reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Te porodowe skurcze moze i rozpoznam ale takie teraz to nawet nie wiem czy je mam bo poprostu nie jestem swiadoma cos mnie tam zakluje ale to chyba nie to tak to wlasnie ejst rodzic pierwsze dziecko i nic nie wiedziec:-)ciemnota kompletna:-D
 
reklama
Te porodowe skurcze moze i rozpoznam ale takie teraz to nawet nie wiem czy je mam bo poprostu nie jestem swiadoma cos mnie tam zakluje ale to chyba nie to tak to wlasnie ejst rodzic pierwsze dziecko i nic nie wiedziec:-)ciemnota kompletna:-D

Tunia ja też nie iwem czy już mam skurcze czy jeszcze nie. Dziś mnie coś bolało w podbrzuszu, ale nie iwem czy to skurcz czy macica sie rozciągała. Mam nadzieje tylko że poznam kiey poród się zbliża...
 
POd koniec ciąży pochwa jest nieco wrażliwa i może nastąpić krwawienie po stosunku albo badaniu . Myślę że to od tego :tak:
Dokładnie :tak::tak::tak: Po ostatnim badaniu też miałam "lekki brąz". Po seksie też się czasem zdarza. Nie ma co panikować. ;-)


Angel kciuki zaciśnięte - za szczęśliwą podróż bez kłopotów prosto do celu. Czekamy na odzew z Londynu :tak:


A ja dziś zamulam, po południu przyjechała mama, trochę sobie pogadałyśmy, zaraz potem przyjechał M - poskręcaliśmy dwie szafki (ja tam co najwyżej mogłam śrubki sortować :sorry:), teraz on do kolegi (przy okazji wysłałam go po pampersy - co by wykorzystać te promocyjne kupony <ważne do końca tego roku tylko>), ja z powrotem do łózia. Czuję się dzisiaj wyjątkowo ociężała i zmęczona jakaś...

Ale dostałam misia z Bebilonu :-)
 
Bozienka no to niestety "witaj w klubie" ja mam wrażenie po tych świetach, że mi wypali przełyk. Juz mi brakuje pomysłów co jeść żeby małpa jedna sobie poszła :no:
 
reklama
Angel , Kasiurek rozumiem stres :tak: proszę się jednak nie martwić na zapas bo prawdopodobieństwo jest bardzo znikome ;-) Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :sorry:

Bozienka , Nefi ja słyszałam że na zgagę dobra jest soda oczyszczona :sorry2:
M miał dziś wolne ale od jutra wraca do pracy ... i jestem uwięziona w domu z Borysem :eek: Chyba oszaleję :rolleyes2:
 
Do góry