reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Również życzę Wam dużo spokoju, ciepła, i przefantastycznych rodzinnych Świąt !
Dużo zdrówka i odpoczynku dla Was i Waszych rodzin!

Robotka w domu wre a ja do niczego się nie nadaję :( Nic nie pomoge bo odrazu plecy siadają, koszmar :(
Przeszłam sie po mieście, dokupiłam ostatnie rzeczy i wsio :)

To już jutro!!
 
reklama
witajcie kobiety zapracowane przedświątecznie
wczoraj piekłam mięsa i robiłam anioły - do 3:30... czułam się bardzo źle nad ranem i dzisiaj też
zastanawiam się czy dziecko może tak ukopać jedno miejsce od wewnątrz, że aż jest obolałe jak się je dotknie
ja tak miałam wczoraj i dzisiaj pod żebrami z tyłu i z przodu, i koło pępka, brzuch twardy cały czas
muszę skończyć porządki i lepić uszko-pierogi
pozdrawiam
 
tunia to wszystko tlumaczy fajna choinka
mi zostala tylko ryba po gercku do zrobienia i sledzik.No i znajoma podrzucilam mi galazki i zrobie stroik jupi musze sie spieszyc bo M sprzata i pewnie szalu dostanie:) ze dodatkowa robote robie , nog nie czuje plecy mi odpadaja ale juz blizej konca.
 
No tak nikogo nie ma bo wszyscy kończą żarło szykować pewnie
A ja nic nie robię, siedzę i narzekam jak zawsze ostatnio:-(

Gotować będziemy dopiero dziś w nocy i jutro z rana
Zaraz ubieram choinkę i przystroję domek, bo świąt wcale nie czuję
Zero śniegu u Nas, zero zapachów, zero nastroju a i ja jeszcze humoru nie mam

Manta mi też nikt nie powtarzał badania na glukozę, od razu po pierwszym wyniku odesłali mnie do diabetologa
Wczoraj właśnie byłam u diabetologa, ale nie będę zanudzała
Smutno tylko i oczka ciągle załzawione do synka nie czuję wcale i choć martwić się chyba nie powinnam to nie umiem
Jakoś takoś mało świąteczny nastrój u mnie
A jeszcze mój jutro idzie do pracy i dopiero ok 17 będzie w domu
ahhhh wczoraj mnie kochany do kina zabrał co bym się odstresowała trochę
 
Włąsnie dzidz z tatusie choinke ubieraja a ja mam chiwle dłuzsza spokoju ;]

potem odkurzanie umycie podlog i kurze i jutro rano trzeba sie bierac do babci (mojej mamci ) zeby jej pomoc ;]




u nas snieg byl ale sie powoli zmywa ...

ja mialam glukoze 2 razy za pierwszym razem wynik sredni wyszedl i musialam 75 robic ,piersze bylo 50
 
Ostatnia edycja:
Ja Wam Wszystkim przesyłam najserdeczniejsze życzenia świąteczne, dużo spokoju, dobrego humoru i samych pozytywnych myśli życzę!

A oto nasza choinka
Zobacz załącznik 419220
i dzisiaj polukrowane pierniczki:)
DSC_6966.jpg
 
reklama
Do góry