reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Perelandra z dnia na dzien bedzie

Anegl - ja tez wypiłabym piwko z soczkiem słomeczka i do tego słoneczko i lezaczek ahhhh kiedy my tego doświadczymy....

Tunia
- nawet nasi mezczyzni chcą miec jakiś wkład w wyprawkę, i jak się ciesza ze byli pomocni:-)

monika- córcia 10 lat to bedziesz miala mała pomocnicę:-) a i synuś pomoże przy braciszku:-)

ivi- mam nadzieje ze ten weekend bedzie nalezal jednak do Ciebie. JAk sobie zaplanowalas tak musi byc:-)


ja juz w łóżku, mój w drugim pokoju na stacjonarnym....

dziś przyjacióka opiwadala mi po raz "setny" jak wygladal jej poród.... i w irlandii nie nacinaja, tylko po prostu pękasz:/ ale stwierdzam ze tak źle nie bedzie.
 
reklama
sprawdzam czy cos o ivi wiadomo ale widze ze spokoj..
u mnie tez choc amelka sie obudzila maz juz spi wiec ja tez spróbuje ale najpierw nastepne witanie z kibelkiem bedzie bo znowu mnie mdli.. ja pierdykam... niech sie cos zacznie dziac bo cisnienie skacze bol glowy nie mowie o napietym brzuszku i wymiotach i bolu plecow i spojenia lonowego bo do tego sie juz przyzwyczajam ale chcialabym zeby do poniedzialku sie cos rozkrecilo czy zaduzo prosze ;-) jak cos to milej nocy ;-)
 
Nie było mnie od wczoraj i takie wieści
Ivi kurde ale czad, czekam niecierpliwie na Twoją małą. Z tymi 3 dobami to faktycznie mega dziwne, no ale co szpital to inaczej
Atan jak wymioty przeszły? Coś się rusza?

Jolap spóźnione ale szczere,najlepszego, spełniania marzeń, szybkiego porodu, zdrowego dzidziusia
Nusia dobrze,że z zębem już ok

Sorry ale reszty nie pamiętam

Ja wczoraj byłam u dentysty, coś tam wymodził i w sumie już mi lżej ale i tak nie jest idealnie
Nie mogę jeść tą stroną buzi bo zaraz boli
Ehhh zapisana jestem teraz na 2 marca ma kończyć mi tego zęba, ale chyba niestety będzie musiał zacząc od początku robić to tak to ja się nie dam zostawić
 
Atomówka- wiem co czujesz:/ ból zeba to cos okropnego. wazne ze jest lepiej. Ale w sumie dziwne ze nadal cie boli, moze zatrucie na nerwy nie zadziałały? JA wczoraj ledwo zjadlam 2 małe buleczki maslane, a potem przez caly dzien nic. Ale jak rzucilam sie na jedzenie po dentyscie( i jeszcze 2 godz nie moglam jesc i pic) to moj myslal ze cala lodowke wyjem:p
A z zebem lepiej bo już go nie ma :-)


dobranoc dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam zobaczyć czy są jakieś wieści od ivi ale widzę cichutko
Swoją droga masakra z tymi 3 dobami mi sie wydaje ze to za długo, przecież zakażenia i inne infekcje mogą sie przyplontac przecież wody chronią dziecko ... , ale nie jestem lekarzem
 
atomowka u mnie spokoj jedynie napiety brzuszek i mecza mnie nudnosci choc wymiotowalam po 24,,
a teraz ide spac jesli mi sie uda.. \dobranoc..
 
Czesc. Nie chce zebyscie sie ludzily;) nadal nie urodzilam... Ba!nie mam nawet pozadnych skurczy.mam nadzieje ze dzis lekarz podejmie jakas decyzje, bo to czekanie jest straszne... W kazdym razie opika jest oj: co 8 godz. dostaje antybiotyk, 2tazy dziennie ktg, 4razy dziennie sluchaja serduszka. Do tego badaja crp czy infekcji nie ma. Temp i cisnienie jako norma... Do tego kontrola wid ktore pkyna i polozna mowi ze na tej podstawie sa w stanie stanie ocenic Oibezpieczenstwo dzieciatka.
Takze nadal czekam..:)
 
reklama
Wody odeszlt w pt o 22.30. Teoretycznie maja 72h zeby zakonczyc ciaze. Jesli ze mna oi mala bedzie ok, to pewnie dadza oxy... Jesli cokolwiek nie teges: cc.
 
Do góry