reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

boże a mnie się tak nudzi!!! masakra...
też tak macie?

tez!! chyba zwariuje w tej chalupie!! mam juz dosc tego siedzenia !!!!
jeszcze z tym 'moim nowym' telefonem mnie dobija bo o tygodnia slysze jutro na pewno bedzie, jutro to juz na 100% az sie rozryczalam dzis z tego wszystkiego...

kindzia- u nas kacik malucha to tyle ze jak narazie lozeczko wstawione kolo naszego wyrka i komoda po drugiej stronie... niestety mamy micro - sypialnie, ciezko bylo sie pomiescic ... ale jak ogarne chate to wstawie foto (jak uda mi sie podniesc z tego fotela dzis)
 
reklama
Kindzia tak zle tak nie dobrze.. ehh ciezko wogole te wizyty z polozna traktowac jak "wizyty".. wy przynosicie wiesci z usg, jak rozwarcie szyjka, a my.. cisnienie i serduszko a to w domu sobie moge sprawdzic :sorry2:
Ale juz nie dlugo juz nie dlugo..

Jezu jak mi mały napiera na dół zwariujeeeeee..

Gagucha no ja wlasnie zaczynam miec tez te przepowiadajace, nagle od wczoraj! Polozna mowila, ze jak zaczna byc regularnie, co godzine, co pol, co 15 wtedy do szpitala..

Wiesci w odpowiednim dziale :sorry2:
A mi wcale nie jest do smiechu :-D


K&M jeny jak Ci wspolczuje :-( Wlasnie tez sie obawialam zatok dlatego odrazu udraznialam je kroplami, mniejsza szkoda jak doprowadzic wlasnie do zapalenia zatok, antybiotyki, splywanie tego i wlasnie ciezkosc z oddychaniem i dotlenianiem szczegolnie w nocy..
Wspolczuje oby te leki szybko przyniosly ulge!!

Ja katar nie mam juz za dnia wogole.. ale ledwo sie poloze to mi zatyka nos :wściekła/y: Wczoraj jedna dziurka zapchana jak sie klade, to zakropilam mowie drugiej nie kropie skoro drozna. I masz 4 rano pobudka zapchana ta druga dziurka no dzizassssss :wściekła/y::wściekła/y:


Ajajaj ..

Wsówam sandwicze , zapijam zbyszko 3 grejfruty bo u ciapatych w sklepie na rogu były :-D
A pewnie po tej nocce i ranku do spania pojde niedlugo ..
 
Bozienka więcej info prosimy ;-)

Ivi gratki ogromne! Mam nadzieje, że sprawnie poszło :tak:

a ja sie jak dętka czuję, nie lubie jak musze gdzieś wychodzis z rana na dłużej, bo potem dzień mam cały do nieczego... zmykam obiad robić...
 
reklama
Do góry