reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Lina ale super ze juz w chacie jesteście z Zuzką

fajnie ze jesteś
damy rade i do 36 tc wytrzymamy
albo
tak jak mi pisałas po tych specyfikach to jeszcze przenosisz!!!!
 
Lina kochana witaj poglasiaj Zuzanke od ciotki:-)
Dziewczyny ja mam dzisiaj jakies zalamanie...
Kaszel mnie wykancza i mam wrazenie ze jest mi jeszcze gorzej....
 
Lina - no witooojcie... i odpoczywoooojcie:-)))))

tunia -herbatka z miodkiem i cytrynka, mleczko z miodkiem i masełkiem... do wyra, sio!


dzis "Zielona mila" leci. będę beczeć:D
 
No następne 3 tygodnie nie zamierzam wizytować szpitala - do 30 się oszczędzam - aż mój lekarz wróci ;-);-)

obiecałam, że nie odbiorę mu tej wątpliwej przyjemności bycia ze mną przy porodzie :-D:-D:-D

Kindzia
no 36 to musi być minimum - dziewczyna rodziła na szpitalu, z która w listopadzie leżałam... urodziła synka 54 cm i mówi, że tak wycierpiała - a w tym momencie mi się wzrost Twojego Smyka przypomniał... Jak Ty to zniosłaś Kobietko?????

Tunia
mleko z masłem, czosnkiem i miodem i pod kołdrę!!!!! Na kaszel, przeziębienia najlepszy lek!!!
 
Ostatnia edycja:
Lina nie dałam rady, wielka głowka Smarka nie włazła w kanał, na cesarce sie skonczyło
moze i dobrze bo 4200 i 60cm to ciezko wypchac, ja znowy raczej drobna niz "dorodna" w miednicy
cos dostałas w kroplowne na skurcze?
bo moja kolezanka tak własnie miała ze władowali jej ktoplowke i przenosiła i musieli wywoływac 2 tyg po terminie..
a ja na tabsach rozkurczowych i takich tam od 2 miechow..
dzisaj tez jakies kupowałam i musiałam po całosci zabulic // kuz// bo wiadomo jakie cyry z refundacja teraz
 
reklama
Dziewczyny pije syrop prawoslazowy, ascorutical biore i pije wapno i gorace herbaty z cytryna i juz nie wiem ktory dzien zdycham.
Syropu z cebuli nie probowalam ale czuje zebym sie chyba pozygala:eek:
 
Do góry