reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Witam!
Bozienka ale fanie czytac takie radosne Twoje posty :-)

Perelandr pierniki mówisz? Ja chyba jutro będe dopiero działac, ale zrobię te co szybciej do jedzenia się nadają - w zeszłym roku piekłam juz na początku grudnia...
Super wianuszki porobiłas! Mi się marzą, ale nie potrafię zrobić...


a wiecie co zauwayzlam z ebrzuch mi sie dziwngnał tzn podniosl z nad łona juz tak nie dynda ale pod piersiami juz mniej miejsca jakies 4-5 palce jaks ie dlon przylozy

no ja na brzuchu to kubek mogę sobie stawiać i o cycki opierać jak siedzę :-D tylko gorzje jak maluch kpnie mocno - bo może kubek przewrócić :rofl2: mi brzuszek zaczyna się tyz pod stanikiem i leci w dół, a jak mam koszulę nocną, to muszę sobie ją pod brzuch podkładac, żeby mi się do ud nie kleił :sorry: no ale ja z wielorybków jestem ;-) jutro tradycyjna fotka będzie - pewnie róznica ogromna...

Vilandra mam nadzieje, że nasi M sie w końcu sprężą z remontem - ja mojemu juz ultimatum dałam - do 3 Króli ma skończyć łazienkę, potem rozbieramy choinkę i lecimy z pokojem - tu tez będzie mieć motywację, bo do kolędy musi zdążyć :-p a w tym tygodniu musi złozyć i przymocowac do ściany regał i półke do pokoju Dobrusi :tak:

my dzis pół dnia u teściów, potem mnie zmmogło to sobie krókie drzemki łapałam, zaraz musze jeszcze kolczyki wycenić i popakować, bo M obiecał dziewczynom do pracy przynieść - mam nadzieje że trochę się ich sprzeda, do tego bierze paterę i miseczke co wczoraj skończyłam... jak dobrze pójdzie to będzie w sam raz na chuste dla malucha :-)

jutro jeszcze mała zostawiam w domu, bo prawie wszystkie dzieci jadą do miasta na salę zabaw, a ja wolałabym, żeby unikała na razie tłoku - bo tylko tego by brakowało, żeby tuz przed świętami mi się rozłozyła...

miłego wieczoru
 
Bożenka my też już mamy choinkę :-)A miała zostać przełożona do piątku ale uparłam się:-)Jutro będę do lekarza dzwonić po południu to może dowiem się czy będzie to usg przed świętami.
Kurcze ostatnio mam jakiegoś pecha znowu odebrałam z domu upomnienie za coś co zapłaciłam z 3 miesiące wcześniej muszę to wyjaśnić:wściekła/y:
Moje dzieciaki wieszały ozdoby przy czym moje młodsze poryczało się jakiś bunt ma i ciągle wymusza i wyje o wszystko.Mam nadzieje ze mu to szybko minie bo jakoś cierpliwości nie mam ostatnio a on nawet słuchać nie chce.I nie potrafi sie cieszyć z prezentów jak by mu wszystko się należało (mały egoista mi rośnie):-(
 
Witam z Polski:-D. Loty przez Atlantyk w siódmym miesiącu ciąży wcale nie są męczące. Bardziej się wymęczyłam kiedyś jak z okresem leciałam:-). Spałam jakieś 1,5 godziny w samolocie i 2 godziny potem w dzień, ciekawe jak jutro mi się da zmiana czasu odczuć. Nażarłam się kabanosów, największa ciążowa zachcianka wreszcie doczekała się spełnienia:-p. A w kartonach ze starymi ciuchami znalazłam pasujące na mój brzuch kurtkę zimową i płaszcz, więc dobrze, że nic nie kupowałam. I jeszcze wygrzebałam sukienkę i parę Tshirtów;-). Aż dziwne, że ja tyle ciuchów z miejscem na duży brzuch miałam.

I nawet nie mam czasu poczytać dzisiejszych postów:no:. Może jutro nadrobię.
 
tricia witaj w Polsce :-) szykuje się domowe Boże Narodzenie

dziewczyny remontowe u nas w domu też będzie remont po nowym roku, brat ma przyjść robić jeden pokój, bo mama sobie zażyczyła... już się boję czy zdąży do marca, bo wiecie jak to jest z ekipą rodzinną... :baffled:
 
witam wieczornie , widze spokoj tu dzis :tak:

wszystkie juz choinki ubieracie ?
perelandra- ja tez jeszcze nie mam krzaka i chyba dopiero w piatek pojedziemy kupic :eek:

ja spedzilam dzien na dopieszczaniu siebie, pogolilam sie ( krew sie lala... juz nie taka latwa sprawa z tym goleniem:eek:) pomalowalam pazury, zrobilam brwi i wyprostowalam wlosy... teraz zastanawiam sie co zjesc ...
 
Ojej ja uwielbiam czuc magie świąt... nie kumam jak mozna w Wigilie dopiero ubrac drzewko, my kochamy cieszyć się nią chociaz chwile dłużej przed Świętami ;-) PO to wkoncu juz po Świętach hehe ;-)

A mi dokuczają ostatnio co rusz te zakichane "pypcie" na języku :wściekła/y: ( wogole dopiero patrzac w necie odkryłam tą nazwę :-D ) Ależ mnie drażnią..

No i ciągły głód.. Cholera jasna.. Jak przybierałam dotychczas to każdy mowi, ze w brzuch - a jadłam normalnie, rosłam bo taka moja ( i młodego ;) ) uroda. A teraz sie boje, ze sie zacznie.. Ale ja non stop jestem głodna od jakiegos czasu :(
 
Angel musisz sobie znaleźć jakieś "zapychacze" zdrowe :-p, wiem, wiem łatwo powiedzieć
kamila mam nadzieję, że uda się wcześniej z tą hoinką i tak jak pisze Angel będzie można się nią nacieszyć; a co do golenia, to poważnie się zastanawiam nad wizytą u kosmetyczki i drastycznym sposobem "woskowania", zwłaszcza, że u nas w szpitalu każą do porodu przynieść 2 zwykłe żylety i golą :crazy: wrrr

a no i dziękuję wszystkim za skomplementowanie moich wianeczków-tak jak pisałam-mała rzecz, a cieszy :-), każdy ma swój stały sposób na przygotowania świąteczne, ja się zajmuję takimi bzdurkami
 
reklama
witam wieczornie, patrzcie co znalazłam :D Strona główna - Wina bezalkoholowe.pl
ciekawa jestem jak smakują :)
uuuu i jaka cena ! :-) CHYBA zaryzykuję.

Witam z Polski:-D.
witojcie!:-D

Angel
a owoce jesz?

Ja narazie nie narzekam z jedzeniem...w nocy spie wiec tez nie wiem co to podjadanie.
Wczoraj caly dzien leniuchowalam a dzis musze zawiezc L4 do pracy i takie tam *******y pozałatwiac jeszcze przedswiateczne-milego dnia!
 
Do góry