reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Maruusia fiu fiu ale prezent :-)

Pati ja też nie prasuję tetry , chłonność też traci jak się do wody doda płynu do płukania :tak:. A od czasu do czasu chyba dobrze wygotować bo czasami środki piorące też lubią zatykać materiał i nie chce chłonność
 
reklama
Hejka..
Jednak wróciłam, kupiliśmy przedłużacz - 25 f na chińską przyjemnosc - ale bez lapka to katastrofa.
Pobierznie przeleciałam wątek- Amandla witaj w domu!
Ciekawa jestem co u Perelandry i Marcinka..
A reszta.. wariatki jestescie i tyle ;) Wszystkie pozytywne, skurcze nie skurcze i tak dobrze sie Was czyta :)

Nas prześladuje jednak data 26 marzec- pierwszy termin porodu i...prawdodopodobny termin przeprowadzki:)
Niestety wyglada na to, ze jeszcze tu małego przyniose..i w dosc nieciekawym momencie to przenoszenie sie nas czeka..
ale zadatek depozytu złożony, mieszkanko obejrzane- male bo małe, ale jest. Przez Polska agencje, ktora pomoze nam potem z benefitami i mowia, ze napewno dostaniemy dofinansowanie do mieszkania.. Wiec byle uzbierac kase na wstep, potem jakos bedzie tez znosnie a jak dostaniemy te dodatki to mozemy całkiem wyjsc na prosta z tego co mówią :)
Nie chce sie cieszyc znowu tak do konca..no ale zadatek wplacony, z tego mieszkania itak musza si ewyniesc no konczy im sie kontrakt a dziewczyna w drugiej ciazy wiec na kolejne 6 miesiecy nie zostana.. Wiec wyglada na to, ze powinno sie udac..
Wisi widmo jedynie, ze nie zdolamy uzbierac kasy na czas, ale musze juz byc dobrej mysli..

Tak pozatym ok, młody wg. mnie wogole nie spi, chwila ciszy i tak si ewygina i wypina, ze nie wiem naprawde co to bedzie po porodzie ;)

Uff no nic zmachalam sie dzis znowu strasznie tymi wycieczkami..
Milego wieczorku wszystkim
 
Angel fajnie, że jesteś - no to tym razem niczego nie gratuluję, nie zapeszamy - poczekamy cierpliwie trzymając mocno kciuki, aż się w koncu wszystko ziści, tak jak się należy.
I odpocznij porządnie.
A moje dzieciątko też ostatnio woli wypinanie i przeciąganie (zamiast kopów, bo tych zdecydowanie mniej - wyciąganie od dołu pod same żebra widać ciekawsze)...
 
Witam się ze wszystkimi :-)
Amandla-witamy super że wróciłaś ze szpitala,pisz i opowiadaj jak malutka
Angel - jak się ciesze że jesteś i nie znikłaś na dłużej :-)Bardzo się ciesze że z mieszkaniem wam wypaliło i trzymam kciuki żeby było ok i bez przeszkód :-)
Vill- ja ogródek bajka.Fajnie by było jak byśmy mogły się spotkać kiedyś wszystkie:-)
Nadrabiałam was od 16 i kurcze dopiero jeden wątek produkujecie te posty masakra
 
Ojej Ewstra jednak siła wyższa :((
Mocno trzymam kciuki teraz znowu o kolejnej bede myslec caly czas no.
Kamila jak mozesz napisz mi jej numer, napisz tez swoj a ja Ci swoj zapomnialam, ze mozemy jeszcze przez siebie tutaj informowac co i jak :)

Ehh sie znowu przeforsowalam..
Ale kurcze no chyba juz nic nam nie przeszkodzi w przeprowadzcce :happy2:
 
Właśnie przeczytałam Ewstra trzymam kcuki żeby było wszystko ok trzymam kciuki.
I przegapiłam wiadomość że Pinula w szpitalu i też trzymam kciuki za nią.
Połowa lutego to zaczynamy się rozpakowywać
Bozienka​ - biedna ta twoja mała że ją tak kłują buziaczki dla niej
 
reklama
ugh.... nadgonic was to jakas masakra :dry: dostalam smsa od ewstry (w odpowiednim miejscu jest) ja dzis dzien udany bylismy na zakupach :-) przyznali mi zasilek macierzynski jeeee jeeee jeeee czyli niewiele mniej kasy niz jak bym normalnie pracowala (8 miesiecy spokoju finansowego, ofcourse jak zaplacimy zalegly rachunek, jeden sie zostal ale spory ;/) no i zamowilam sobie nowy telefon jeeeeee jeeeee jeeee samsunga galaxy s II:-):-):-)

vill- super masz ta swoja posiadlosc
angel - trzymam kciukasy, oby tym razem sie udalo
atomowka- zazdraszczam spaceru z sierciuchami sama bym poszla ze swoimi, ale teraz boje sie ze cos do domu przywleka, a szczeniory juz zaczynaja latac po chalupie....... czekam jutro jedziemy na jakies psie 'odludzie' polazic

ugh...... i niepamietam co wiecej pisalyscie.....:sorry:
 
Do góry