reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

cześć laseczki
u nas weekend bardzo bardzo pracowity, a dziś od rana przykra niespodzianka - Tymek ma gorączkę i bardzo brzydki kaszel :( muszę go do lekarza umówić, shit :( Wigilia w przedszkolu nas chyba ominie....:-:)-(

Angel - ja też non stop głodna od paru dni. Co chwile jem, niezależnie co zjadłam chwilę wczesniej.. Wczoraj się wkurzyłam na to podjadanie i pokroiłam sobie marchewkę w "chipsy" i tym się opychałam ;) przynajmniej marchewka to nie owoce (bardzo słodkie i w gruncie rzeczy, tuczące) i nie ciasteczka (mąka i tłuszcze). Wiec mam nadzieje, że uda mi się w ten sposób "oszukać" głód...
 
reklama
Witam
Wstałąm zalogowałam sie i myśle Was nadrobic ale czy mi sie uda?? Dużo tego. U mnie po weekendzie spokój, ale teraz startje ostro do pracy bo do świąt tylko tydzień a pracy dużo.
Mam nadzieje żę weekend Wam minął dobrze
 
Hej :)

Ja znów po nieprzespanej nocy... Nie mogę znaleźć pozycji odpowiedniej. W dodatku tak rozbolały mnie plecy, że myślałam, że umrę... I znów marudzę...
Dziś wizyta :) Już się nie mogę doczekać, co ta nasza malutka pokaże :))
A jutro mam Jasełka u Chrześniaczki w przedszkolu, później pakowanie i w nocy wyjazd. Zaliczyłam już wszystkie możliwe środki transportu w ciąży :) Nie zdziwię się jak Lenka, będzie małą podróżniczką.

Miłego dzionka :)
Odezwę się wieczorem po wizycie :))
 
witam
Tricia witamy :tak: Super że lot tak łagodnie przebiegł ... kabanosy mniaaaaaaaammmmm :-D

Ivi zdrówka dla Tymka . U was w przedszkolu są dyżury ?? Czy normalne zajęcia przed świętami i pomiędzy świętami a sylwestrem ??
Dobra jesteś z tą marchewką :-D A owoce nie są tak bardzo kaloryczne , chyba tylko banany i winogrona mają dużo kalorii ale nasze polskie jabłka i gruszki mają dużo błonnika i pomagają w przemianie materii , nie mówiąc już o suszonych śliwkach :-D

Mata masz jakiegoś linka do Twoich prac na allegro np ??

Ja się wczoraj zważyłam u mamy i mam nadzieję że ta waga oszukuje ... w czwartek idę do lekarza i się łudzę że będzie mniej :-)

Maruusia
powodzenia na wizycie
 
Tricia witaj na naszej Polskiej ziemi :-D
To mowisz ile ten lot zajął łacznie??
Do kiedy jestes/jestescie??
Ciesz sie domkiem i atmosfera świąt :)

7 godzin do Niemiec i potem jakąś godzinę do Polski. Ogólnie od wyjścia z domu do wejścia do domu 14 godzin wyszło:-p. A wracamy dopiero 8 stycznia, mam nadzieję, że mi brzuch bardzo nie urośnie do tego czasu.

Obudziłam się o 4 i nie śpię od tamtej pory. Heh, muszę przetrzymać wieczorem do oporu, to może jutro do tej chociaż szóstej dośpię i akurat do świąt się już na bardziej ludzką godzinę wstawania przestawię.
 
witam sie :) oj ja dzisiaj po ciezkiej nocy wczoraj przestalam brac magnez bo mi sie skonczyl i dzisiaj skurcze w nocy lapala raz prawa noge raz lewa musze szybko do apteki isc i kupic bez magnezu to nie zycie ;)
 
Dzień dobry :-)
Tricia witamy w Polsze, widzę że lekarz pozwolił Ci latać, ja musze zapytać czy będę mogła przelecieć się pod koniec stycznia do Rzeszowa, to tylko 50 min, więc mam nadzieję że nie będzie przeciwskazań

Ivi pozdrowienia dla Tymka, niech wszystkie wirusy szybko się od niego odczepią

Maruusia
powodzenia na wizycie, przynieś dobre wieści

mój plan na dzisiaj to zająć się spadkami ciuszkowymi od kuzynki, muszę posegregować i zweryfikować z tym co mam.
Aha też zamówiłam stolik polecany przez Angel, właśnie kurier przyniósł i już testuje, na razie SUPER :-)
 
Dzien dobry. Wczoraj juz nie dałam rady poczytać Was:-( Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio jestem ciągle zmęczona, spiąca i najchętniej bym z łóżka bym nie wychodziła.

