reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

No właśnie broń mnie boże bym tu miała zostać do rozwiązania :no:
Dlatego wsponiaana kawalerke bedziemy szukac za jakis czas ( zazwyczaj chca za dwa tygodnie jak nie miesiac z gory + tyle samo depozytu :confused2: to sobie pomnóżcie ok 170 funtow razy kilka naraz dac :confused2: ) ..
No ale teraz mezo dostal ta nowa prace, na umowie ma super stanowisko ( ttaj liczy sie doswiadczenie na danym stanowisku ) wiec chce przebebnic minimum rok w tej robocie a wtedy gdzies uciec w UK ..

Spać? Ja znowu mam czekania do 1 na powrot meza ( wczesniej nie ma mowy bym zasnela, dla mnie kazdy jego powrot z roboty to stres ehh) i wtedy zobaczymy..

Ej no co wy ja bez mojego Miska nie zasne :-D On ma tak twardy sen, ze go atomowka nie ruszy. A ja uwielbiam sie ciskac do jego plecow, tarmosic , tulic przed snem. No i spac z noga przerzucona przez niego :-D
 
reklama
No i czemu on spi w tym salonie powariowali te nasze chlopy:)A niech sobie spia gdzie chca, pozniej zechca wrocic i nie bedzie tak dobrze o nie:)

przyzwyczaja się - potem, jak sie maluch urodzi, nawet wielkie łózko w sypialni robi się za małe :-p:-D

Angel no to niezły horrorek masz w domu... a nie szukacie juz czegoś? Przecież w takiej atmosferze to ciężko spokojnie ciąże znieść ;-)
 
widze, ze wszystkie dzis humorzaste, ja tez od rana chodze i warcze na wszystich na okolo...

Angel- niezazdrosze mieszkania, pamietam jak my mieszkalismy w mieszkaniu w dwie pary i bylo ciezko... wytrzymalismy rok i przysieglam sobie nigdy wiecej ! choc wiem ze w L to ciezko samemu utrzymac chate....

ja spadam zrobic sobie male spa... prysznic, manicure, pedicure itp. a potem ulituje sie nad ksiazka ktora mi cos slabo wchodzi i nie moge jej cos dokonczyc ... wiec zegnam sie do jutra dziewczyny ;-)spokojnej nocy zycze :)
 
ja tez bym chciała w lutym urodzic w moje urodziny 27.02 :))) ładny bym miała prezent :)) ale trzeba bedzie czekac do marca tak jak przystało :) my z mezem dojechalismy do wawy do znajomych, droga strasznie mnie wymeczyła 230km :( jeszcze na wybojach mnie mdliło :(( ale juz jestesmy na miejscu i weszłam na chwile zobaczyc co sie u was dzieje :) nie piszcie duzo zebym mogla nadrobic :) dobranoc mamuśki, kolorowych i spokojnych snów!
 
Angel ale masz dom wariatów :-D. A pory spania jak nietoperz :-):-D:-D:-D

Kamila i jak spa ?? Mąż Cię poznał ??;-)

Ajako
ja to bym czasami chętnie mojego na kanapę wysłała :-D
A co do siusiania, to mali chłopcy mogą na siedząco :cool2: . Zresztą duzi też mogą :-)
Mój od niedawna dopiero siusia na stojąco do kibelka mimo że wolała bym ze względów estetyczno - higienicznych żeby tak nie robił :growl::growl:

Mata a Dobrusia śpi w ciągu dnia ?? Mój skowronek też wstaje o szóstej bez budzika a potem zasypia około 21-ej . A jak śpi w dzień to i po 22giej mu się zdarzy :happy2:
 
Mini Dobrusia nie sypia w dzień odkąd skończyła 2 lata i 2 miesiące. Czasem jak chora albo bardzo wymęczona to padnie, ale to rzadkość :sorry2: a tak motorek w pupie i dokazuje ;-)

Jakos nocka bez bólu zęba minęła, małą dała pospać do 7 - normalnie się wyspałam ;-)

M zaraz rusza na zakupy, bo klej do płytek się skończył. Została jedna cała ściana (ale malutka), 3 zabudowy rur i skończyć górę. Potem podłoga i jedziemy z fugami. Mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia będzie po wszystkim, bo mam dosyć remontu.
 
witam

ale szalejecie z pisaniem :szok: nie wiem czy dam radę Was doczytać,bo zajęta troszkę jestem,cały czas spacer do miasta bo z papierami śmigam,a to tego brak a o tamtego i wiecznie coś,w poniedziałek znowu spacer,mam nadzieję że już załatwię wszystko

dzisiaj tez na miasto małe zakupy zrobić trzeba wykorzystać okazję ,że mąż w domku jest

Życzę miłej soboty:-)
 
reklama
Hej,
wrocilam wczoraj z podrozy słuzbowo-integracyjnej, ogolnie fajnie bylismy na mazurach tylko wiecie jak cale towarzystwo po 22 zaczyna impreze i picie i tance to ceizarowce tak troszke wtedy juz robi sie mniej wesolo bo jedyna trzezwa w towarzystwie juz nie bawi sie tak swietnie wsrod malo smiesznych zartow ktore pilanych ciesza :) wiadomo wiec zmylam sie do pokoju po polnocy ale ogolnie i tak bylo sympatycznie.
mniwe tez strasznie boli kregosłup - na dole - nie moge sobie miejsca znalezc, jak siedziec jak lezec... chetnie poszlabym na zwolnienie ale we wrzesniu bedzie mase roboty i nie chce tak dziewczyn zaostwiac ale w pazdzierniku juz sobie pojde chociaz na 2 tygodnie!
M pojechal juz do pracy juz mam dosyc tych jego pilnych nieposdziewanych naglych wyjsc... przeciez sobota tez mu sie nalezy tym bardziej ze mnie nie bylo teraz 2 dni... no ale coz... pogoda dzis kiepska wiec raczej nie zawojujemy zbyt wiele na zewnatrz... no nic laseczi ide ogarnac dom szybko to jak M, wroci to juz bedziemy woli i cali dla siebie :)
milego dnia moje panie
 
Do góry