reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Mnie nie było caly tydzień.
Dziś też wpadłam tylko na chwilkę aby życzyc Wam...

Wesołych, Spokojnych i Szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia
Pełnych Radosnego oczekiwania ma narodziny Bożej Dzieciny i Naszych Maleństw
To ostatnie takie święta, więc niech dla każdej z nas i dla naszych rodzin będą one szczególne.

Ps. do pólnocy łapiemy się na angaż do szopki :p
 
MY juz p kolacji najadlam sie jak swinia ;]
teraz relaks maz pjechal do swjej matki ja jaks nie mam ochty jej gladac a i bruch mam twardy wiec czekam na nich u mich rdzicw (na meza i syna) a mam dsc chciaz nic nie rzbilam! jak sie pakowalam d mamy t zadyszki dstalam masakra jakas!!!1!! yhhhhh


no nic jutr klejny dzien bzarstwa - jakies prawdzne prepisy na szybsze trawienie?
 
My też już po wszystkiemu . Borysław praktycznie nic nie zjadł a po kolacji gorączka zaczęła mu rosnąć więc zebraliśmy się na dyżur .. i dobrze zrobiliśmy bo okazało się że to angina i jutro było by duuużo gorzej .
Wieczorem jak jadł jogurt to płakał z bólu :-( mam nadzieje że antybiol szybko pomoże . Jedyny plus dla niego to to że może jeść ( a nawet powinien ) rzeczy z lodówki , jogurciki , lody , serki :-D

A my mamy tak zapchaną lodówkę że nie wiem czy przejemy - a martwiłam się że nam zabraknie bo miało nas nie być przez święta :-D:-D:-D
 
Wy juz po, a ja dopiero przed. Po pracy tak zle się czułam tzn nogi mnie bardzo bolaly i msuilam poleżec z 1,5 godizki. W nocy spalam tylko 3 h bo wszytko szykowalam. no ale teraz lenistwo.
Dobra ja ide sprawdzić jak mi sie wszytko gotuje na palnikach i jeszcze raz wesolych:-)
 
JA też już po, mam tak twardy brzuch, ze ruszać się nie mogę :-D Dostałam kolejną koszulę do karmienie...różową haaaaa będę księżniczka oddziału :-D:-)
 
reklama
Do góry