reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

nusia Ty to jakiś terminator jesteś ... na pewno szybko urodzisz , a opieka nad dzidziusiem nie sprawi Ci problemów :-)

Macie jakieś wieści od Bozienki ... jest już po 20tej :dry:
 
reklama
rzeczywiście nieciekawie najważniejsze że jest pod opieką lekarzy ufam że wiedzą co robić, mam nadzieję że wszystko dobrze się skończy
a poza tym wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla was dziewczyny, bo jeszcze nie miałam okazji złożyć wam życzeń
 
Nusia, Ty to masz jakies nadludzkie siły. My dzisiaj z mężem cały dzień na kanapie, herbata za herbatą i tylko jedzenie donosimy :eek:. Oby jutro było więcej energii.
 
będzie miała cc dziś, właśnie dostałam smska....

kochane trzymajmy wszystkie kciuki i módlmy się za zdrowie malutkiej Kornelki....
 
za bozienke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i córeczke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hej - podczytuje Was dzisiaj nie pisząc... ale jak teraz przeczytałam o Bożence to, aż mi się ciepło zrobiło - trzymam kciuki bardzo mocno i czekamy na pierwszego Marcowego Dzidziusia - oby Kornelka była więszka niż usg pokazało a Mamusia czuła się dobrze po cc...

Wszystkim Wam życzę jeszcze raz Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku - Dziewczyny obyśmy wytrzymały wszystkie minimum do lutego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Weszłam specjalnie po wieści od Bożenki :( Boże niech wszytsko pójdzie dobrze, będe myśleć o nich obu cały czas!!!!!!!
Bozenko trzymaj sie, najwazniejsze, ze styczniowe !! Napewno bedzie dobrze!!
Alez nie przestane o tym myslec...

Mini cóż wykupie i bede brac dalej do czasu spotkania z lekarzem. Nic innego mi nie pozostalo.. Oby byly profilaktycznie i nic sie nie stanie w te dwa dni..


Ah cos mialam pisac a teraz rozbita jestem
 
reklama
Ja też dołączam się do grupowego trzymania kciuków ...
Pisałam jej że Wszystkie mocno mamy zaciśnięte ...
 
Do góry