reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ci lekarze to mnie denerwuja nie potzrebnie ja tylko nastarszyli!!!!

Lina nic sie nie martw ja wlasnie otowrzylam czekolade:-D
 
reklama
Witam sie popołudniowo, ja własnie wróciłam z mini zakupów a podstawą był dwa KIT-KATy :p własnie zostały wszamane ale i tak mało :p mogłam dodatkowo cos zakupic :) a tak to parzę sobie herbatkę z lisci malin :)) jeszcze mnie jakis gbur wkurwi* :/ bo wyszłam z psem a obok bloku mamy plac zabaw i moja flora (mini york) weszła na ten plac koło piaskownicy i zaczeła sobie wachac belki a jakis gbur wyszedl i mnie opierdzielił ze jego dziecko tam sie bawi i zeby tego psa wziela :/ ja sie tez wkurwił** i mu odpysknęłam ze nie widze zeby jakies dziecko sie bawiło i ze jakby nie zauwazyl to pies tylko wacha a nie sra ani nie sika, jakby sie zesrała to bym posprzatała (akurat tak sie składa ze nosze woreczki i te mini kupki zbieram po moim psie) a ten kretyn cos tam powiedział i wlazł do tego swojego samochosu :/ normalnie mnie wkurzył na maxa debil jeden :/ ehhhh.
Jeszcze mam w ogóle takiego lenia ze nic mi sie nie chce :/ zaraz trezba sie zabrac za jakis obiad a jutro na wizyte u gina ciekawe co mi powie.
Mini trzymam kciuki za was, mam nadzieje ze z mała wszystko ok!
 
Ale niech zrobią badania co by pewne było, że wszystko wporządku... Moja Niunia przez ostatni miesiąc też tylko 100g urosła - ale jej rozmiar a rozmiar Dusi to różnica...:sorry::sorry::sorry:

Ale chodzę w nerwach dzisiaj - pokłóciłam się już ze wszystkimi obecnymi domownikami - jeszcze Męża mi do kompletu brakuje i będą wszyscy załatwieni

Tunia smacznego :-):-):-):-) ja przestałam jeść czekolady bo całe pochłaniałam - przeniosłam się na batoniki, które też zjadam całe :-D:-D:-D:-D
 
Znalazłam - 7 lutego ważyła 2200 - może się urodzić 2500- 2800 takie dzieciaczki też się w poprawnie donoszonej ciąży rodzą....
 
No to o co tym lekarzom chodzi!!!No ale lepiej niech zbadaja. Ja jestem ciekawa ile moj wazy a skierowania na usg juz nie dostalam:-(
 
Witam po dłuższej przerwie. Codziennie czytam Was, ale nie mam weny aby przyłączyć się do pogaduszek. Nadrabiam zaległości ;)
Jutro mam termin porodu wg OM, jednak nic nie wskazuje na to, że szybko zobaczę moją córeczkę. Szyjka długa, zamknięta, żadnych skurczy. Rychły poród mi nie grozi a szkoda, bo chciałabym już tulić Julcię :)
Czuję się jak słonica, wszystko mnie boli :( Nawet naturalne sposoby wywołania nie działają na mnie.
Jutro po raz pierwszy jadę do szpitala na ktg, zobaczymy co mi powiedzą.
 
Mata - Emilka tez rozgadana i bardzo rozśpiewana - ciekawe więc co na to maluch. Ale dzieci podobno lubią słyszeć odgłosy z życia płodowego, a przecież od kiedy słyszą w naszych brzuchach, to słyszą też swoje rodzeństwo. Moja koleżanka twierdziła, że jej niemowlę śpi spokojniej, jak w pobliżu słyszy głos brata.

u nas na odwrót - jak Dobrusia szaleje, to maluch też ;-) no i rozczula mnie, bo jak leże, a ona się bawi potrafi ot tak podleciec, cmoknąc brzuch i dalej do zabawy wrócić...

