reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

A ja dwupaku jeszcze po 1 przeniesli mnie na porodowke moj przyjechal po badaniu troche krwi ze mnie zeszlo i skurcze bolesne i dupa po skurczach kazali wziac kapiel i na ktg leze znowu mam skurcze i karza spac .pozniej maja mi cos dac padam na twarz i zeby bylo smiesznie 4 laski urodzily dziewczynki
 
reklama
monia jeszcze chwileczke :-)
mata ale ladne to zdjecie! no obyś dzis ruszyla nareszcie

moj M jest juz widze przerazony i gotowy zgodzic sie na wszystko... kochany jest...a widze ze boi sie bardziej ode mnie narazie:tak:

zycze owocnego dnia w bobasy nowe:-D
 
Witam!

Monika spokojnie dzisiaj się ruszy. A ta krew co poleciała to czop? Nie badali Ci przejrzystości wód taka rurką? Bo ja po tym miałam krew własnie i czop straciłam... Bo wody jeszcze nie odeszły tak? Po obchodzie może zdecyduja o przebiciu pęcherza, to poród i skurcze ruszą :tak:

Agusia &&& będzie dobrze :tak:

Dobrusia dziękuje za miłe słowa ;-) ta fotka co prawda nie jest najnowsza, ale baaaaardzo mi sie podoba, na tej starej to taka dziecinna była jeszcze, a teraz to juz pannica z niej, że ho ho ;-)
ja po wieczornych zabiegach co jakis czas budzona byłam skurczem, ale słabo bolało... niedawno wypiłam miksturkę położnej z olejku rycynowego - ponoc działa na 60% po terminie... zobaczymy czy pomoże... kurcze ja to desperacja nieco, bo nie chcę sztucznej indukcji... męża wczoraj nie dorwałam, ale dzis mu nie odpuszczę... i dziś dalej będziemy sie masażami zajmować... jak to nic nie da to trudno - kapitulacja i w piąteczek na patologię...
 
witam was w piekny sloneczny cieply dzien :)
Monika trzymam kciuki niech sie ruszy jak najszybciej &&&
ehh a ja sie wkoncu wyspalam wrocilam na normalne mleko i mala zjala sobie spokojnie cala butle niewkurzala sie przytym niemiala wzdec tak jak przy tamtym mleku wkoncu sie najadla i smacznie sobie spala :) teraz siedzi w lezaczk i sie bawi zawieszkami :) szczescliwe dziecko najedzone :)

A ja wczoraj mialam przeboje o 13 ojechalam z synkiem na izbe przyjec bo mu spuchla noga i go bolala wiec zrobili mu rentgen na noge wogule niepopatrzyl i stwierdzil skrecenie stawu skokowego wiec sobie mysle bedzie szynka jak nic a ten domnie obkladac altacetem i zabandazowac i tyle nawet mi niepowiedzial kiedy do kontroli nic doslownie,wiec wrucilam do domu zrobilam tak jak mi kazal synek siedzial spokojnie bo noga go bolala wogule niemogl naniej stanac wieczorem patrze a ten ma cala noge het do kolana ouchnieta wiec spowrtotem na ip lekarza z****lam jak psa naszczescie juz mial ninny lekarz dzur wiec ogladnol noge malego i wsadzil w szyne masakra doslowniebdawno sie tak na lekarzy niewkurzylam biedny Kasjan musial sie tyle nacierpiec z ta noga a takto mogli odrazu mu wsadzic w szne usztywnic nieruszal by i bylo by wszytsko dobrze
 
Dzien dobry.

Wiecej mnie nie ma teraz niż jestem,czasami zdarze przeczytać co uwas, ale zeby napisać juz cos brakuje czasu....

Mam teraz chwilkę czasu bo moi mężczyźni spia razem w łozku:-) Franus preferuje spac w ciągu dnia, niż w nocy. A w nocy to najlepeiej mu u nas w łożku, jak go przekładamy do łózeczka to ryk...
.
i wogole to głowa mnie boli cholernie
mata- kow- zycze miłego wieczórku( nocki) z mężem i przyjemnego masażu:-) jestem ciekawa czy ten olejek zadziała, oby tak:tak:a zdjecie dobrusi prześliczne

monika jeszcze chwilka i bedziesz tulila swojego bobaska:-)

ivi- zdrowka dla Tymka, zeby ta ospa poszła szybko od was

Amandla- oj kuruj się zeby nic sie nie rozwineło.
 
witam
Tyle sie tu wczoraj dzialo a ja mialam taki zalatany dzien-na koniec zakonczony bolem glowy i cisnieniem takim ze juz chcialam dzwonic do poloznej ale wzielam leki i opadlo ciutke.Ja wlasnie kupilam bilety dla moich rodzicow i dla tesciow wiec juz wiem kiedy bede miec gosci wszystko takie realne sie staje-szkoda tylko ze tesciowa to mi na nerwy dziala ostatnio.
mata sliczna ta twoja dziewczynka jak aniolek wyglada na tym zdjeciu
agusia spokojnie zadzwonisz pojedziesz i wszystko sie dzis rozwioze
 
Dzien dobry:-)

Jestem:-)
No nawet sie wyspalam chociaz pare razy sie budzilam z nocy...

