reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

...................................................
ajako?
miotlica?
Atan?

22.02
Kasiulka.. test oxy
Inamorate ....
23.02
patka ....planowane cc

...................................................
1 marca

nefi


3 marca

jopal
kamilka

4 marca
atomowka
Pinula30

5 marca
_Lina
mata-kow
MantaZ

6 marca

nusia181

7 marca

anula_mm
miska271
Akka

8 marca
Maruusia
alicja30
kindzia26a


no i bezzzzzz kolejki wpycha sie Angel:):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ejejejej ja się wcale nie wpycham !!! To mój mały ma charakterek po mamusi czyli MEGA niecierpliwy :-D

Ivi ivi pisaj!!! :-):-)

No i ciekawe co z alicja chyba wczoraj pojechała na IP!!
 
tak kindzia ja 3 marca również, ale jakoś mnie ta data nie przekonuje, oby wcześniej ;)
No właśnie Alicja wczoraj pojechała i cisza... hmmm może jeszcze jedna dzidzia już na świecie?!
 
Jestem, dupa dzwonilismy wczoraj kaza czekac, bo wody nie odchodza , krwawien nie ma i regularnych skurczy. Ja chyba wbije sie tam na oddzial bez telefonu , przeciez jak cos sie zacznie to moga nie zdazyc, sami strasza ze to niebiezpieczne porod dla mnie naturalny , ojezu ,,kochana anglia,,:confused2:
 
O jesteś Alicja- a my się zastanawiałyśmy jak tam z Tobą... No to nieźle skoro każą czekać, nie martw się wszystko będzie dobrze !!! trzymamy kciuki i za Ciebie :)
Tylko jak tam zadziałać i zmusić ich,żeby zrobili jak każą czekać hmm ehhh czy oni sobie sprawy nie zdają, że to o dzieci nasze chodzi i człowiek z nerwów umiera w takich syt... :(
 
Ostatnia edycja:
alicja30 jestes.. no ale cyrki.. nie odpuszczaj..
niech Ci ta cc zrobia w koncu juz dwie miałas wiec innego wyjscia nie ma....
musza Ci ja zrobic! a juz sie cos zaczyna u Ciebie dzia
c wiec nie ma na co czekac..
 
ja nie wiem, ale mam wrażenie, że teraz to jest większy stres przez te wszystkie jaja z przyjęciem na poród niż przez cała ciąże miałam z innymi rzeczami.
 
reklama
Kindzia ja tez bym chciala naprawde bo ciezko mi juz ,jak ide do szkoly po dzieci to normalnie musze sie zatrzymywac ,bo taki ucisk na dol ze boje sie ze wody mi odejda i uda mi dretwieja ale musze czekac ,bo nic tu nie wywalcze ,Kamilka dziekuje :) jeszcze 16 dni :no:.Najgorsze jest to ze po drugim porodzie mialam niedokrwistosc chemolityczna tak byl oslabiony organizm to tym bardziej powinni nie czekac , aj juz szkoda gadac. Serdeczne gratulacje dla IVI i duzo zdrowka.
 
Do góry