reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam Was serdecznie marcóweczki ,Boze zobaczcie juz zaraz styczen ,tak niedlugo zobaczymy Swoje maluszki, az lzy mi naplywaja z radosci , ze to tak niedlugo chyba juz oszaleje z tesknoty do mojego dzieciatka. Wczoraj tak wystawala kuleczka z brzuszka ze myslalam i mialam uczucie jakbym Go czula tak na zywo , albo nozke ,albo raczke, mysle zaraz Go zlapie. Nie moge sie doczekac malenstwa tak bardzo , wyobrazam sobie jak Go trzymam ,jak karmie piersia to takie cudowne uczucie , czym dluzej czekam tym bardziej tesknie, chociaz to moje Trzecie dzieciatko ale uwiezcie mi ze to tak szybko sie zapomina , ze za kazdym razem pragnie sie rownie mocno. U nas wszystkie ciaze byly planowane kazda przemyslana. Aby tylko było zdrowie to najwazniejsze i Wam zycze dziewczynki jak najlepiej . Pozdrawiam Was najgorecej :-D
 
reklama
witam poświątecznie;)
my z mężem dziś po pierwszych zakupach, łóżeczko, wanienka, materac, prześcieradło i trochę pieluch tetrowych i flanelowych na start kupione:)
jak sobie pomyślę, że to już za dwa miesiące, to straszna radość mnie ogarnia;D żeby tylko wytrwać ten czas i nic po drodze się nie przytrafiło żadnej z nas;)
Jutro w szkole rodzenia mamy pierwszą pomoc i naukę jej na fantomach, zobaczymy jak to wyjdzie:)
Angel udanej podróży życzę;)
Bozienka, nefi - na zgagę mleko niskotłuszczowe lub jogurt naturalny polecam, u mnie podziałało jak dostałam pierwszy raz w życiu zgagi tydzień temu po śledziku w szkole rodzenia;D
 
Czuję się jakby ktoś ze mnie powietrze spuścił :-( Brak chęci do wszystkiego, najchętniej to bym siadła i się rozpłakała:-(
No paranoja jakaś :szok:
 
mini byla soda byla reni byla herbata zwykla mietowa bylo mleko byly migdaly byla zwykla woda woda gazowana kolorowa i nic moze przejdzie a jak nie to znowu nocka z glowy
 
inamorate nie przejmuj się ja myslę, że to taka faza => ja tez mam dziś zły dzień. w końcu jak mój mężo przyszedł do domu to sie poryczałam, wszystko mnie boli, i totalnie się zebrać nie moge, a jak sobie pomysle, że jeszcze nie mam wszystkich rzeczy dla malutkiej i mam mnóstwo ciuchów i szpargałów od znajomych do przejżenia i wyprania to sie zastanawiam jak ja siłę z siebie wykrzesam. po domu dziś nie chodze tylko się turlam, a rzeczy cała masa do ogarniecia :-(
 
reklama
Hej dziewczyny - uszy do góry :tak: Jutro na pewno będzie lepszy dzień, bo dzisiejszy chyba ogólnie jakiś taki mniej ciekawy, samopoczucie lepsze bywało - może to pogoda? Ale oby jutro wyjrzało słonko i więcej pozytywnej energii do wszystkich trafiło ;-).

Ja uciekam na dziś, bo też daleko mi do 100% formy... Do jutra więc - lepsiejsiego od dziś :happy2:
 
Do góry