A teraz mysle co bym zjadla:-DTradycyjnie pewnie kawka a co do kawki:-)

monika trzymam kciuki juz nie dlugo...
agusia i za Ciebie tez dzisiaj pewnie dzidzia bedzie juz z Toba:-)
mata zdjecie Dobrusi cudne:-)
villandra a spieszno mi spieszno bo jak tak patrze na te wszystkie nasze dzieciaczki marcowe to az mnie sciska tez juz bym chciala swojego:-)Zawieszke mam nie raz siade i tak patrze na to łóżeczko a moj mi mowi ze jestem psychiczna:-D:-D:-D:-D:-D:-DAle kto portami trzesie przed porodem mimo ze to ja mam rodzic to nie chce mowic:-D:-D:-D



No i zaczelam 39 tydzien:-D:-D:-D
 
ahoj kobitki porannie witam:)
Tym co jeszcze nie rozpakowane a doczekać się nie mogą życzę szybkiego rozwiązania:)
Ja uspiłam maleństwo i oglądam zaległe filmy, na szczęście przeziębienie chyba opuściło mnie bo obudziłam się nez jakichkolwiek dolegliwości:)
Mata zdjęcie Dobrusi prześliczne, nie wygląda na 3 lata i 8 mies;D
Nusia nasza mała też w nocy lubi spać z nami w łóżku, a nie ukrywam, że mi też jest tak wygodniej, aczkolwiek staramy się ją przenosić do wózka ( jakoś w łóżeczku średnio jej się podoba, chyba za duża przestrzeń)

jeju ja już praktycznie myślę o porodzie jak o strasznie odległym wydarzeniu, a przecież to było równo miesiąc temu, szybko zapomina się o szpitalu jak się jest w domu z dzieckiem, wam też tego życzę:)

My z okazji skończonego miesiąca zapraszamy na tort!!!


babyCakeCute.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, witam.
Wyślę sąsiadów w kosmos - jak nie kogut (ostatnio nawet grzeczny = nie pieje zbyt wcześnie) to dwa stare pierniki we własnej osobie :baffled:;
Obudziłam się po 4 - wyspana i cześć, chciałam wstać po 7, ale było mi jeszcze za wcześnie i udało mi się na powrót zdrzemnąć. No i obudzili mnie ci dwaj - bo stoją od siebie pół metra (przy płocie) a wrzeszczą, że na pół wsi ich słychać. I gdzieś mają fakt, że stoją pod oknem czyjejś sypialni (kto niekoniecznie wstaje z kurami).
Normalnie chyba sprezentuje im aparaty słuchowe (do tego doliczę chętnie jeszcze dziadka) - najbardziej przerażające jest to, że wszyscy trzej głusi jak pień, a jeżdżą autami - toż strach się bać :szok:

No to sobie pomarudziłam z rana - czas się podelektować przepięknym słonkiem...

monika mam nadzieję, że u Cien=bie rusza wszystko dalej i już niebawem nas tu obdzielisz radosnymi nowinami

Bozienka no to się Kasjanek doigrał, ale do wesela się zagoi ;-) Dobrze, że gorzej się nie skończyło. Lekarz - porażka :no:

mata no to liczymy, że nam dzisiaj na porodówkę uciekniesz :tak: A fotka Dobrusi bardzo fajna - od razu rzuciła się w oczy - taki powiew świeżości

agusia dopinguję i Tobie, co by się wszystko dziś wyjaśniło zgodnie z Twoim zyczeniem, co byś malucha jeszcze dzis powitać mogła

nusia
sie nie przejmuj - zaraz wszystkie pojedziemy na tym samym wózku - juz i tak każdego dnia przeważnie mniej stron produkujemy...

tunia
oj ja tez patrzę i patrzę na te słodkie maluchy, ale wciąż sobie powtarzam, że jeszcze chwilka została przecie... No i też uwielbiam siedzieć w pokoju malucha i podziwiać... ;-):-)


Słonka dla wszystkich, zdrówka dla chorowitek i miłego dzionka bez wyjątków ;-) Ja dziś pozamulam, chyba że znajdę sobie jakieś twórcze zajęcie - póki co idę poczytać inne temaciki jeszcze.
 
Do góry