reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

witam :) ale jestescie ranne ptaszki ;) ja sie wkoncu wyspalam :) co prawda o 3:40 wstalam na siusiu potem z 30 min niemoglam zasnac bo dzidzia wariowala :-) potem synek o 6 wstal bo mu kolderka spadla ale naszczescie zasnol i ja wstalam dopiero o 9:15 :) ehhh wkoncu moglam duzej pospac :)
 
reklama
Miska powodzenia w załatwianiu . A co za papiery kompletujesz ??

K&M przyjemnego popołudnia :-D

Wybieram się na zakupy , ale namówić mojego synka do wyjścia z domu to bardzo trudne zadanie :dry:
 
Witam was dziewczyny...
Podczytam Was później teraz mam prośbe do ivi.
Daj przepis w odpowiednim dziale na te parówki w cieście francuskim, bo szukam pomysłu na obiad. Będę wdzęczna. Narazie zmykam na śniadanie, bo dopiero co wstałąm :p
 
witam :) ale jestescie ranne ptaszki ;) ja sie wkoncu wyspalam :) co prawda o 3:40 wstalam na siusiu potem z 30 min niemoglam zasnac bo dzidzia wariowala :-) potem synek o 6 wstal bo mu kolderka spadla ale naszczescie zasnol i ja wstalam dopiero o 9:15 :) ehhh wkoncu moglam duzej pospac :)
fajnie ze juz czujesz ruchy ja jeszcze nie

mnie tez kregoslup pobolewa- z tym ze w peirwszje ciazy tak w 6 miesiacy zacl mnie bolec a teraz juz zacyzna a gdzies tam7,9 miesiac?
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nie czuje ruchów dziecka. Za to bardzo uaktywniły mi sie jelita, nie wiem z czego to wynika?? Wiem że początkowo ruchy dziecka można pomylic z jelitami, z tym że moje sie nie ruszają. Jak coś zjem to mam taki koncert z kiszek że masakra nawet pacjenci sie już śmieją ze mnie :( Burczy mi i przewraca sie tam piszczy miałczy, i to wszystko tak głośno że słysze to nie tylko ja ale i osoby z którymi przebywam. Nigdy tak wcześniej nie miałam. masakra jakas :( Ja sobie siedze na kanapie i odpoczuwam. Mąż poszedł malowac krokwie na garażu a jak skończy to mamy jechac zatankowac samochód i pojechac pooglądac sklepy z rzeczami dla maluszków :D Ale nic nie kupie, chyba że małe body, bo kasa z pracy nie wpłynęła w terminie i brak funduszy, a do drugiego konta nie mamy karty, a banki w sobote nieczynne :D Taki sposób na oszczędnośc :p
 
Hej Mamuśki :)

Ostatnio nie specjalnie się czułam, więc troszkę opuściłam forum :( Za co przepraszam, mam nadzieję, że wybaczycie :)

Skończyliśmy I trymestr, jest jakaś ulga, choć obawy nadal zostały, jak i zresztą objawy ;))) Myślałam, że minie 13 tydzień i będę wreszcie spokojnie myśleć o naszym maluszku, a tu zawsze sobie coś do głowy pakuję :)
Za 4 dni lecimy do Polski na 3 tygodnie, więc radość w sercu :) Poza tym czeka nas ważne wydarzenie ;)

Angel - my mamy flata, jednak opłaty są przeraźliwe... Stwierdziliśmy, że spróbujemy w innym mieście i w listopadzie planujemy przeprowadzkę do Liverpoolu. Tutaj za 1 pokojowe mieszkanko z kuchnią i łazienką płacimy 800 funtów + opłaty typu internet, telefony... Tylko Mateusz pracuje, więc jest coraz ciężej, a wydatki dopiero przed nami... W Liverpoolu 3 pokojowe mieszkanie wynajmie się za 400-500 funtów! Jest różnica ogromna!
 
Hej Mamuśki :)

Ostatnio nie specjalnie się czułam, więc troszkę opuściłam forum :( Za co przepraszam, mam nadzieję, że wybaczycie :)

Skończyliśmy I trymestr, jest jakaś ulga, choć obawy nadal zostały, jak i zresztą objawy ;))) Myślałam, że minie 13 tydzień i będę wreszcie spokojnie myśleć o naszym maluszku, a tu zawsze sobie coś do głowy pakuję :)
Za 4 dni lecimy do Polski na 3 tygodnie, więc radość w sercu :) Poza tym czeka nas ważne wydarzenie ;)

Angel - my mamy flata, jednak opłaty są przeraźliwe... Stwierdziliśmy, że spróbujemy w innym mieście i w listopadzie planujemy przeprowadzkę do Liverpoolu. Tutaj za 1 pokojowe mieszkanko z kuchnią i łazienką płacimy 800 funtów + opłaty typu internet, telefony... Tylko Mateusz pracuje, więc jest coraz ciężej, a wydatki dopiero przed nami... W Liverpoolu 3 pokojowe mieszkanie wynajmie się za 400-500 funtów! Jest różnica ogromna!

