reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Dzień dobry wszystkim!

U mnie pogoda do bani, leje przeraźliwie i do tego zimno :(
Mała z rana obudziła mnie kopniakami, więc zwlekłam się z łóżka, zjadłam śniadanko, wypiłam kawkę i Was czytam ;)
Mój mężulek próbuje dospać. Wrócił o 1 w nocy z pracy, a ja mu oczywiście od rana pobudkę urządziłam. On już tak ma, że jak tylko się ruszę, to On oczy jak 5 zł.

Nadrabiałam Waszą wczorajszą rozmowę o seksie :) U nas miał być post, ale kilka razy został przerwany. Ostatnio stwierdziliśmy jednak, że mała jest już za duża i w dodatku zaraz zacznie słyszeć, więc nie będziemy jej przeszkadzać :))
 
Maruusia ale dzieci lubią seks :-D mają wtedy leżaczek bujaczek .
A do tego pozytywne uczucia jakie temu towarzyszą tez dobrze wpływają na maluszka :tak:
 
Witam!

Ja to bym chciała zaraz po porodzie jechać do domu . Godzinka na odpoczynek i sprawdzenie czy wszystko ok a potem do taksóweczki i do domu :tak::sorry2:

ja też, ja też :-D

Hej Dziewczynki, witam porannie, ja po nieprzespanej nocy, strasznie mnie bolały nogi od kolan w dół, łyski i kostki, masakra! Nie mam pojęcia co to , ale mam nadzieję, ze się nie powtórzy.
Dzisiaj kończymy 22 tydzień:) ale fajnie!

a nie stalas wczoraj za dużo? Bo ja tak mam, jak więcej pochodze albo postoj - nogi w kosmos bym wtedy wysłała :dry:

ja dziś wyjatkowo spałam ale to przez to, że mnie wczoraj cały dzień nerwy TRZĘSŁY!!!! Myślałam, że mojego M zabije :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ta ciąża może skończyć się dla niego źle :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No to teraz mega meliska od rana, ,żeby dziś juz było lepiej :tak:

Dzień doberek :)
Nawiązując do prób gwałtu - otóż chyba zgwałcić faceta nie można. Ja pod prysznic, a mój m... dezercja do łóżka. Oczywiście po 15 minutach jak przyszłam, to spał już jak zabity. Sugestia Angel by w nocy budzić w przypadku tego egzemplarza niesie poważne ryzyko uszczerbku na zdrowiu, bo wystarczy go delikatnie dotknąć (tak samo z buziakiem rano, jak jeszcze śpi), a reaguje, jakby co najmniej wybuchła trzecia wojna światowa, więc wolałam odpuścić.

:-D:-D:-D

ja mam propozycję - kilka pikantnych fotek smskiem jak w pracy, wieczorem oliwka/balsam w dłoń i powiedz, że musi Ciebie porządnie wysmarowac całą, żeby skóra nie straciła elastyczności - jak zacznie po krągłościach jeździć, to zmięknie (tzn stwardnieje :-p:cool2:)

A ja wczoraj usnąc nie mogłam, pierwsza dochodziła... dobrze, że mała dzis pospała, nad ranem do niej musialam jednak pójść. M znów przysnał i dobrze, że na 7 mam budzik, to sie dobudził (nie wiem jak on to robi - odpad o 21, przed 1 go obudziłam, żeby miejsce mi w łóżku zrobił, nastawił budziki i rano dopiero o 7 się zwlókł :sorry:)

wyskoczyłam na targ po świeże jabłuszka i warzywka, a zaraz musze się brać za ogarnięcie mieszkanka po moim wczorajszym dniu lenia :-p
 
Mini55 - w pon idę z wynikami i po zwolnienie tylko, a następna konkretna wizyta 21.11...
poza tym ja też chciałabym tak szybko wyjść ze szpitala:tak:

co do bezsenności to eeeee u mnie już jakiś czas spore problemy...teraz nawet nie kimnę w dzień jak Jagoda ma drzemkę..no więc w dzień nie śpię, w nocy nie śpię<średnio od 4 do rana już wcale:dry:)
 
olka jak cie dalej mdli i zle sie cuzjesz na bym poszla do szpitala a nieczekala do poniedzialku pokazala im wyniki i powiedziala ze sie gorzej czujesz.Ja tez tak mam od 4 zazwyczaj niespie :( co wtym ejst to ja niewiem
 
dzień dobry - oby się okazał...:dry:

tak czytam te wasze pogaduchy o seksie i się zastanawiam czy ja jakas chora jestem ;o mi się kompletnie odechciało takich zblizen - co jest dosc dziwne z moim temperamentem... hmm , cóż.

u nas noc dość spokojna.
kolejna stówa na adwokata rozpłynęła się z powietrzu (nie ma co gadać) - a ja taka oszczędna! wściekłość bierze...

pogoda nawet cacy, ale co z tego jak nic się człowiekowi nie chce.
Mam na coś ochotę , ale nie wiem na co.

bla,bla,bla :oo: - podsumowanie nastroju.

:szok:
 
reklama
Dzien dobry:-) Ja dopiero się obudziłam, ale nie mam ochoty ani siły na razie wstawac:-) mezulek szykuje sie do pracy, wiec za godzine domek wolny, choc wolalabym jakby został ze mna:-) Ja dopiero do pracy na 18:-/ Spałam dziś wyjatkowo dobrze i mocno:-)

dzień dobry - oby się okazał...:dry:

tak czytam te wasze pogaduchy o seksie i się zastanawiam czy ja jakas chora jestem ;o mi się kompletnie odechciało takich zblizen - co jest dosc dziwne z moim temperamentem... hmm , cóż.

Mansta nie marwt sie jest nas dwie. Ja też zero ochoty na seks. Buziak, przytulenie tak ale seks teraz mogłby nie istniec. Dobrze ze moj kochany mąż to cierpliwie znosi. ALe jak kieddys sie go pytalam, to mówi że troszkę się boi......
 
Do góry