reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Ewstra super prezencik:-)


nusia - co do Twojego zmęczenia itd.. może w ciąży jesteś?? :cool::cool2::-D


Tymek po wizycie u lekarza - na razie walczymy "objawowo" - przede wszystkim inhalacje z soli fizjologicznej z dodatkiem kropelek na kaszel.. No ale przedszkole odpada :-( jeśli będzie nieźle to może jutro pójdę po prostu do przedszkola na samo przedstawienie (młody i tak ma siedzieć mi na kolanach), ale to zależy od tego jak się będzie czuł i jak z gorączką... Bo lekarka mówiła żeby odpuścić przedszkole dopóki gorączkuje.. szkoda:-:)-(

ivi hehhe też się nad tym zastanwiam :-D

Mata-kow ja stosuję na zmianę pastę meridol właśnie i sensodyne szybka ulga bo na urlopie okazało sie ze mam zapalenie dziąseł. A płuczę płynem Meridol:-)



A ja właśnie delektuję sie kawka- 1,5 łyżeczki kawki rozpuszczalnej zalanej gorącym mleczkiem pychaaaaa

No i komin wyczyszczony:-) teraz mozna uprac firanki i wieczorem choineczke ubrać.

A w kuchni...gotuje sie kapustka na pierogi:-)
 
Dziewczynki czy Wy liczycie ruchy??
nieee tzn na tym etapie ciazy nie ma po co w sensie dziecko czasem sie nie uaktywnia i wtedy sa nerwy mi gin moiwil ze po 36 tygodniu lub w jego okolicach sie powinno liczyc

te suwaczki w ogole sa lekko stresujace bo przeciez w 26 tc pisze ze dziecko 700 gram wazy a przeciez u ajako w tym czasie maly mial 1,5 kilo , moj syn w pierwszej ciazy mial jeszcze wiecej a i pewnie u wiekszosci z was bedzie ze dziecko ma duzo wiecej ...
 
reklama
Część wszystkim:-)
Bożenka - współczuje skurczy miałam w poprzedniej ciąży i strasznie mnie męczyły ,teraz biorę aspargin 3x2 i nie mam wcale.
Ivi- dużo zdrówka dla synka żeby wyzdrowiał szybciutko.
Tricia- super że spokojnie dotarłaś do PL.
U mnie mały szpital ja chora ledwo mówię mam tak zawalone gardło moja mała też.Mój synek zdrowy ale nie daje go do przedszkola bo muszę po niego latać a w taką pogodę załatwię się jeszcze bardziej..
 
Do góry