reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
will to pospalas -ludzie sie nie licza z innymi ech
Do mnie przyszedl wozek:)szkoda tylko ze kurier byl na tyle ....ze zostawil paczke na dole bo nie ma obowiazku wnoszenia jej na gore , no nic poczekam na m jak wroci z pracy i zobaczymy juz nie moge sie doczekac.
Tez bym chciala miec tak tip top ale nie zakladam jeszcze posieli na lozeczko bo moj kot ciagle tam wskakuje a ja tylko biegam i go potrzasam ze nie moze tam wskakiwac-ostatnio rozlorzylam folie bym w nocy sie obudzila jak ona tam wejdzie i dostaje w ciry i nic...
 
Nawet dlugo pospalam , chociaz w nocy przebudzilam sie tak z dobrych 25 razy przy kazdej probie przelozenia sie na drugi bok.. No krocze, spojenie boli mnie juz skrajnie :(

Vill witak w klubie - nie ma nic gorszego jak byc obudzonym przez kogos kto ewidentnie nie respektuje innych. Ja mam to samo pol nocy i od samego rana.
Pocieszam sie, ze tak jak wszyscy dostali termin wyprowadzki taki co mysmy powiedzieli 26 marca, to cos slysze, ze chyba te dwa zza sciany wyniosa sie szybciej. Ło matko tak 2 tygodnie jakby spokoju bylo to by mi wiecej do szczescia nie trzeba bylo ;-)

Mata- to czekamy na wiesci jak tam olejek sie sprawuje :))

Monice gratulacje oczywiscie olbrzymie!

Która nastepna:?? :-)

Ciekawa jestem jak agusia moz episala w wizytowym zaraz polece..

Nusia ty sie nie przejmuj , ze malo Cie- kazdy rozumie :-) Moze i troche zazdrosci jest, ze juz macie to zajescie na ktore wszystkie czekalysmy od zeszlych wakacji.. ;-)

Ewstra musisz jej skutecznie uprzykrzyc to miejsce- jak wskoczy z pistoletu na wode kilka razy strzelic, w puszke po coli wrzucic pare monet i trzasnac przy lozeczku jak wskoczy itp Kot szybko lapie awersje do takich rzeczy :)
Ja moja od kociaka uczylam reagowac ta taki dzwiek "tszt" , odrazu zeskakuje jak wskoczy gdzies gdzie nie trzeba aczkolwiek czasem sie polozy i zaczyna pyskowac hehe


Aktualizacja: Ciekawe strasznie co z jopal teraz nie ma z nia kontaktu bo nie jest na zamknietej i nie zostawila namiarow.


1 marca:
ajako :tak:
atan :tak:
bozenka :tak:
nefi :tak:
trokatka :tak:
patka :tak:

2 marca:
Loma


3 marca:

jopal
inamorate
:tak:

4 marca:

pinula :tak:
atomowka
miotlica :tak:
Kasiulka :tak:

5 marca

Lina :tak:
Manta :tak:
Mata


6 marca

Nusia :tak:
Amandla
:tak:

7 marca
ivi :tak:
anula :tak:
kangurzyca :tak:
miska :tak:
akka

8 marca

karolka84 (?)
Maruusia

kindzia :tak:
alicja :tak:
M.A.G.D.A
:tak:

9 marca

kahaka (?)
agusiakemisia

12 marca
Perelandra :tak:

13 marca
Kasiurek :tak:
tricia
monika
:tak:
14 marca
kamilaedi

15 marca

kadza

16 marca

kathinka
:tak:
K&M
lastpetunia

18 marca

gagucha

19 marca

Angel
Doris

20 marca

Mini
:tak:
Adka

21 marca

Villandra

22 marca

Tunia

23 marca

Trawa

25 marca

Olavip

26 marca

Ancia
:tak:

27 marca

Renia
:tak:
Ewstra

30 macra

Almasta
MaMi

31 marca

Martafrog
abed
 
Czesc ja jedna reka, z ssakiem przy piersi,
widze super wiadomosci; Dusia mini na serio mini tylko 2,5 kg malenstewko
monika- trzymaj sie tam, juz pewnie jestes na finiszu, jestesmy z Toba!

ciekawe co z ta Jopal...

