reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Ivi a dużo czasu dziennie musisz poświęcić na pracę ??

Doris ale Emilka ma spanie :-)
Ja jestem zadowolona że Borys szybko się rozwija i jest bardzo mądrym chłopcem ale nie stawiam kolejnemu dziecku poprzeczki ;-) i chyba wolała bym żeby było spokojniejsze :-D:-D:-D
Choć super jak dziecko zaczyna mówić dość szybko , bo można się z nim fajnie dogadać :tak:
 
reklama
Mini - z tą poprzeczką to oczywiście przenośnia, ale jak patrzę na synka siostry, który słabo mówi, ciągle płacze, obraża się i w ogóle nie słucha, to nie wiem, jak ja bym coś takiego wytrzymała. Mój mąż twierdzi, że to kwestia wychowania, a mi się wydaje, że też charakteru dziecka. No nic, zobaczymy. Ja bym chciała, żeby dzieciątko lepiej spało w dzień.
Ja mam jeszcze kurę z rosołu. Zmielę, dodam starte i podsmażone pieczarki i zrobię krokiety.
 
Hejka :-)
No... dzisiaj chociaż słoneczko stara się dodać mi energii :) Ale mimo to wyleguję się w łóżeczku - póki mogę :p Czy Wy też żyjecie od badania usg do kolejnego? Nie mogę się doczekać, gdy znow zobaczę naszą małą brykającą na ekraniku :)
 
Cześć Dziewczynki,

A ja dziś pospałam do 10:00 a co tam. Z tym spaniem to u mnie różnie, ale kołdra między nogi czyni cuda więc chyba kupię tą specjalną poduchę rogal. No i na sikanie w nocy obowiązkowo muszę niestety nadal.
U mnie dziś dzień lenia - bo mąż listy nie zostawił do zrobienia, choć może pranie do pralki wstawię i ogranę kuchnię.
A wekend robię murzynka, wygrzebałam jakiś stary przpis jeszcze panieński. Taki murzynek z polewą czekoladową pycha, oby wyszedł, bo jak się chce to zawsze na odwrót wychodzi :rofl:

Asiudzia, też czekam na USG jak na zbawienie, chyba wszytskie tak mamy. Jakoś człowiek spokojniejszy jak sobie na ekranik poptrzy.

Doris, ja byłam w Wola Parku i getry chwyciłam, zerkałam na spodnie jeansowe i wydawało mi się, że fajne choć nie mierzyłam, były też sztruksy, a byłam we wtorek. A tak przy okazji to może na herbatkę w Wola się umówimy?
 
Hejka,
Nie no noc tragedia...
Siedzialam co prawda i dlugo z mężem pisałam bo do 1 jego 12..
Posiedzialam jeszcze godzine i sie polozylam.
I lezałam tak przewracajac sie z boku na bok do 3:30 :wściekła/y:
Do tego jak na złosc ów czesto wspomniany przezemnie ząbek zaczał ćmić :no: Wzielam apap umylam zeby, wyplukalam plynem i jakos zasnelam..
No ale siku znowu z rana, potem od 11 do 12 nie spalam a z uporem maniaka chcialam jeszcze odespac i zasnelam do 13:20 ...wrrr

Zab narazie sie nie odzywa ja nie wiem co zrobie jak zacznie :angry:

Doris zrobiła mi smaka na krokiety, jadłabym je na okragło poprostu!!!!!!!!!

Ja dzis szybkie ale smaczne danie- pełnoziarnist makaron świderki ze smazonymi na chrupko parówkami w sosie pomidorowym :happy:
 
reklama
Doris ja się przychylam do zdania Twojego męża :-) Charakter , charakterem ale rozwój dziecka w dużej mierze zależy od stymulacji czyli między innymi od nas :tak:a wychowanie to już całkiem inna bajka :-D

asiudzia
ja się tak nie mogę doczekać tego mojego USG że chyba jajo zniosę :-D

Aadka murzynka fiu fiu . Zapodaj przepis może sobie zrobię :sorry2:
 
Do góry