a jak tam umowa? Podpisana? To kierunek porodówka teraz :-D


Ina wiesz jak ja bym już chciała - ale to chyba po tych wszystkich lekach co we mnie walili - czop odchodzi jak krew z nosa, plamienia jakieś a rozwarcia brak - coś czuję, że zajebisty problem będzie z tą szyjką i się wszystko CC skończy...

co Ty narzekasz - czop odchodzi, plamienia świadczą, że szyjka pracuje, a u mnie nic oprócz rzadkich skurczy :confused2:

a swoją drogą to odważna jesteś ajk chcesz taki kawał jechac - jak nic z torbą bym sie wybrała na te urodzinki - nigdy nie wiadomo, kiedy chwyci ;-)

Mini lekarze przesadzaja i sieja panikę... Bo jak maluch nie ma 3,5 kg to zaraz alarm, bo za maly - a tu guzik, bo wcale nie jest powiedziane, że zdrowy donoszony noworodek nie może byc poniżej 3 kg ... trzymam kciuki, żeby ktg wyszło dobrze!


a ja mam dzisiaj lenia i jakas obolała jestem... zaraz chyba spaghetti pójdę zrobic, bo nie mam weny na pracowity obiad, mała zażyczyła sobie mlecznej z gwiazdeczkami, więc też na szybko będzie... póki co zmykam, bo mnie do planszówki woła ;-)
 
mini- kciuki!!! bedzie dobrze, nie martw sie!!!!

ale ja tam juz w nic nie wierze, zwlaszcza w maszyny (usg)
moj maly przy przyjeciu do szpitala byl oceniony na 3900- 4100 a glowa niby taka wielka, ze poza tygodniami ciazy i co? i dupa; wyszedl zaledwie; 3400, a gloweczka malusia, w ogole drobniutki jest bardzo.

ze mna na sali lezala laska z bliznietami (swoja droga moja sasiadka z naszego nowego mieszkania co tam jeszcze nie mieszkamy- remont) i ona miala parke- 2400 i 2600 jejaaaaa to dopiero byly kruszynki, ja bym normalnie stracha miala na maxa! no zreszta ona tez miala jak cholera.

ja przelotem, bo sobie paruje zarelko, pokarmilam dziecie, drugie spi, musze szybko zjesc, walnac jakiegos make-upa i o 15 jedziemy z Igim do tego kardiologa.
aha dzis moj pierwszy dzien samej w domu, tzn. ja sama i dzieci, bo Julki nie dalam od poniedzialku to juz jej nie chcialam dawac w czwartek no i jakos nawet daje rade, miedzy jednym cyckowaniem a drugim; wypralam pranie, wzielam prysznic, przygotowalam obiad, pomylam gary i z doskoku bawilam sie z mala, co by sie nie czula zaniedbana :-)

teraz trzymam za Was dziewczynki moooocno i zycze powodzenia!!

marcoweczki na start!!!!!!!:-):-):-)
 
reklama
ha, ja wyjatkowo tworczy poranek mialam... chata wysprzatana, pranie sie robi, ja ubrana nawet oko podmalowane a to dopiero 12:szok::szok::szok:

mini- kochana nie denerwuj sie za duzo wiadomo ze usg ma jakies granice bledu... mialas robione oby dwa na tym samym sprzecie?? toz to ty mini jestes to i dusia mini musi byc...

tunia- i przez ciebie musze znow cos slodkiego w siebie upchac..... a mial byc dzien bez batonow...:crazy:

to kto dzis rodzi wkoncu ?? ja bym chciala ale u mnie to chyba baran siedzi... (po mamusi:tak:)

i jeszcze jedno wiecie ze moja mam z moja mlodsza sis miala identyczny jak ja mam z kinder suprise :-D sis przenoszona o 10 dni i sila wykurzona z brzucha zostala... a historia ponoc lubi sie powtarzac:happy:
 
Do góry