reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

3154.gif

Aby dzieciaczki wasze zdrowe były i poród łatwy był ;-)
 
reklama
ja 2 h temu wrócilam z pracy.... dokończyłam jedno ciasto, zaraz do piekarnika wkładam drugie:-) Najgorsze jest to ze za 4 godizniki musze wstac do pracy dobrze ze tylko 5 godzin pracuje.

Z okazji świat moje brzuchatki Życze Wam i dla Waszych rodzin spokojnych, wesołych świat, dużo prezentów pod choinka, śniegu oraz szybkiego, bezproblemoweo porodu, i spokojnych dzieciaczków:-) I żebyśmy My wszytkie były cały rok szczęśliwe....życzy nusia181
 
O!Wigilijnie się zrobiło :-)
Ja wczoraj od rana byłam w rozjeździe w Poznaniu,potem ubierałam mamy choinkę i tak miałam już dośc...tak jak przed ciążą funkcjonowałam 18h dziennie tak teraz odrazu twardnieje brzuch i zaczynają bolec plecki.

Mój M tez przytył bo zwykle ja mam na coś ochotę , robimy lub zamawiamy,ja poskubie a on biedak je do konca:-D.

Atomowka a wogole tych ruchow nie czujesz??? Czy trochę ale mało...dlaczego nie podjedziesz do szpitala i nie sprawdzisz tak dla własnego szczęścia bo wiadomo ze wszystko ok.:tak:

Dziewczyny,
Składam Wam Życzenia Szczęścia i Zdrowia-nad resztą mamy większą kontrolę:-D!
Wesołych Świąt-nawet jeśli dla nie wszystkich rok okazał się łaskawy.
Buziak!
 
Fiu fiu ile życzeń od rana :-)

Villandra nie mam nawilżacza , ale daje mokre ręczniki na kaloryfery ... Zresztą część mam skręconych a do tego dużo wietrzę ... myślałam o nawilżaczu ale na razie kasy trochę brak :sorry2:

Kindzia
strasznie mało Cię coś ostatnio :-( szkoda ... Może jakieś noworoczne postanowienie odnośnie naszego forum :-)

Borys chyba nie ma dużej temperatury , ale nie wiem dokładnie bo podaje mu ibuprofen co 6 godzin ( działa przeciwzapalnie ) Nocka nie ciekawa ,ale za to rano przyjechała do nas wałówa :-D Moja mamusia wysłała mikołaja :-)

Amandla jakie czadowe pierniczki

Pewnie tu dziś pustki będą ... i dobrze czas dla rodziny musi być :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie pewnie zabiegane dziś
Ostatnie świąteczne przygotowania
Ja gotuję warzywka na sałatkę, czeka na produkty ze sklepu i trzeba się brać za robotę

MaMicurina nie czuję wcale ruchów, byłam w czwartek u diabetologa i miałam badanie gin, tzn badał mi lekarz czynność serca i wszystko było ok serduszko biję, więc nie wiem o co chodzi:-(

No i oczywiście życzę wszystkim brzuszkom, ich właścicielkom najcudowniejszych Świąt, spokojnych głównie, radosnych, rodzinnych, pełnych miłości i podarków od Mikołaja
Chciałoby się napisać pięknych i białych ale chyba to awykonalne ( u Nas deszczowo )
 
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy Świąt obfitych i prezentów znakomitych. A ja życzę, moi mili, byście Święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu? Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski? Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju? Ważne, aby w te Święta, był ktoś, kto o nas pamięta.

Zobacz załącznik 419349
 
atomówka nas też deszczowo ...
Może teraz przez przygotowania świąteczne i Twój zwiekszony ruch więcej śpi .. albo nie czujesz tych ruchów bo jesteś zaabsorbowana przygotowaniami ??
Ty dość późno poczułaś ruchy chyba ?? dobrze kojarzę ??
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki:-D
Latacie pewnie:-Da ja juz dzisiaj nicnie robie pomalowałam paznokcie i to oznacza koniec prac na dzis:-D
atomowka myslalam wczoraj o Tobie wieczorem i o Aleksie, moze jest tak jak mini pisze zalatana ostatnio byłaś i moze mały jakos sie przemeczał i teraz odsypia skoro mowisz ze badali Cie i serduszko ok moze poprostu tryb leniuszka mu sie na świeta właczył:-)bedzie dobrze zobaczysz a dzisiaj napewno zacznie mamusie kopac:-)
 
Do góry