Amandla- szok juz miesiac, ale ten czas leci moj ma dzis 2 tygodnie, tez juz nie pamietam tej cc, choc ta dla mnie byla koszmarna w porownaniu z perwsza.

kurde pisze tego posta z godzine juz, mam nadzieje, ze lepiej sie zorganizuje jak juz mala bede miala w przedszkolu i zostane sama z Igusiem w domu na te pol dnia.

mata
- powodzenia!! oby sie udalo naturlanie wywolac!! popieram laski; sliczna Dobrusia w suwaczku, slicznaaaaa
 
Ech z tymi sąsiadami (z tej strony domu) tak to już jest - najgorszy był kogut, jak pracowałam w restauracji - wracałam o 3-4 rano, kładłam się spać, a bestia zaczynała akurat piać :eek: No a głupiemu ptaszydłu nie przegadasz :no: (tylko nie wiem po co sąsiadowi 15 kur + kogut jak kwok na jajcach nie sadzał, tylko kurczaki odchowane zawsze kupował...).
No nic - w sumie przywykłam, że może mnie obudzić o 6 rano piła tarczowa i cięcie drzewa, a czasem właśnie pogaduchy starych przekupek ;-) Na szczęście to nie codzienność, bo inaczej dawno bym wyszła z siebie.
No ale teraz idzie wiosna, lato, to będą pewnie częściej dysputy urządzać - ludzie pracujący (w ogródku)

Ja tu gadu gadu z dziadkiem (dziadek się nudzi, ale właśnie pognał do lasu po gałązki :cool:), a tu nam Monika radosne nowiny przynosi - jak ładnie :-) I lista nam się czerwieni :-D Za chwilę samotne zielone kropki zostaną, a marzec nawet nie w połowie :sorry:
 
Vill dokładnie z tymi zielonymi samotnymi na liscie :-D
A spójrz na rozpakowane codziennie a nawet po kilka na dzien :-) Do polowy marca bedzie juz po marcówkach hehe

ajako jak tam twój mały smok ?? :happy:
 
patrze na ta liste i coraz mniej nas z brzuszkiem juz nikt zdjec nie wkada tylko zdjecia maluszkow teraz:)
angel mam spryskiwacz z woda , i takie cos co ma koraliki w srodku ale nic musze wstac i ja poprostu potrzasnac moj m jest w tym dobry bo kot wie ze nie moze siedziec na stole i ba kuchennym blacie i jesli wskoczy m odrazu za nia leci ale nasza kotka pamiec ma dobra ale na kilka sekund chyba,mam nadzieje ze jka bedzie juz dziecko to nie bedzie tam wskakiwac,nawet nie moge natrzec czym lozeczka chyba ze sokiem z cytryny hmm
 
Witajcie dziewczynki,
monika jeszcze raz gratuluje
Bozienka
biedny Kasja, dla dziecka to masakra jak nie może brykać, oby szybko nóżka się zagoiła
mata
daaaajesz! :), mam nadzieje że wszystkie Twoje zabiegi przyniosą pożądany rezultat
agusia oby poszło jak najsprawniej przy najmniejszym bólu
 
dziewczyny melduje sie , cosik nie mam szczescia ostatnio, na porodowce maja urwanie glowy i mam czekac w domu az sie lozko zwolni :no: denerwuje sie ... dzwonie co 2 godziny teraz kazali zadzwonic o 1 ... alez to frustrujace... :-( mam nadzieje ze wkoncu cos mi powiedza ... bo ilez mozna , cale szczescie ze mlody dzis - poki co- sie wierci , ale noc mialam fatalna obudzilam sie o 2 rano i nie sppalam do po 6 a o 6;45 zadzwonil budzik ....probowalm sie polozyc ale nie moglam zasnac .... zapewne z emocji... ja nie wiem czy to ylko ja mam takiego pecha? :eek: a teraz zanim mnie przyjma na porodowke zanim dadza leki , zanim sie zacznie , zanim urodze ... to moze dnia zabraknac a ja juz nie mam sily :( bede dawac znac jak sie cos wyjasni ...

dzieki za kciukasy :tak: moze pomog mi wkoncu trafic na ta porodowke
 
reklama
Agusia bidulo ale Ci stresa serwuja te dni ostatnie :no:
Spróbuj sie przekimac ta godzinke chociaz potrzebujesz odpoczynku przed tym wszytskim!
Oczywiscie kciuki sa mega i czekamy na kazde nowe wiesci!
 
Do góry