reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
No napewno cos zrobie, zrobilam tez ta miksture od Amandli moze po tym mi przejdzie.
Dobrze ja lece sie polozyc jutro bede.
Buziaki dla kazdego brzuszka:*
 
Kindzia tylko dostałam zastrzyki na płucka - poza tym buscopan i duphaston jak zawsze ;-) bez kroplówek się obyło :-)

Ja też dziś na 100% wykupowałam receptę - bo jakaś bakteria na wymazie wyszła i globulki dostałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:żeby Kobiecie w ciąży problemy jeszcze robić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ja też już zmykam do łóżka bo krzyczą na mnie :sorry: jutro resztę postaram się nadrobić :-):-) :-)

Miłego Wieczoru Kobietki :-)
 
Tunia nie wiem czy jestes przeziebiona ,bo nie nadazam za Wami ale powiem Wam co jest dobre na przeziebienia ,grypy,itp:1.Do szklanki goracego mleka dodać 1/2 łyżeczki masła, 1 łyżeczke miodu i 1 starty ząbek czosnku. Pic przed snem. 2.Napój zycia: do 1szklanki gotujacej sie wody wsypac 1 łyzeczke kakao,1/2 laski wanilli oraz 1/4 lyzeczki pieprzu cayenne, gotowac przez 3 min. Zapobiega grypie i kazdemu przeziebieniu. 3.Herbata imbirowa: do 1 szklanki gotujacej wody wsypac 1 lyzeczke imbru ,gotowac 3 min ,pic wolno ,malymi lykami. Pomoze na bank. Zawsze tak lecze dzieci i uwierzcie mi ,ze jak chorowaly mi 7 czy 8 razy w roku , tak teraz nie wykrakac choruja raz . Jest to ostre jak cholera ale pomaga:tak:
 
Lina helołłłłłłł fajnie, że już po "wakacjach" ;-)

A ja mam lenia pomieszanego z nie wiem nic i totalnym zamotaniem łooooo :szok:

Zakupki se na Allegro robię i stwierdzam, że nie brakuje mi już ani jednej pieluszki nawet ha! :rofl2:
W przyszłym tygodniu wizyta w Rossmanie po kosmetyki i będę zwarta i gotowa :-)

Mała pod żebra kopytka wsadziła i ruszyć się nie mogę, a jak rękę na brzuchu położę to mi tyłek wypina bezwstydnica mała :cool2:

Tunia do wyra ale już!
 
ja mam juz obiad zrobiony i nawet udalo sie jakis deser zorganizowac :)czekam jeszcze godzinke na mojego.Zaraz z mamcia bede rozmawiac bo sie okazalo ze pojechala mi stanik kupic kochana ona jest:) i dzwonila znajoma ze wieczorem wpadnie z siata ubranek od swojej znajomej hura, u nas wszyscy maja chlopcow.
tunia zdrowia
 
lina witaj wsrod nas :-)
tunia- pij miksturki, wskakuj do lozeczka i zdrowiej nam szybko
marusia- nie denerwuj sie, bedzie lepiej:happy:

my tez wakacje przewaznie pod psy planowane... czasem mnie to wk.....a no ale jak tu sierciucha zostawic :sorry:

ja popralam cos troche posprzatalam i teraz relaksik a reszta porzadkow jutro :)

jeszcze dwie pralki naszych brudow i zaczynam maluszkowe pranie i szykowanie wszystkiego, pokim sie ruszam normalnie bo teraz to juz powoli goracy okres sie zacznie ......

angel- zazdrosze polskiej knajpki, jak jak cos chcem polskiego zjesc to musze se sama zrobic....... bu..........
 
a ja lubię i syropek cebulkowy i miksturę mleczno-miodowo-czosnkowo-masełkową:D

idę sobie nastrój na szafe poprawic kupic cos na mój brzuch, a co!
 
No to zaraz nastawiam pełen bęben Doriankowych ciuszków :))
Wszystko na 56 + większosc jasna z 62.

Sama juz do konca nie wiem -te rozmiary uk 0-3, 3-6..
0-3 to tak 52 do 56/62?
A potem od 62/68 do..?

Jajwiecej pajacow sie okazuje mam na 68. Czyli narazie nie ruszam. 56/62 wlasciwie wszytsko sie zmiesci na jeden full bęben, zostawilam garsc takich mocnych kolorow na dodatkowe pranie. Czy to nie robi???

I chyba nie wiele mam pajacow na 56/62..hmm ja nie wiem jak wy to ogarniacie ile czego trzeba ja pacze, pacze zliczam podliczam i itak nic nie wiem :/
 
reklama
Lina witaj z powrotem, dobrze że już po sanatorium
Tunia ja jak zawsze mix czosnek-miód-cytryna polecam jeszcze mnie nie zawiódł :-)
leżakujcie dziewczyny kołderka, podusia pod główkę i druga pod nogi i jeszcze niech ktoś przyniesie herbatkę dobrą
Angel ja też nie mogę dojść do ładu rozmiarami więc stwierdziłam, że wezmę jeden pewny zestaw na 56 i dopasuję do niego resztę i tak samo zrobię z rozmiarem 62... większych chyba nie posiadam...

ubranka uprane wiszą na suszarce i czekają na prasowanie; póki co poprasowałam tetrę (częściowo) i dalej weny nie mam
jurto do wielkiego miasta Kielce po łóżeczko, materac, przewijak i rożki... spróbujemy też z wózkiem - może faktycznie wyjdzie taniej niż na all
 
Do góry