reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

O Ivi znalazłam!!
wateczki mi sie pomyliły
na porodowym pisałam a mysłam ze to pogaduchy!!

Ivi boś tak wystrzeliła
myślisz ze tak hop siup do kolejki wracaj!:)

zartuje
jak juz jestes to niech sie rozkreci!!
 
reklama
rany, ja byłam tak zajęta swoimi problemami że teraz się dopiero doczytuję tutaj że u ivi się jakaś akcja zaczęła, ale czy ja dobrze rozumiem że 3 doby temu jej wody odeszły? to jakoś chyba w tych samych dniach co mi..
powodzenia oczywiście życzę :-)
 
a to może zacznie się akcja wcześniej ja też skurczy nie miałam dostałam jakieś 5 godz po odejściu wód, a jak już wody pójdą a skurczy nie będzie to trzeba wywoływać chyba nie? już nie ma opcji innej? czy się mylę?
 
Renia no nie ma
ale wszystko zalezy od tego kto tam w szpitalu siedzi na dyżurze
on decyduje
ile czekac na skurcze, co podawac czy nie, co robic..
 
Ostatnia edycja:
Ja zmykam do łóżeczka, więc życzę spokojnej nocy tym, co w domku.

A ivi za Ciebie kciuki - mam nadzieję, że rano zastanę wieści w rozpakowanych mamusiach ;-)
I jak jeszcze któraś chętna do rana do wspomnianego działu, to też chętnie poczytam i pogratuluję :cool2:

Buziaczki :-)
 
oczywiście weszłam sprawdzić jak miewa Ivi, ale widzę cisza wciąż i nadal
kasiurek jak super, że już w domku- WITAJCIE
angel, vill no nic mnie tak nie irytuje jak mi coś spadnie na podłogę, na szczęście świetnie nauczyłam się chwytać stopą :-), przynajmniej nie muszę się schylać :-D

a my już po teatrze, bardzo śmieszna komedia. Grała Olszówka, mówię Wam jaka ona chuda, ręce ma prawie umięśnione tak samo jak Madonna :-D
 
Monika, młodsze pokolenie:-D gdyby u mnie było to na pewno też bym wykorzystywała :-). u mnie jak nie stopy, to mąż. Ostateczna, ostateczność już, gdy muszę się sama schylić
 
reklama
Vill no to by było zbyt piękne tak od tej godziny do rana znaleść się juz w tamtym dziale odrazu :-D


Ale...

Do terminu porodu pozostało jeszcze około 4 tygodni. Uwaga! Koniec 36 tygodnia ciąży oznacza, że dziecko jest już donoszone, zatem poród może odbyć się w każdej chwili.

Nigdy , nigdy nie myślałam ,że dożyje takiej chwili :happy2::happy2:
 
Do góry