reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Mini- zgadzam sie, fajny rocznik nam sie trafil i oby tym razem tak bylo:-D ale tak sobie mysle, niby wygadane, niby juz takie duze, a tak na prawde to jeszcze male dzieci sa, a tak duzo sie teraz od nich wymaga, ja poszlam dopiero do zerowki, a do 6 roku zycia kiedy mama pracowala, opiekowala sie mna sasiadka, a ja do tych 6 lat wierzylam, ze w jej domu mieszkaja kransnoludki:-D

obejrzalam Gesslerke, wyjatkowo nie zasnelam do tej godziny, kocyka sobie nie wzielam to sie udalo, bo jak tylko wezme kocyk to mam odlocik, niezaleznie od tego co tam nadaja w tv:-D
ide pod prysznic, dobrej, przespanej nocki laski!
ps. ja tez sie budze po kilka razy w nocy, ulozyc sie nie moge, bo uwielbiam spac na brzuchu:crazy:
 
reklama
Ja wyszłam spod prysznica, bo gruntownym przeglądzie własnego ciała :p czyli maseczka depilacja i takie tam różne. I zastanawiam sie jak ja będe nogi golic jak będe miała wielki brzuch. Mam wąski prysznic 80 na 80, wanny brak. Niby brodzik z seidziskiem ale nawet jak usiąde to musze nogi podkurczac żeby je zmieścic. W pół się nie zegne bo mi już brzuch przeszkadza, tzn zgiąc się zegne ale boli mnie jak tak robie brzuszek wiec tego nie robie, bo po co tłamsic maluszka. Także jak będe miała wielki brzuch to chyba zapuszcze włosy na nogach, nie mówiąc o innych okolicach... Masakrka...

Mnie wzięło na przemyślenia w środku nocy. Ide spac bo jutro do roboty na 8....
Dobranoc Kochane. Dla każdej po :* i Dla każdego maluszka też :*
 
ratunku zna któraś sposób na zaśnięcie?? od 21 próbuję spać.. właśnie otworzyłam okno i wietrzę sypialnie, wzięłam rennie pierwszy raz w tej ciąży żeby zgaga nie przeszkadzała, w tv leci mi nudnawy film (zawsze lepiej zasypiało mi się przy dźwiękach niż w całkowitej ciszy) i nic! oczy mam jak 5zł... :(( a zmęczona jestem okrutnie :(
 
Angel - współczuję i łączę się dziś w bólu!... Tylko że kurcze wszystko pięknie ładnie ale mój szalony prawie-dwulatek potrafi wstać o 5:30.... :( i co mam wtedy zrobić... :( Już mężowi zapowiedziałam niedawno (przeniósł się do innego pokoju - nie mógł wytrzymać grającego tv;) ) że jak nie zasnę zbyt długo to nie idzie jutro do pracy.....
 
ehh no tak ja przynajmniej odespie :zawstydzona/y:

ajako ja tez na "baletnice" tylko spac :growl: mam teraz koldre zwinieta w rulon i miedzy nogi albo chociaz jedna noge przez nia przerzucam.. troche lepiej..
 
Angel - jak najszybciej się przyzwyczaj do spania na lewym boku.. bo potem będzie jeszcze trudniej ;) a lewy bok jest najbezpieczniejszy dla Ciebie i maleństwa :)

podejmuję próbę zaśnięcia ;) papa!
 
ja tez sypiam na baletnice hehe, niewiem co to bedzie pozniej jak brzuch urosnie...

ivi- mi pomagala zawsze szklanka cieplego mleka z miodem lub kakaooo

angel- widze my takie same godziny snu, ja tez chodze spac 1-2 a pozniej spie do 13-14
 
No dokładnie! Ja zawsze bylam nocny marek.. ehh w domu przynajmniej pykalam na konsoli :D A potem spanie do 13;/ Aczkolwiek wczoraj wstalam o 10 i to itak nie pomoglo, zasnelam w pol do trzeciej :/
 
reklama
Witam piątkowo :)

Bozienka zadziwiasz mnie - Kobietko jak Ty to wszystko mieścisz - tu czytam o mleczkach, tam o budyniu ze słodką polewą a jeszcze gdzie indziej o naleśnikach w przeciągu 2 godzin :) wow Twoja przemiana materii musi być imponująca :-):-):-) pozytywnie zazdroszczę :tak::tak::tak:

dziewczyny moją główną pozycją w sypialni też jest "na brzuszku" ;-);-) ale już z 2 miesiące temu kupiłam sobie węża czy jak to się tam zwie - tą poduszeczkę - i śpię na niej zmuszając się do lewego boku - nie wiem czy pomaga ale całkiem na brzuchu już nie śpię, choć i tak go lekko gniotę:-:)-:)-( ja dzisiaj w nocy tylko 2 razy się budziłam i siedziałam także nie zły wynik :-):-)
 
Do góry