wszystko ok, z maluchem też, ale podejście tylko jedno zrobię. No i masażyk sutków daje radę, po 3 minutki na jedna strone i zaraz skurczyki są. Niby co godzine dobrze robić po kilka minut na każdą pierś. Ja po 3 partii masażu skurcze jakies miałam dłużej, ale nadal mało bolesne itd. ae zawsze coś

oj ja tez chcę mieć rozwarcie :sorry:
 
reklama
No i u mnie silniejsze skurcze ale ja to wcale nie czuje zebym miala szybko zaczac rodzic:-)za bardzo mu sie chyba w brzuchu spodobalo a z sutkami nie probowalam moze dzis sprobuje:-D:-D:-D
atomowka oj no juz moglas do mnie napisac w razie co:-)jeszcze ogarniam wszystko:-D

Ciekawe jak bedzie z monika czy dlugo bedzie sie meczyc czy szybciutko strzeli...
 
Do góry