reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Kurcze dziewczyny , dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takiego doła ...:sorry2:
Ta pogoda jest dobijająca

Bozienka to maskara z tą zgagą skoro nic nie pomaga ...
 
Lina ja ten fotelik mialam i jest super! Teraz kupuje od nowa ten sam( bo tamten oddalam) i musze kupic uzywany za ta sama cene co ty nowy! Szok ze tak tanio masz! I to z baza a baza jest rewelacyjna bo raz dwa odpinasz i przypinasz:)
 
widzę ze generalnie jeszcze poswiateczna cisza :-)
ja jestem mega niewyspana-wczoraj mąż robil spotkanie dla swoich pracownikow i posiedzielismy na kreglach do 1:00 a teraz on chrapie a ja nie moge tego sluchac i nawet przeprowadzka na kanape nie pomogla :szok:
 
Hejaaaaaaaahej :-)

MaMicurina
ulubione zajęcie naszych mężów to psuć nam nerwy swoim chrapaniem ;-)ja niestety nie mam gdzie się przenieść i M jest budzony dopóki chrapać nie przestanie :sorry::sorry:

Widzę, że się hormony rozszalały - nie tylko u Was u mnie też rozrabiają ale nie aż tak :-):-) i wspaniała zgaga :-):-) ja nie wiem chyba po ciąży będziemy za sobą tęsknić :-):-):-)
 
Witam,
M. wlasnie pojechal do pracy a ze ma mnie zawsze budzic jak wychodzi buziakiem to dzis obudzil mnie skutecznie bo buziakow bylo kilka a jak dzrzwi sie zamknely to ja oczy w 5 zł i smac nie moge :) co prawda w lozku katar znowu przeszkadza moze dzis poleze dluzej bo juz nie mam sliy mam caly grudzien katar M. tez wiec razem sie nie mozemy go pozbyc.
ja zgagi nie mam - jeszcze - hihi :)
 
reklama
ja również obudzona :-( troszku mnie już to dobija bo wieczorem nie moge zasnąć (kurde ja nie wiem, ale to łózko sie jakies mniejsze zrobiło), a rano męzo do roboty, a ja koniec spania. nawet mój pies patrzy na mnie dziwnie, że tutaj ciemno na dworzu a ja się snuje po chałupie i spac mu nie daje.
 
Do góry