reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Angel taki lampion u nas wczoraj na balkonie wyladowal i wypuscilismy go spowrotem zeby sobie mogl pofrunac:-D
Kasiurek o Bozience pisze na bierzaca w wiesciach ze szpitala jak tylko wysle mi smsa wiec tam mozesz sobie poczytac.
 
reklama
witam w nowym roku :tak:
Czyli udało się że wszystkie nasze dzieciaczki będą z 2012 :tak:

Kurcze martwię się tą Bozienką :-( bidula , trzymam kciuki ...

Amandla nieźle wyszło z tą szyjką, dziwne że nic nie czułaś ... Mam nadzieję że pesar załatwi sprawę ... W sumie rzeczywiście zostały Ci tylko dwa miesiące to ryzyko już nie jest takie duże :tak:

Angel będziesz wykupywać receptę ?? Można brać leki po przerwie ?


A ja wynosiłam na rękach Jasia , przyzwyczajam się :-D Biedny nadal dużo płacze żadne farmaceutyki nie pomagają mu na ten brzuszek :no:
Przywieźliśmy sobie też łóżeczko bo akurat mieliśmy fajny duży transport , a nie wiadomo kiedy będzie następna okazja
 
Dziewczyny ja z kom? Pisze i nie mam polowu funkcji na zamkniety tez nie moge. Wejsc stad moja prosba zeby ktos jej. Moj numer podadl lub mi jej moze byc w smsie bede wdzieczna
 
reklama
Do góry