reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
witam prądu nie było...u mnie spokoj ;-) nic sie nie zapowiada ;-) skurczy brak ;-)

ivi gratuluje ;-)
 
Angel łobuzie czemu się wpychasz w kolejkę :-D A tak poważnie to super wieści , fajnie że już niedługo będziesz tulić Dorianka :tak:

Kasiulka trzymam kciuki... Ty w końcu będziesz mieć cesarkę czy naturalnie będziesz rodzić ??

U Was też taka piękna wiosna dzisiaj ?? :-)
 
Dziekuje Nefi, ale wiesz Polska to Polska tam jak masz kase to zalatwisz wszystko i przynajmniej prawdziwi lekarze Cie przyjmuja , a tu sami kurw..... asystenci, jak jestes w ciazy to zaden ginekolog Cie nie widzi tylko polozno-pielegniarka,zmiezy Ci cisnienie , raz czy dwa wezmie krew i spadaj. Tu wszystko jest OK nie panikowac, wczoraj jak dzwonilismy do szpitala to paracetamol wziasc , albo dwa ,kurw..... zloty srodek angoli. OJezu juz koncze bo klawiature rozwale :happy2:
 
Ivi jeszcze raz serdeczne gratulacje:)))))))
Kindzia i jeszcze ja :-), mam termin na 1 marca, ale idę pod nóż 23 lutego.
Alicja powodzenia i szybkiego rozwiązania życzę
 
Dziekuje Patka :) To juz za dwa dni zobaczysz swoje malenstwo ojej jak tak slysze o porodzie ,ze juz malenswo zobaczysz to az lezka w oku sie kreci ,takie cudne malenstwo , ja juz tez tak chcem zobaczyc powachac ,ojej. A u mnie chłopczyk wazy juz ponad 3.800 to mogli by mi juz pozwolic cudenko moje zobaczyc :-)
 
Alicja w uk tez jak dasz w łape to masz ..
wszystko..
i cc juz dawno byc miała..
usg na kazdej wizycie ..
z tym gmeraniem to prawda.. tego nie wolno robic bo tam sa "przewrazliwieni" na punkcie molestowania
i takie gmyranko moze skonczyc sie w sadzie.. wiec lekarze tego nie praktykuja..
znam te realia, mam kilka kolezanek "Angielek" i one chodza ale tylko prywatnie na wizyty..
tak jak "większość" polek w pl..
ja chodze na nfz i mam co mam.. nie znam ani wagi dziecka, oni stanu mojego łozyska, ani ktg nie miałam..
nie wiem nic wiecej niz Wy w Uk

Patka oo to powodzenia 23 :) a jak ma miec synek na imie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tunia a mówiłam przyjedź na truskawki :-)

Patka
to już w czwartek :tak:..

Kurcze pióro ale się sypie .. a u mnie nic - i dobrze bo to nie czas - ale jakoś tak nie w temacie się czuje :-D:-D:-D
 
Do góry