reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kindzia faktycznie to już, sama w to nie mogę uwierzyć. Będę mieć córeczkę. Jeśli chodzi o imię to jestem strasznie niezdecydowana:zawstydzona/y:.
Miała być Lena, ale zrobiło się mega popularne, a ja mam na imię Ania i mam traumę z dziecinstwa w związku z tym, że otaczały mnie same Anie:tak:. Myślę jeszcze o imieniu Elena, Kalina, Magda, Olivia tylko, że w domu już wszyscy przekonani że będzie Lenka więc pewnie tak zostanie.
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Nie wiem ile wiecie, ale było tak:
rano po zdjęciu "balonika" miałam 3 cm i ordynator wydał decyzję o wywołaniu porodu przez oxy.
Na porodówkę trafiła około 10 z groszami i najpierw leżałam pod KTG, a potem puścili kroplówkę. Skurcze zaczęły się koło 11 a o 12:10 przyszła na świat nasza mała królewna.
3550, 55cm, 10 punktów. A mi trafiła się położna, która tak pokierowała porodem, że nawet nie pękłam. Pisze to rękami mojego męża, bo aktualnie mam ssaka na piersi :)

Pozdrowienie, odezwę się później.
PS. Fotkę zaraz wrzucę w odpowiedni wątek

ivi kurcze jak fajnie:-):-D
 
Ivi
zazdroszcze skurczy tylko przez GODZINE!! raz ciach:)
idealna waga, wzrost, skala.......
i juz Cie doi Malutka...oj jejejjej

czekany na fotki:)
.................................

BabyGirlGifts.jpg

 
Villandra włąśnie o tym mówię - tobie trzy USG wystarczają dla mnie to trochę za mało . Najważniejsze że zadowolona jesteś :-)

nefi ostatnio trafiłam sobie na cudowne położne i mam nadzieję że teraz też tak będzie

Ivi cudowne wieści ... kurcze godzinka bóli - czad :-D Zazdroszczę :-)
 
Angel ja jestem z Derby juz 5 lat. Zebym miala warunki w polsce lepsze to bym wrocila,tak bym musiala mieszkac zrodzicami mame mam cudowna ale ojciec zawsze na haju skacze jest tak meczacy ze glowa mala ja sie napatrzylam i niechce zeby moje dzieci widzialy, jak trzy lata temu bylismy w polsce na wakacjach to ojciec moj ciagle spal ,bo wstawal na piwko o 4 rano o 8 rano juz szczesliwy wracal i spal caly dzien do 4 nastepnego dnia to moje dzieci bo glowie mu skakaly ,traktowaly jak zabawke (sam na to zasluzyl) to teraz jak pojedziemy to moj synek mowi:mamo a to ten dziadek co ciagle spi?? wogole dasz jemu dwa zlote to ci zaspiewa na srodku podworka :-D taki mily ,zabawny pan,a tu w Derby mamy juz swoj dom w kredycie oczywiscie i zal tak zostawic to wszystko ,aby dzieci mialy lepsza przyszlosc. Przepraszam ze tu to pisze ale musze sie jeszcze zapoznac z waszym forum. A tak chociaz moze sie posmiejecie ;)
 
kindzia tak chodziłam prywatnie. dopoki nie zmieniłam lekarza to tylko prywatnie bo tamta pani doktor nie przyjmowała państwowo i USG tez prywtanie robiłam (te 3 genetyczne), ostatnie juz tylko w szpitalu i przychodni i tak powiem Ci, że jakos bardziej ufam usg, które sama zrobiłam, ale to jakby zupełnie inna historia. cieszę się, że mała urosła bo to było dla mnie najwazniejsze. teraz będe czekać co z tym przyjęciem do szpitala, ale tez mam burdel bo z terminem jest niejednoznacznie u mnie i wiesz nie wiem jak oni to skomentują i czy nie stwierdzą, że np. wg nich jest za wczesnie. juz serio człowiekowi to nogi i rece opadaja. może mam róznice w terminie, ale tylko tydzień więcej sie nie da.
 
reklama
Do góry