reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

To ja inaczej myśłam ze jest z ta rozmiarowka
nb ...newborn ..dla wczesniaczkow lub drobinek pon 56 cm
0-3 .. to zazwyczaj w pakach kilka sztuk 56 kilka 62
3-6.. kilka sztuk 62 kilka 68
6-9 kilka sztuk 68 kilka 74
9-12 kilka 74 kilka 80
12-18 month kilka 80 kilka 86

a ja pojedynczy np pajac z h&m ma
6-9mth to znaczy ze bedzie dobry bardziej na 9 mth czyli 74

w sumie to pokrywa sie z ty co mini napisała
bo w pl sa konkretnie 62,68,74 itd
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja inaczej myśłam ze jest z ta rozmiarowka
nb ...newborn ..dla wczesniaczkow lub drobinek pon 56 cm
0-3 .. to zazwyczaj w pakach kilka sztuk 56 kilka 62
3-6.. kilka sztuk 62 kilka 68
6-9 kilka sztuk 68 kilka 74
9-12 kilka 74 kilka 80
12-18 month kilka 80 kilka 86

a ja pojedynczy np pajac z h&m ma
6-9mth to znaczy ze bedzie dobry bardziej na 9 mth czyli 74

w sumie to pokrywa sie z ty co mini napisała
bo w pl sa konkretnie 62,68,74 itd
Tak, w pakach mysle, ze tak jest! Kupilam wtedy te body 0-3 i sa roznej wielkosci. Ale zostanawialam sie jak to dokladnie wyglada , dzieki!

Se to gdzies zapisze normalnie
 
dlatego zaufałam swojemu odczuciu i kupowałam na oko... bo mam kilka rozmiarów 56 i kazdy inny, tak samo 62...kazdy inny:p orientacyjnie będę się numeracja kierowała ...jednak nie tak często jak wybieraniem wzrokowo-intuicyjnym:p rozmiar rozmiarowi nierówny . :p o.. tak właśnie sobie myslę:D

- to chyba powinno wyladowac w wątku zakupowym, albo wyprawkowym...czy gdzieś tam wlasnie;>
 
Angel tu zapytała wiec tu odpowiedziałam

porzadek porzadkiem ale znów nie popadajmy w przesade
zeby tak zastanawiac sie gdzie co wpisywac
temat poszedł to poleciało..

a swoja droga intuicyjnie to ja "poznaje" jaki size po długosci rekawkow i "nozek"
 
Jeszcze z tymi rozmiarami, to ubranka niektórych firm się bardzo kurczą po praniu. Ja mam takie body z firmy Gerber i masakra. Skurczyło się do rozmiaru na wcześniaka. A tak poza tym to takie polskie 56, które mam są czasem sporo większe od amerykańskiego 0-3, a nawet i od 3-6. Jeden wielki burdello:-D.
 
bo jak jedna firma to "porzadek" z rozmiarami jest zachowany
ale juz dwa pajace z dwoch firm .. to kazdy robi wg swoich pomiarów, statystyk itp
u nas ze sklepow "no name" po praniu ida w szeeeerokośććććć i sa jak na słonia
 
A tam w zakupowym to zakupy :p Temat sie bedzie jeszcze z 15 razy przwijal hehe po to sa pogaduchy.

TO tez nie bede w zakupowy pchac bo mam oczywiscie dylemat zycia. Chce sobie kupic konska masc na to moje nieszczesne ramionko. No i mam ograniczone pole do popisu w polskich aptekach uk- a mianowicie problem moj , ze kazda jest inna :/ Ja myslalam, ba , bylam pewna , ze istnieje jedno takie ustrojstwo co sie zwie konska masc ;/

No i wlasciwie wyboru zadnego bo tylko jedna jest dostepna w magazynie:

Polska apteka w UK. Maść końska rozgrzewająca Linia Natury 250 ml

Ale powiedzcie, czy to nie jakas 'podroba' ? Sa jeszcze takie ale nie dostepne teraz:

Polskie kosmetyki w UK - Herbamedicus - Maść końska rozgrzewająca 500ml

Polskie-Leki.co.uk - Maść Końska ROZGRZEWAJĄCA

Herbamedicus - Maść końska 500ml | Herbamedicus | Polskie kosmetyki w UK


http://www.sloneczko.co.uk/dla-spor...silnie-rozgrzewajaca-20-skladnikow-250ml.html

Jeeeejaaa :baffled:
 
reklama
Ja to pewnie upomnienie dostane od Ivi
ale co tam ma "moc" niech przenosi
jak to takie wazne te rozmiary

a na maści sie nie zman
zwłaszcza tej konskiej
 
Do góry