reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Dziewczyny powiem Wam tyle- na stronie za wczasu, szpitala , wyczytałam, że apteka jest dzis nieczynna (szpitalna).
Jade do normalnej- nie przyjma tej recepty, tylko w szpitalnej.
Więc mam nadzieje, ze jednak zakrzepicy nie bylo i nie ma, leki bralam profilaktycznie i nie stanie sie nic do wtorku zanim je wkoncu wykupie :)

Mężo nadziewa koreczki, do tego sałateczka, nalesniki na slodko z owocami, czekolada i bita smietana no i tak to wygląda ;-)
Picolo juz nie bylo, karmi rowniez.. znalazlam pomaranczowe, gazowane cuś w butli jak szampan co ma 4 % alko wiec pol szklaneczki o polnocy symbolicznie i tyle :)

Szczesliwego nowego roku!
 
reklama
Witam w nowym roku :-)
Amandla- leż i odpoczywaj jak najwięcej a będzie wszystko wporządku:-)Ja od 2 miesięcy leże i wszystko mnie boli ale trzeba to trzeba.(I mam założony pesser)
Zmykam spać:-)Dobranoc
 
My jednak nie byliśmy w domu. Tyle co wrócilismy. Męzowi grzeje rosół, gdyż nadmiar alkoholu mu szkodzi, a dziś zaszkodził wyjątkowo a sama wpadłam złożyc Wam Noworoczne życzenia.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Na pewno będzie lepszy niż 2011 rok. W 2011 nasze Maluszki się poczeły a w 2012 się urodzą. Także życze wszystkim Wam spokoju do marca, w marcu szybkiego rozwiązania a poźniej odkrywania świata wraz z zdrowym Maluszkiem....

 
Ostatnia edycja:
Witam w Nowym Roku!

Angel niezłe przejścia z tymi szpitalami i receptami :dry:

Amandla leż ładnie, to i szyjka wytrzyma :tak:

tez się pocieszam, że jeszcze tak minimum do 32-34 tygodnia i szanse na zdrowego maluszka rosną, ale jednocześnie mam nadzieje, że żaden się nie wyrwie przed 36 tc ;-)

a ja cudny miałam sylwester - usneło mi sie i huk petard mnie obudził :-D śpioch ze mnie okropny się zrobił :sorry2:

miłego pierwszego dnia roku ;-)
 
Witam? Sie noworovznie .ja jeszcze w dwu packu ufffff. Od dzis zwieksza sie ilosc tygodni w urlopie macierzynskim i vat na ubranka dzieciece. Nam pozowolono do 8 spac po tej godzinie sniadanie i obchod wiec jeszcze idzie jeszcze raz do siego roku
 
Aha ku scislosci jeszcze w pitalu jesatem. Hyht ale grunt ze pod opieka potem musze u mamy mieszkac te pare tygodni dobrze ze siora sie wyprowadza to jej miejsce zajme a moze bedzie tyle dobrego ze. Bede mogla sie ruszac? Ludze sie. Troche hyhy ide na ktg buzka
 
Hej dziewczyny troszkę mnie nie było ale mam nadzieję że moje pamiętacie ;)) tak jak pisałam przed świętami mi się laptop popsuł i sprawdzam neta przez kom no ale to nie to samo co przez kompa i jest to uciążliwe :/ na sylwestra wybraliśmy się do znajomych do trójmiasta od nas ponad 500km ale dałam radę przeżyć jakoś drogę, impreza się udała kameralne w domu ich znajomi także przyszli i jakoś ten wieczór zleciał ją oczywiście spiochać poszłam już po 2, jakoś spać mi sld ostatnio chce tak jak na początku ciąży teżk macie? Czasami to już po 20 oczy mi się już zamykają. No ale najważniejsze że jest już nowy rok i żadna się nie rozpakowała wcześniej ;)) życzę wam wszystkim aby ten rok był szczęśliwy, wszystko się układało tak jak ma byc i żeby każda z nas dotrwała do terminu porodu ;)))% jeszcze tylko 2 miesiące i nóżki musimy zacisnąć
;)))
 
reklama
Do góry