reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

ivi zagladam tu z mysla ze juz urodzilas a tu niestety bidulo...

A ja przed chwila mialam sympatyczne skurcze:-)chyba wyszlo mi to dzisiejsze sprzatanie:-)
mini nie ma sparwy przylece i umyje u Ciebie szykuj truskawy:-D
 
reklama
kasiurek witamy ;-) ale fajnie ze juz w domku ;-)

ivi o boze 3 doby a ja myslalam ze jak wody odejda to inaczej i szybciej ze jesli niema skurczy to wywoluja.. boze biedna jestes :*trzymam kciukasy &&&& zebys az tyle czekac nie musiała ;-)

no maz wrocil z zakupów i pracy i mam paczki 2 jednego juz zjadlam bo ja lubie z pudrem i bita smietana ;-)

a skurczy brak ;-) wiec nie rodze Amelka woli poczekac ;-)
 
Ivka ty sobie z nas zartow nie rob jakie 3 dobY!! Pogadac z malenstwem prosze no tak byc nie moze ;))
Wszystkie chyba zagladamy co jakis czas czy to juz!

Vill a najlepiej jakis maly przedmiocik jak szminka nawilzajaca do ust czy gumka do wlosow :wściekła/y:

Ej tunia co to znaczy, ja nic a normalnie poprzestawialam ciezkie graty, polatalam po schodach i wogole cuda na kiju robilam :crazy: Moze lepiej sprzatasz :-D


KASIUREK WITAJCIE W DOMU DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!
 
ivi- już mysllaam ze urodziłas a tu nic. Dziwi mnie ze 3 doby daja ci na rozkrecenie. Ale lekarze chyba wiedza co robia. Trzymam kciuki zeby posżło sprawnie.

Angel- a ty mas zju zwicie gniazda..czyżby poód szedl małymi krokami:-)

KAsiurek
witaj, W domu zawsze najlepiej:-)


A ja włosy pofarbowane- czekoalda, troche ciemne ale cóż:eek: przynajmniej teraz nie bede się martwila odrostami. Obiado kolacji brak- jestem ciekwa co my bedziemy jesc. A mojemu bateroa w tel padła....a jakbym zaczela teraz rodzić:wściekła/y: oj bedzie miał chłopina "miła" rozmowe
 
KAsiurek witajcie w domu dziewuszki:-D:-D
Ivi Ty z dzidzią pogadaj, bo ja tu co 5 minut zaglądam i się denerwuję no cholera urodze jeszcze z wrażenia :eek::-D:-D
 
Kasiurek - super że już w domku czekamy na fotki nowe :-)Znam ból po nacięciu krocza i gojenie masakra ja bardziej niż porodu boje się na ciecia bo 2 razy miałam nacięte i znowu trzeci raz znowu miesiąc na dupie nie usiądę ale najważniejsze żeby maluszek zdrowy był.
Angel - mi też rąk leci mój się śmieje ze jak by mi coś nie spadło to by się zdziwił.
Vill- biedna ,kotka trzeba było wołać szybko by posprzątał:-)
Ivi- pobiegaj trochę po szpitalu może się ruszy &&&&&&&&&
 
reklama
Kurcze strasznie to dziwne z Ivi, ja panikowalam jak po 15h od odejscia wod nie wychodzil maly, tyle sie nasluchalam od znajomych ze lekarze poddudusili dziecko bo czekali bez wod, wiec przerazona bylam a tu Ivi nawet 3doby daja i oxy nie daja??? Wydaje mi sie ze to w wawie jest nie realne, odrazu wala oxy kazdej. Naprawde pierwszy raz slysze takie historie.
Ale to tak jak pierwszy raz slysze o malo regularnych skurczach podczas porodu jak u Mini:) ja co do sekundy mialam bo M mierzyl i krzyczal kiedy bedzie!
Widac KAZDY porod inny.
A i w 1 ciazy i teraz sprzatam codziennie z myciem wanny prysznica kibli odkurzanie mycie podlogi a nawet okna i nie wywolalam tym nawet mikro skurcza:)
Mam bole krzyza od kilku dni jak miesiaczkowe ale nie wiem czy tak wygladaja te przepowiadajace czy to nerki mnie moze bola od trzymania wciaz:) brzuch tez mam dzis mega twardy co chwile ale nie czuje bolu przy tym wiec tez nie wiem co to, bo 1ciaze mialam wywolana w 39tyg i odrazu byly mega skurcze po oxy. A wczesniej tez nie zauwazylam przepowiadajacych.
Ale mam nadzieje ze Ivi jednak dzis urodzi jeszcze.
 
Do góry