A zaraz jeszcze przychodzi znajomy męża wyczyścić cały komin- mam nadzieje ze miw salonie zbytnio nie nakurzy.
A potem muszę zacząc robić pierogi z kapusta i grzybami, bo na 18:30 szkoła rodzenia:-)


7 godzin do Niemiec i potem jakąś godzinę do Polski. Ogólnie od wyjścia z domu do wejścia do domu 14 godzin wyszło:-p. A wracamy dopiero 8 stycznia, mam nadzieję, że mi brzuch bardzo nie urośnie do tego czasu.

Obudziłam się o 4 i nie śpię od tamtej pory. Heh, muszę przetrzymać wieczorem do oporu, to może jutro do tej chociaż szóstej dośpię i akurat do świąt się już na bardziej ludzką godzinę wstawania przestawię.

Super że doleciałaś szczęśliwie do Polski:-) Ale ci zazdroszczę świąt w ojczyźnie z rodziną.

Ja bedę miała rodzinkę na skype- dobrze ze chociaż ten internet działa i można normalnie sie widzieć i gadać

Ojej ja uwielbiam czuc magie świąt... nie kumam jak mozna w Wigilie dopiero ubrac drzewko, my kochamy cieszyć się nią chociaz chwile dłużej przed Świętami ;-) PO to wkoncu juz po Świętach hehe ;-)

A mi dokuczają ostatnio co rusz te zakichane "pypcie" na języku :wściekła/y: ( wogole dopiero patrzac w necie odkryłam tą nazwę :-D ) Ależ mnie drażnią..

No i ciągły głód.. Cholera jasna.. Jak przybierałam dotychczas to każdy mowi, ze w brzuch - a jadłam normalnie, rosłam bo taka moja ( i młodego ;) ) uroda. A teraz sie boje, ze sie zacznie.. Ale ja non stop jestem głodna od jakiegos czasu :(

Ja tez jeszcze choinki nie mam, ale może dziś albo jutro już ubiorę jak ogarne pokój po czyszczeniu kominka.

A głodna też jesem częściej niż wcześniej, ale ja zawsze jakiegoś owoca- banan lub pomarańczę jem albo marchewkę:-)


ja spedzilam dzien na dopieszczaniu siebie, pogolilam sie ( krew sie lala... juz nie taka latwa sprawa z tym goleniem:eek:) pomalowalam pazury, zrobilam brwi i wyprostowalam wlosy... teraz zastanawiam sie co zjesc ...

Mnie to dopiero czeka. Dobrze ze sa dwie łazienki w domku, bo jak wejdę to chyba z 2 godiznki bede siedzieć i doprowadzac się do porządku ehheh

witam wieczornie, patrzcie co znalazłam :D Strona główna - Wina bezalkoholowe.pl
ciekawa jestem jak smakują :)

Ale smaka mam:-)


A tak wógole to ja zebów nie mogę myc z rana:/ przedwczoraj umyła i zaczęłam wymiotowac i potem w prayc jeszcze godzinkę sie meczyłam, wczoraj juz tylko wypłukalam płynem bo znnowu bym spedziłam 2 godizki w kibelku- jakas maskara.
 
reklama
witam dziewczyny
no ja po pracowitym weekendzie moge odpoczac.Impreza byla bardzo udana, musze sie pochwalic ze dziewczyny z pracy wpadly na super pomysl i zasponsorowaly mi sesje zdjeciowa w ciazy:) musze tylko wybrac dogodny termin.W nocy z soboty na niedziele mialm takie bole plecow -az sie plakac chcialo, wiec cala niedziele plackiem lezalam a to stalam a to siedzialam ale dzis juz wszystko ok.Dziekuje wszystkim za zyczenia , dzis mam 100 dniowke i pieke z tej okazji hermana. Zobacz załącznik 417805Zobacz załącznik 417806Prosze czestyjcie sie tortem i drinkiem dla wszystkich bo jest co swietowac.
Wczoraj rozmawialm z kolezanka, ktora rodzila w tym szpitalu co ja i opowiedziala mi co trzeba zabrac i jak jest i w sumie skonczylo sie u niej cc, wiec coraz mniej mi straszny ten temat.
 
Do góry