reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

bozienka - a jaki i ile tego magnezu bierzesz?
ja polecam magne b6 (polecany w ciazy)
- ja teraz biore 3x2 tabletki bo brzuch sie troche stawial wole mg niz nospe lykac - bo nadmiar mg to tylko rozwolnienie powoduje co w ciazy nie jest taki zle zwlaszcza przy zelastwie ;]

ewstra- no to ostatnia 3 cyfrowa cyfra :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
ewstra ale zrobiilas smaka tym torcikiem asz dostalam slinotokow ;)

Kasiurek magne b6 bralam 3 x 1 i pomagalo nawet ale w sobote mi sie skonczyl i sobie pomyslalam ze w poniedzialek kupie i zrobilam blad ;) bo nocka nieprzespana byla hehe taze zaraz odpalam swoja formule 1 i jade do apteki :)
 
Witam!

Ewstra super prezencik dostałaś :-)

Nusia mnie tez na wymioty zbierało i miałam problem z myciem zębów. Dentysta polecił mi pastę Meridol - do najtańszych nie należy, ale jest taka łagodna i ma faja pianę, że mnie juz nie rusza przy myciu zębów, do tego fajnie usuwa osad i chroni dziąsła przed krwawieniem :tak:

Bozienka współczuję kurczy łydek...

Marusia witam w klubie księżniczek na ziarnku grochu ;-) - co ja się nawiercę zanim wygodnie uda mi się ułożyć :eek:

Mini w podpisie mam linka do mojego bloga :tak: na allegro póki co wytworków nie sprzedaję

u nas choinka albo w piatek, albo w sobote bedzie ubierana, w tygodniu mam zamiar nieco okna ozdobić, ale to jak je umyję (coś nie bardzo mi się chce...), dzi koniecznie pireniczki musze zrobic (chociaz ciasto) i jak sie uda porcję juz upiec...

a wczoraj z tym pakowaniem kolczyków i innych pierdółek prawie do 1 mi zeszło, jeszcze Dobrusia co chwie się budziła, mnie brzuch bolał i ganiałam na Małysza do niej... wstała po 6 wyspana, a ja nieprzytomna... ale dała mi pokimać, sama się z jedzeniem obsłużyła (jogurty)i dopiero jak wstałam wciągnęłysmy normalne sniadanko. Zaraz musze na poczte lecieć... dobrze, że słoneczko świeci, to może akumulatorki podładuję ;-)
 
Bozienka dziwnie z tymi skurczami , bo jak magnez łykasz regularnie to nie powinnaś mieć aż takich nagłych niedoborów :eek:
Mnie czasami jak się naciągam w nocy to łapie mnie taki przedskurcz ale szybko rozluźniam mięśnie i jak do tej pory obyło się bez uwielbianych skurczyków :confused2:

Ewstra to spokojnych i cudownych 100 dni życzę ... i porodu jak marzenie :-D
 
bozienka zwieksz dawke mi gin powiedzial ze do 6 na dobe brac moge a najlepiej rano 2 w poludnie 1 i na noc przed snem a po jedzenie dwie ;] i duzo potasu czyi pomidory i banany lub sok bananowy ja mieszam bananowy z pozeczkowym pol na pol i jest pyyycha ;]
 
mini a ja jak bralam to bylo wszytsko dobrze przestalam brac i sie zaczelo moze zbyt szybko magnez sie w moim organizmie wyplukuje ;) dzisiaj lekarzowi powiem o tym moze cos poradzi :) ehh jeszcze raz prosze o trzymanie kciukow :) o godzinie 16 :) mam nadzieje ze z malenstwem wsyztsko juz dobrze i bedzie sobie iedzialo do marca :)
 
Dzien dobry:-D
Wstałam dopiero.
Lece zaraz po sniadanie:-)
Ewstra prezencik super od kolezanek z pracy:-)szczesliwej studnowki i łatwego porodu:-)
Maruusia trzymam kciuki za wizyte:-)
Bozienka witaj kochana super ze widac radosc w Twoich postach u nas tez juz choinka ubrana:-)
Dzisiejsza noc to jakas masakra jak bym spala na samych deskach!!!
tricia witaj:-)
 
mini - przed świętami przedszkole działa normalnie, pomiędzy świętami a nowym rokiem mają przerwę.

tricia - witaj w PL :))
nusia - co do Twojego zmęczenia itd.. może w ciąży jesteś?? :cool::cool2::-D


Tymek po wizycie u lekarza - na razie walczymy "objawowo" - przede wszystkim inhalacje z soli fizjologicznej z dodatkiem kropelek na kaszel.. No ale przedszkole odpada :-( jeśli będzie nieźle to może jutro pójdę po prostu do przedszkola na samo przedstawienie (młody i tak ma siedzieć mi na kolanach), ale to zależy od tego jak się będzie czuł i jak z gorączką... Bo lekarka mówiła żeby odpuścić przedszkole dopóki gorączkuje.. szkoda:-:)-(
 
reklama
Ivi wiem co czujesz bo nas w tamtym roku ominął dzień babci i dzień mamy :-(

Bozienka
kciuki mocno zaciskam :-) i czekamy na wieści ...

Tunia Ty po śniadanie a ja po obiad he he ;-)

Mam dziś lenia i nic nie mogę na niego poradzić :laugh2:
Na styczniówkach już druga dzidzia się pojawiła :tak:
 
Do góry