reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Moja córcia 10 lat skończy kurcze wiec pomagać trochę musi ale i tak stwierdzam że dzieci to leniwce moja jak coś robi to aż krew mnie zalewa a odkurzacz to popsuła końcówkę bo tak usilnie pokazywała że nie potrafi a ja mam manie na punkcie czystości wiec gonie mała, bo synek to nie bałagani potraf sprzątać po sobie a Zulka to rzuca wszystko gdzie popadnie i nic jej nie przeszkadza i uwielbia śmieci zbierać.Ciekawa jestem jaki będzie Mateusz :-)
 
reklama
Angel:)
fajny cytat
juz kazda ma dość...
i gdy przekroczy magiczne 36tc to odliczanie czas zaczac

tylko znajac zycie to wiekszosc przenosi
zwłaszcza debiutantki trzymajcie sie:)_
 
No i wstalam z łózka specjalnie zobaczyc co tam u ivi ale widze ze cisza...

Kupilismy dzisiaj nozyczki dla malego z canpolu niebieskie:-)Moj wybieral i taka ma radosc z tego ze i on ma wklad w wyprawke:-D

Walka na polsacie zaraz ma byc wiec mojego nie ma:-)
Kupilam sobie piwko karmi tak mi sie chcialo przez caly dzien a teraz jakos mi ochota przeszla:eek:no to tylko ja tak potrafie miec:-)A tak wogole to cos bym zjadla takiego wymyslnego:-)
 
a u mnie spokoj oprócz tego ze znowu witalam sie z panem kibelkiem...

watpie by u mnie sie cos rozkrecilo bo wogle dzis skurczy brak tylko wymioty i skoki cisnienia..
jak cos to milej nocy ;-) i jesli cos sie zacznie dziac to napewno napisze ;-) buziaczki;*
 
Ale jestem dętka jaaaaaaaa
No ale nie pojde spac no kurde niecale 2 h jak mezo konczy i tak mnie obudzi..
ale ruszac sie nie moge, powariowalam dzis mowie Wam.

Ivi dawno nie pisala moze sie zaczelooo :rofl2:

Tunia karmi.... ja bym sie pokroila za zimne piwo z sokiem w pokalu, ze slomka.... AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa
do tego pod chmurką w wiosenny dzien :cool2:
Nie no nie dozyje chyba takiej przyjemnosci :-D
 
halooo

wlasnie tez bede ogladala ta walke z moim :-) i doczytam co tam naskrobalyscie od poludnia, bo mnie nie bylo, wybylam z moim na ostatnie chamskie zarcie i jak juz tak pieknie bylam na chodzie to zajechalismy do przyjaciol i tak zabawilismy do 23 prawie heheh, dopiero wrocilismy.
jutro natomiast gnije calyyyy bozy dzien!

ciekawa jestem co u ivi....
 
A ja mam skurcze nieregularne cały dzis dzien i tak mi rozpycha brzuch ze szok. I promieniuje na krzyz. Nie wiem czy to tak ma byc przed koncem, czy jak ,tak mi ciezko oddychac i nogi mi dretwieja ,tz.uda. Tu w anglii nie ma tak ze sobie pojedziesz na KTG tu musisz czekac az cos konkretnego sie wydarzy . Cały dzien meczy , zobaczymy jak bedzie w nocy:confused: Życze wszystkim milej nocy :)
 
reklama
nie będe oryginalna - zerkam czy są wieści od Ivi :sorry2: mamy ciszę, więc są dwie opcje - albo akcja ruszyła, albo jest tak poirytowana czekaniem, że nie pisze.... ale mam nadzieje, że to ta pierwsza opcja ;-)


ja dzis tez powera dostałam - poprasowałam sporo (na raty), posegregowałam to, co będe prasować, 2 praleczki puścilam, dopakowalam szpitalna torbę, ogarnełam z grubsza mieszkanko i nadal jakos dycham :-D


M normalnie mnie zaskoczył bo wypucował kuchnię, posprzątał graty - stwierdził, ze woli pomalutku wszystko ogarniać za dnia, a nie nocami (jak to było kiedy Dobrusia sie rodziła :-D) - kuchnia przez te niekończące remonty to za podręczną graciarnie robiła :zawstydzona/y: z reszta Dobrusi pokój nie lepiej, więc i tam trzeba wpaśc i porządek konkretny zrobić...

Pere - przede wszystkim relaksik, masuj itd. wtedy mleczko najlepiej leci - bo wystarczy troszke zniecierpliwienia i kranik sie zakręca ;-)

Alicja może poród juz blisko i stąd takie rzeczy sie dzieją :tak:

mnie dziś nawiedził jeden krzyżowy skurczybyk - oj obym takich w czasie porodu nie miała :dry:

spokojnej nocki
 
Do góry