reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
nooo wlasnie dzisiaj, czekam na nia, ciekawe co bedzie opowiadala, stara matka podjarana hehehe, ale co jak sama nie mialam takich atrakcji, bo nie chodzilam do przedszkola.
Borysek jeszcze przed balem?
 
ajako Borys już po balu ... zadowolony był bardzo :tak:
teraz mają ferie ....
Ja też się jaram takimi rzeczami chyba bardziej niż Borys he he :-D:-D:-D
 
ajako śliczna ta twoja biedroneczka ;-)

a ja zjadlam omleta i mysle co tu jeszcze zjesc pozniej chyba se pierogi zjem jakos w sumie jesc mi sie niechce a za jednym razem bym jadla i jadla jak juz mam na talerzu ;-)

a ja sprzatala chodzila po schodach krecila i skakala lekko na pilce i co nadal skurczy brak moze wieczorem maz bedzie mial sile bo wczoraj po pracy nici z bara bara.. i stymulacji.. a chcialabym juz urodzic...
 
Ajako, biedroneczka jest przesłodka
Atomówka, no walentynki jak należy z odpowiednim finishem
Atan spokojnie, jak Amelce nie będzie się chciało wyjść to i tak niczym jej nie zmusisz, także czekaj cierpliwie

ja tak podziwiam dziewczyny, które biegają po domu i robią gruntowne porządki, ja owszem codziennie gdzieś coś posprzątam, ale tak delikatnie partiami :dry:
 
ajako, Mini i pozostałe - ja naprawdę SERIO z tym zaproszeniem na lato :tak: Oczywiście podjąć wszystkich marcówek na raz nie dam rady, ale w mniejszych grupkach jak najbardziej realne. W końcu myślę, że niańczyć nikogo specjalnie nie trzeba będzie ;-):-p, a można by miło spędzić czas, bo miejsca jest dużo i można skorzystać - chętnie się podzielę świeżutkim powietrzem i zapachem lasu, które mam na codzień.
Wszystko kwestią dogadania - jak najbardziej :tak::tak::tak:

Biedrona superaśna - sama też już mam kilka przebrań w zanadrzu.
 
niewiem czy wam mowilam wczoraj ale ogolnie maz mnie zaskoczyl ;-)
bo wczoraj dowiedzialam sie ze mieszkanie pod nami sie dzisiaj zwalnia i mu mowie o tym ze moize bysmy wynajeli dowiedzieli sie na jakich warunkach itd ;-) w koncu wlasne a on to tak jakos nie ciagnal dalej tak jagby wogle go to nie interesowalo...no to mowie no w sumie szkoda ze go to nie zainteresowalo bo mnie bardzo bo jesli nie jest zniszczone tego niewiem wiec zawsze mozna zobaczyc i ocenic czy warte wynajecia ;-) a nie jeden pokoik u tesciow tylko miec wlasne mieszkanko .. no i dzisiaj robie se omlecika i tesciowa przychodzi i mowi ze michal jutro idzie z nia do administracji sie spytac o to mieszkanie na jakich warunkach itd wiec jednak go to zainteresowalo ;-) a myslalam ze nie ;-) no to mnie zaskoczyl ;-) i ucieszyl ze teraz mysle o tym mieszkanku a nie o porodzie ;-)
 
reklama
villandra kto wie , kto wie . W sumie od jakiegoś czasu nosi mnie na wakacje niedaleko lasu :rolleyes2:

atan super niespodziewajka . Nie dość że własne mieszkanie to jeszcze niedaleko teściowej :-)
 
Do góry