reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Mini Ten obiad był właśnie jedną z form walki, żeby nie robić słodkiego obiadu. Bo jak tu Bożenka wspomniała o naleśnikach z dżemem, to ślinotoku dostałam natychmiastowego. I taki miał być obiad. Ale i tak będzie, tylko nie dziś...
Moje gotowanie ma generalnie budowę cepa, po rozmrożeniu ryby nacieram ją solą i przyprawiam estragonem - i to wszystko. Sama, goła, bez panierki występuje.
 
MantaZG ja mam gitarrę, ale Ci jej raczej nie udostępnię. Może i mnie się kiedyś przyda, żeby zrobić komuŚ hiszpański kołnierzyk:)

Mini No właśnie. Na razie na słodkie rzeczy mam taki sposób, że se mówię : później. Obiecuję sobie, że na pewno spełnię aktualną dziką ochotę - jutro. Co nie przeszkadza mi spełnić mniejszych ochotek na bieżąco - idę na zakupy - i myk - pączek alboco. Więc i tak niekonsekwencja :/
 
Kangurzyca a nie za bardzo jest wtedy rybia jak dodasz tylko estrogen ?? Nie znam się na rybach a chciałabym więcej ich zjadać :tak:Jak długą tą rybkę parzysz ?? :-)

A musisz bardzo ze sobą walczyć ?? ja czasami próbuje się zadowolić takimi "zdrowszymi" słodyczami . Batonik musli , żelki , sezamki , chałwa ;-)
 
Ostatnia edycja:
MIni Kurczę, nie wiem, czy nie za bardzo rybia. Cholera ją wie:)
Jeśli chodzi o dorsza, jest dość delikatny, a jednocześnie wyrazisty. Ile parzę. Po rozmrożeniu jakieś pół godziny, 20 minut? Zawsze próbuję, bo filety mają różną grubość. Może do innego wątasa trza się przenieść z tą rybą?...
 
Mini, no , ostatnio dzień w dzień coś słodkiego musi być, też staram się oszukać chcicę a to owocami, a to rodzynkami, żurawina nawet występowała jako cukierki. Nie mam obsesji, ale ciągnie.

PS Estrogeny i estragon to lepiej nie mylić...:-p
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przerażacie mnie ryba gotowana na parze i rodzinki suszona zurawina jakos słodkie :szok: Na najbardziej restrykcyjnej diecie sie tak nie katowałam :zawstydzona/y:

Oj nie gotowana, parzona ryba ro jest jakis kosmos :(

A ja zdjadłam obiadek godzine temu i teraz mnie zasysa normalnie do środka, o ityle to warte :dry:
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki:*
Wróciłam juz do domku i jestem przeszczesliwa nie ma to jak dom:-)
Przyszła nam dzisiaj ogromna koldra gratis byly dwie poduszki i jaski dwa:-)a kołdra dlatego kupiona nowa i wieksza bo ja cuda wianki w nocy robie z koldra a moj maz:-)zostaje bez koldry:-Dwiec sie zbulwersowal i zamowil na allegro 200x220:-)
 
Do góry