reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Inamorate oddaj połowę - podam Ci adres :-):-):-) wszystko po to, żebyś nie płakała :-D:-D:-D:-D zamów kuriera płatne za transport przy odbiorze :-D:-D:-D:-D
I znając moje obecne trzaski, będę wyła, że mam za mało :-D:-D:-D:-D:-D


nefi
kurcze ja tak chciałam iść do tej szkoły rodzenia i dupka nadal nie odbierają a mi się zaraz zacznie 32 tydzień więc już za późno bo zajęcia trwają 8 tygodni:wściekła/y:
 
reklama
Mini nie masz czary mary jakiś zniżek do rossmana?????:-) chętnie Ci pomogę kolejną wycieczkę wygrać ;-)
:-D:-D:-D:-D
A ja waśnie poluję na jakąś wycieczkę ... chyba jednak pojedziemy we wrześniu ( z teściową ??:confused: )

inamorate nie musisz być na całym kursie żeby z niego coś wynieść ... Zapisz się i choć tyle ile możesz na pewno dużo skorzystasz :tak:

Ja na styczeń zaplanowałam zakupy w aptece , muszę dokupić też tetrę ,wkładki wielorazowe , proszki i jakiś szlafrok ( na wyprzedaży ) i może kombinezon ...
Ja jeszcze mam ten komfort że po siostrze będę mieć sporo ubranek przynajmniej na początku :tak:
 
ja na szczęście w jednym miejscu wszystko kupie jednego dnia więc ominie mnie chodzenie od sklepu do sklepu.

troszeczke rzeczy juz mamy, nawet sporo - jednak i tak wiele do kupienia. Ciuszkow na pewno nie kupujemy wiecej;p
 
mnie na Święta rodzinka troszke zaopatrzyla bo teściowa kupila pajaca body i buziki dla Małego, ja dostałam szlafrok i torbe taka na ramie moze byc codzinenna ale na zapakowanie sie no a wyjazd na 1 noc tez bedzie akurat wiec mysle ze spakuje do niej rzeczy dla Kacperka do szpitala a siebie w osobna.

co do sylwka to ja nie wiem temat tabu u nas w domu - jakos zero planow pomyslow
ale naszla mnie ochota zeby zrobic salatke jarzynowa i upiec buleczki drozdzowe z marmolada nigdy nie pieklam ale jak tak o tym sylwku pomyslalma to dzis za wczesnie bo do soboty zjemy a zeby 2 razy robic to sie przeje i oo nie wiem co teraz :)
 
A ja mam w planach sylwestrowych sałatkę karbową , schab ze śliwką i tiramisu do lampki szampana o 12 :-):-):-)

Mini a brałaś udział w tym konkursie z olay???? może zrobimy akcję na forum :-) pewnie kilku z nas by się udało ;-)
 
Hejo.
Dzien do d...!!!
Wstalismy o 11:szok:w domu ciemno jak by byla 19 normalna pogoda mnie dobija i nic mi sie nie chce!!!
Sylwester w domu we dwojke jakos w tej ciazy wszyscy mnie denerwuja i chyba albo sie starzeje albo nie wiem o co chodzi ale ciszy potrzebuje a zreszta nie mam zamiaru tarzac sie po lozku ze zmeczenia przy znajomych tylko jak zechce to sie poloze oj wogole ostatnio jestem ze wszystkim na nie...
Ubranka bede prac pod koniec stycznia zeby byly jak najswiezsze.
 
Lina nie nie brałam , ale mogę na Twoje polecenie wypełnić ankietę :tak:

Inamorate chodzi Ci o takie prostokątne pieluszki ?? To służą np do przewijania dziecka u lekarza , albo jak chcesz przewietrzyć pupkę dziecku , to kladziesz go na takiej ceratce i masz pewność że Ci nie przecieknie ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja wyciagnełam ubranka żeby looknąć czego brakuje. kurde tyle tego i w tylu rozmiarach, że nie wiem czego brakuje :confused: i w dodatku plecy mi siadły, więc to by było na tyle w kwestii ambitnych planów przedarcia się przez ubranka :-(
 
Do góry