reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
witam
ale pogoda :-( Ja już chyba depresji przez tą pogodę dostaje :dry:
Chodzę marudzę i zła jestem na wszystkich i o wszystko

Super że żadna jeszcze nie urodziła :-D Zaciskać nóżki kobiety ...

Lina to mogły być ( i z pewnością były te skurcze Braxa ) one mogą być bolesne i przypominają porodowe bo macica ćwiczy do porodu :tak:

Tunia bóle porodowe na początku przypominają trochę bóle miesiączkowe :tak:
Mnie wszyscy mówili ze będę wiedziała że to już ... i dupa :-D nie wiedziałam - podejrzewałam poród ,ale wydawało mi się że to przepowiadające i że mnie odeślą do domu :tak:

A mnie też coś się spina ten brzuch w nocy mnie trochę bolało jak na okres :eek: i gdyby nie ta szyjka to bym pewnie na to nie zwróciła uwag
 
dziewczyny mam sprawe chodzi o to że przed wczoraj zauważyłam śluz zabarwiony na brązowo wczoraj nic nie było i dzisiaj rano znowu i niewiem za tydzien mam wizyte niewiem czy czekac czy nie czekac. Nic sie po za tym nie dzieje, dziecko kopie jak zwykle nic nie boli. Może miała któras z was takie ?
 
kadza a kochałaś się ostatnio z mężem ?? albo masz może jakąś infekcje ?? Ja bym poczekała ten tydzień , no chyba że coś by bolało albo pojawiła się świeża krew :sorry:
 
POd koniec ciąży pochwa jest nieco wrażliwa i może nastąpić krwawienie po stosunku albo badaniu . Myślę że to od tego :tak:
 
Kadza tez tak mialam po seksie w 11 tc :zawstydzona/y: A sie nastraszylam, przecie w uk wymuszalam dodatkowe usg bo sie zdenerwowalam.. No ale to pierw dziewczyny mnie pocieszyly, ze to to.. Szczegolnie, ze lekko i na brazowo co znaczy , ze to starsza krew ( po np. wieczornym stosunku ktora na nastepny dzien rano splynela).

No i dzien chyli sie ku koncowi.. Z rana wariactwo, te paczki znowu nadawalismy bo i sprzety i prezenty i dzidzi rzeczy.. Uff kurier przyjechal i jeszcze siedzial i czekal a mysmy wszyscy sklejali ze soba kartony by to jakos wygladalo hehe ;-)
Potem pojechalismy kupic sobie..aparat :-) jeszcze dostalismy od dziadków M troszke zlotówek wiec postanowilismy sporzytkowac to na kolejny z listy potrzebnych rzeczy sprzet ;-) teraz przeprowadzka, rzeczy dla dziecka, porod, dziecko..chrzanie sie bawic telefonem musi byc fajny aparat co nie? ;-)
I jaki udalo nam sie odtrzelic - fuji film ( uwielbiam je) 14 mpix, detektor wykrywania usmiechu i twarzy :-) nagrywanie filmow HD, masa opcji jak specjalna do robiena zdjec dzieciom :-) No petarda! Za 249 zł! :-) :-)

teraz czekamy bo jeszcze przyjedzie moja mama z siostra i idziemy na spacerek po pieknym wejherowskim deptaku ;-)

A wieczorem szybko do spanka ( jak zasne :-( ) i o 4 pobudka i samolot..

Ehh dzien przed, wtorek jutro nad ranem wylot - tak samo jak wtedy :-( Wiecie tak samo jak Kasiurkowa leka sie tego tygodnia w ktorym urodzila wtedy, tak i ja jestem dziś mega zalękniona, ze znowu cos sie stanie !! :-( To jest silniejsze.. oby tylko do wieczora..mam andzieje, ze zasne jak nie wezme pół tabletki co dostalam na sen po wyjsciu ze szpitala ( ale nie bralam ani razu - walczylam z tym sama, ale teraz sie obawiam, ze mnie nerwy zjedza)

Trzymajcie kciuki proszę bym wkoncu napisala jutro do Was z Londynu..

Trzymajcie się!!
 
reklama
Witam się po świętach:-)
Przez świeta wogole nie odpalałam kompa:-) chcieliśmy z mężem odpocząc od wszytskiego:-)

Ale dzisiaj już w pracy byłam- jakoś zleciało.

Wczoraj rano o 5 rano jechałam na wyprzedaże - wszytko za połowę ceny mieli w NEXT-cie. Nakupowałam tylko dla synka parę ciuszków. Ale jakoś pierwsza klasa:-) Ludzi byl ogrom ale pół godzinie stania w koljece wkońcu dotarłam:-)

Nie wiem jak Was nadrobię ale bede probowała:-)
 
Do góry