reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Witam Was serdecznie , przepraszam ze tak rzadko z wami pisze ale mam tyle zajec i pracy z dwojka moich dzieciaczkow ze nie zawsze mam czas, ale teraz bardzo bym chciala popisac z Wami , bo tak fajnie sobie rozmawiacie a ja nie wiem zawsze jak tu sie wtracic w Wasza rozmowe ,mam nadzieje ze mnie przyjmiecie jeszcze. Bo ja wlasnie z taka wiadomoscia : 13 lutego czyli w ten poniedzialek byłam na ostatnim USG i wyszlo ze moja ciaza jest 3 tygodnie starsza i jest 39 tydzien , a termin z okresu na 11 marca, a temu ze mialam cesarke juz dwa razy to planowana cesarka jest 8 marca ,,ciekawo czy dotrwam,, , a chłopczyk wazy juz ponad 3.800 :) i podkreslam ,ze nie mam rzadnej cukrzycy i przytylam tylko 9 kg. Sama jestem w szoku, bo wczesniej przybywalam na wadze po 15 kg. I prosze Was o rade jak myslicie czy ja mam sie przygotowac na porod z usg,czy z okresu??? I czemu dzidzius tak szybko urósł czy to normalne ??? Prosze Was o rade .
 
jestem, napisałąm skrotowo w odpowiednim wątku co i jak:) spadam szybko obiad robić
 
Maruusia piękny prezencik

Alicja ja tam nie wiem - generalnie uważam, że jak dzieciaczki gotowe, to same wyjdą, chyba że lekarz ma inne zalecenia.
Poza tym tak sobie czasem myślę czy nie rosną te maluchy tak szybko dzięki witaminom i suplementom, do których mamy dostęp...
No ale ostatecznie niektórych dzieciaczków już taka natura: czy to "ledwie" 2,7kg czy "aż" 5 kg.
 
Villandra - śliczna okolica, dzieciątko będzie miało gdzie się wyhasać.
Ajako - Biedroneczka śliczna :) Jakoś ze zdjęcia w suwaczku mi się wydawało, że jest młodsza, a ona przecież w wieku Emilki.
Atan - super by było, gdyby się udało z mieszkaniem. Trzymam kciuki!
Amandla - super, że jesteście już w domu. Fajne powitanie miałyście :)
 
bozienko ty mi to mowisz ja chce ale amelka chyba niechce w tym sniegu wychodzic...
alicja no dzieciaczki rosna jak chca ;-) a waga 3800 to nie duzo znam wieksze a to chlpczyk ? bo czesto chlopczyki sa ciezsze waga sie nie przejmuj a terminem to ci powiem niemasz co sie zadnym sugerowac bo dzidzia wyjdzie kiedy bedzie chciala ja zaczelam 40 tydzien i nadal nie rodze.. a w jednej karcie ciazy mam termin na dzisiaj wiec co mam powiedziec?
w 2 karcie mam na 21.02. a to tylko dlatego ze jeden lekarz liczy rozpoczate tyg a jeden skonczone ;-)
 
Dziekuje villandra8 :) I gratuluje wszystkim mamom ,które juz urodzily ,zazdroszcze Wam strasznie. Życze zdrówka !!!!!
 
Atan to bedzie chłopczyk. Mowisz ,ze to nie duzy dla mnie nawet spory ,najwiekszy z moich dzieciaczkow ale jak zostalo mi jeszcze z trzy tygodnie to bedzie ponad 4 kg , a przytylam tylko 9kg. Ale to wiem jedno kazda ciaza jest calkiem inna :)
 
reklama
Doris- moja kilka miesiecy jest mlodsza od Emilki. A Twoja juz po balu? jak sie miewasz? polepszylo sie?

villl- dokladnie tak z tymi chlopiskami hehehe
ja tez sie juz ciesze!

Maruusia- ładny prezent, miły maz!

Amandla- witajcie!!!! piekne przywitanie maz przygotowal! no to teraz czekamy na wiesci ze spanka, karmienia itd w domku!

Alicja- nie bardzo pomoge, ale zdaje sie, ze jak dzidz duzy to wczesniej rozwiaza, bo po dwoch cc beda sie bali, zeby sam nie zaczal sie pchac na swiat, zawsze jest ryzyko pekniecia macicy czy uszkodzenia szwow ma macicy z poprzednich ciec.
 
Do góry