No włąsnie doskonale to znam :-(
Też chcielismy uciec, no ale wlasnie nowa praca męża i bardzo wazne jest by nabił sobie doświadczenia na tym stanowisku :-(
U nas tez jedna wyplata...ale mieszkanie za 800+ miesiecznie to byloby bardzo ciezko bo mamy jeszcze zalegle zobowiazania finansowe w PL ;/
Mam nadzieje, ze jakas kawalerke odstrzelimy za jakis czas w rozsadnej cenie ( itak mieszkamy na polnocy a maz dojezdza do centrum do roboty, a mieszkania znalesc gdzies w okolicy jego roboty to chyba w hiltonie najblizej :/ ) ..
Moj ojciec mieszka w Wallsal kolo Birmingham i mial dwu pokojowe mieszkanie za 75 funtow tygodniowo plus opłaty :( No prosze Cie coza bezsens :/

Gratuluje ukonczenia juz I trymestru ja odliczam dni :-)
I wyjazdu do PL my wlasnie ustalac bedziemy date urlopu i ok listopada/grudnia a ja chyba zostane na swieta..
Ale kolejne zmartwienie mamy bo mezowi pękł dowód i nie wiemy co robić :/
 
dziendobry dziewczyny :-)
ale tu ruch od rana, ja dzis wstalam wyjatkowo wczesnie bo o 8 i pozniej juz zsnac cos nie moglam, dziwne...

mini55- spa bylo ok troche sie lepiej czuje, bo przzechodze etap ze czuje sie gruba, brzydka itd... a moj T poznal, poznal, sprobowal by nie ;-)

bozienka24- zazdrosze ci tej malej wiercipiety, moja pewnie jeszcze dlugo bedzie w ukryciu :wściekła/y:
miska- milych zakupow, tez bym polatala po sklepach, ale z kaska krucho, od miesiaca czekam na zalegle benefity....

pinula30- moje jelita tez szaleja, choc nie tak glosno, ale jak tylko cos zjem to czuje jak mi sie tam wszystko przelewa przez nastepna godzine :tak:
 
No włąsnie doskonale to znam :-(
Też chcielismy uciec, no ale wlasnie nowa praca męża i bardzo wazne jest by nabił sobie doświadczenia na tym stanowisku :-(
U nas tez jedna wyplata...ale mieszkanie za 800+ miesiecznie to byloby bardzo ciezko bo mamy jeszcze zalegle zobowiazania finansowe w PL ;/
Mam nadzieje, ze jakas kawalerke odstrzelimy za jakis czas w rozsadnej cenie ( itak mieszkamy na polnocy a maz dojezdza do centrum do roboty, a mieszkania znalesc gdzies w okolicy jego roboty to chyba w hiltonie najblizej :/ ) ..
Moj ojciec mieszka w Wallsal kolo Birmingham i mial dwu pokojowe mieszkanie za 75 funtow tygodniowo plus opłaty :( No prosze Cie coza bezsens :/

Gratuluje ukonczenia juz I trymestru ja odliczam dni :-)
I wyjazdu do PL my wlasnie ustalac bedziemy date urlopu i ok listopada/grudnia a ja chyba zostane na swieta..
Ale kolejne zmartwienie mamy bo mezowi pękł dowód i nie wiemy co robić :/

Ceny w Londynie są niewyobrażalne... Też chcieliśmy przenieść się do innego mieszkania, szukaliśmy czegoś taniej, ale wszystko albo małe klitki, albo ceny podobne, bądź wyższe. Poza tym stwierdziliśmy, że 1 pokój to za mało na mieszkanie z dzieckiem, bo na nic nie byłoby miejsca :/ Stąd decyzja o wyprowadzce. Zawsze warto spróbować.

A ma paszport? Bo jak nie, to przyjdzie mu wyrobić nowy w ambasadzie, a tu koszta oczywiście większe...
My lecimy teraz, a później dopiero po narodzinach maluszka.
 
reklama
Kolejny dzień leżenia i marudzenia... siedzenie w domu całymi dniami zdecydowanie mi nie służy, dobrze że służy dziecku
nie gotuję, nie sprzątam, nie piorę i nie robię zakupów - nie robię nic - massakra, nawet nie wiedziałam, przy tym można się AŻ TAK umęczyć
chyba mi nie zaszkodzi mała kawka? Jak myślicie?
 
Do góry