reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Anula , Nusia dzieki

Gosiek witaj ...

Abed
dolicz sobie marżę i koszt przesyłki i tanie angielskie ciuszki już nie są tanie :-D

Jak Wam minęła niedziela ?? My byliśmy na obiedzie proszonym . Borys wybawił się z kuzynostwem :tak:
Grzeją już u Was ?? Bo u nas zimno jeszcze w mieszkaniu ...
 
Mini tak grzeją jak mąż pójdzie do kozy drewna przyniesie :D

tak serio już troszkę dogrzewamy albo właśnie w kozie albo przepalamy w centralnym ale to na gaz :wściekła/y: bo się chłodno robi i jakoś tak od razu wilgoć czuć brrrr jesień...
 
piękna pogoda zmieniła się w piękną ale zimną
my też palimy od czasu do czas ale coś trzeba przeczyścić przy piecu, bo cała piwnica zadymiona :wściekła/y:
Gosiek witaj; masz termin na 13 marca, a jesteś w 16 tygodniu?
 
Anula :-D:-D:-D
trochę zazdroszczą takiej kozy . Ja zamarzam , mąż w podkoszulku , Borys w koszulce na ramiączkach a ja w grubym swetrze i trzęsę się z zimna :eek:
 
kamilaedi na razie mam upatrzony Quinny Buzz 3 - oczywiście wielofunkcyjny :-) trochę kosztuję ale chyba chcemy zainwestować żeby później było dla drugiego :-D

Mini55 jak ja sprzedawałam to nie było tak drogo w porównaniu z Polskimi... a wręcz taniej żeby ktoś chciał kupować... a wysyłałam przesyłki z Anglii... o ile dobrze pamiętam to dobrze szedł taki pled/kocyk całkowity koszt 45 zł... ale przestało mnie to bawić... może było by inaczej jak bym miała dziecko... może to wznowię...

ajako no ja akurat wiem które są angielskie bo rozpoznaję

No i koniec niedzieli :-( jutro do pracy...
 
Dziewczyny jeszcze pytanie mam odnosnie biustu o ile nr wam sie powiekszyl? Ja jak na razie z B na D skoczylam ,ale boje sie ze jeszcze bedzie sie zwiekszal.

Zalezy jaki masz "genetycznie" biust. Mi z c/d skoczyło do h (na początku karmienia to nawet więcej, ale nie miałam takiej świadomości odnośnie rozmiarów ;-)). Teraz juz jedne rozmiar w górę (4 cm więcej w obwodzie i pewnie jeszcze z 4 będzie jak nie więcej...)
A są kobitki, co biust mocno nie skacze a po karmieniu wracają do starego wymiaru :tak:

cześć dziewczyny
u nas pogoda piękna więc na lody trzeba iść
miłej niedzieli :-)

lody? U nas lodowato dziś cały dzień było - brrrrrrrr

Ale kobitki produkujecie :szok: Mała dziś się wyszalała u babci, to już padła - niestety znów zaczęła się smarkać i nie wiem czy ja jutro do przedszkola puszczę... zobacze jak będzie rano. Póki co mam wolny wieczór i chyba włącze sobie jakis fimik i poszydełkuję ;-)
a dziś rano jak się połozyłam na wznak i wciągnęłam brzuch (to co się dało) było widac fajna górkę - po prawej stronie - po lewej brzuszek wyraźnie mniejszy - było widac jak maluszek sobie leży - nawet M zauważył mimo mojego sadełka ;-) no i rano też niespodzianka na koszuli - poleciała w nocy mi siara, więc się zaczyna...
 
reklama
Hej laseczki


Kasiurek - a starszy śpi w "dorosłym" łóżku już czy nadal w dziecięcym?
Tak Syn spi juz w doroslym łozku, kupilam podwojne takie co jedno z drugiego wyjezdza i jest szuflada na posciel , dokupilam barierke do 3/4 dlugosci lozka i jest ok syn nie wypada chodz pierwsza noc pierzyna byla na podlogdze zeby zamortyzowac upadek ale nic sie nei stalo ;] teraz jak podrosl sam wskakuje na wyrko wiec jest luzik ;]

witam nowa mame;]

mata - juz siara ? syzbko !
 
Do góry