reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Kochane Dziewczynki :-)
Wpadłam tylko na chwilkę życzyć Wam Wszystkim Zdrowych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt :-):-) Oby jedzonko smakowało a Maluszki radośnie kopały Mamusie w rytm kolęd :-):-):-):-):-) Nie przemęczajcie się i spędźcie te Święta w wyjątkowy sposób pamiętając, że pod Naszymi Serduszkami biją inne Serduszka :-):-)
A Maluchom, które już na tym pięknym świecie są życzę Dużo Zdrówka i Szalenie Bogatego Mikołaja :-):-):-)

Mini
kuruj Tygryska!!!!!!
 
reklama
Powstałam :tak: Biorę się jeszcze zaraz za sprzątanie oj żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :-(


Wszystkie pewnie zabiegane dziś
Ostatnie świąteczne przygotowania
Ja gotuję warzywka na sałatkę, czeka na produkty ze sklepu i trzeba się brać za robotę

MaMicurina nie czuję wcale ruchów, byłam w czwartek u diabetologa i miałam badanie gin, tzn badał mi lekarz czynność serca i wszystko było ok serduszko biję, więc nie wiem o co chodzi:-(


Ja niedawno też się martwiłam, że nie czuję w ogole ruchów przez kilka dni... Lekarz mówił, że maleństwo śpi. Poza tym jak Ty się martwisz i denerwujesz malutkie to czuje i ruszać się nie będzie. Radzę tak jak mi radziły dziewczyny. Pojedz sobie czekolady naprawdę pomaga :) I nie stresuj się musi być dobrze innej opcji nie ma:tak:
 
Czesc dziewczyny, ja tez wpadam tylko przelotem zyczyc Wam;
pieknych Świąt!! wypocznijcie!!


u mnie ok, rodzicow mam juz w domu, wiec ruch, wesolo, Julia szaleje, zaraz jeszcze zjedzie moja sis z rodzinka i juz w ogole nawet nie bedzie jak do kompa usiasc, sorki!
uaktywnie sie znowu jak bede miala wolniejsza chate.

ide wstawic kaczke do piekarnika i troche sie zrobic na ludzi.

a i jeszcze musze ponarzekac troche na ten stan; jezuuuu jak mi juz ciezko, troche polaze i sapie i dysze, mam wielki brzuch, ciezko sie z auta wykulac, brzuch sie 'stawia' wieczorami, łydki mnie bola :baffled: matko, a gdzie tam luty!
po swietach tzn. juz w styczniu; leze, leze i nic nie robie ot co! bede jeszcze wieksza hehe
 
a u mnie też już wszystko przygotowane, no ale szykujemy cały tydzień już w poniedziałek uszka lepiliśmy i do zamrażarki, dziś tylko ugotujemy, czekam na tą kolację i już mi ślinka cieknie :-p
 
Atomówko ja myślę, że w takim wypadku jak serce bije a go nie czujesz- ułożył się jakoś "nie korzystnie"- moze przyszla chwila, ze juz ciasniej i nie jest tak "obrotny" a wypadło akurat na pozycję "do wnętrza"? I smyra Cię tam gdzies po jelitach a tego nie czujesz ;-) Dużo spokoju w te dni, napewno leżąc , jedząc i wypoczywając wkoncu da znak :-)​
Noc taka sobie, ciężkie sny ;-) Nie wstałam super wyspana- wolałabym zdecydowanie spac mocno do 15 i wstac na sama Wigilię i po niej :-DA tak jakoś trzeba przeczekać te godzinki ;-)
NAPRAWDĘ CIEPŁYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT W DWUPAKU DZIEWCZYNKI :))

wesolych_swiat_460.png
 
A ja biegam sprzątam sama nie wiem za co mam się złapać a wigilia na 19 więc jeszcze trochę czasu jest. Mój pasiak rozwydrzony biega i prezentów dla siebie szuka cwaniak mały :-D

A ja dziś rozpoczynam 31 tydzień oj już bliżej niż dalej :))):-):-):-)
 
305764-001.jpg


Dziś anioły latają po niebie
i ogłaszają Boże Narodzenie.
A gdy gwiazdka betlejemska zabłyśnie,
to życzenia spełni wszystkie.
Życzę wszystkiego co najlepsze,
Zdrowia, szczęścia i miłości,
A to wszystko resztę wynagrodzi.
Wesołych i ciepłych z rodziną spędzonych świąt.
Życzy Wiola z rodziną :)
 
reklama
Niezwykły Pan Bóg,
czasem tak mały,
że można Go zawinąć w chustę,
i uciec razem przez granicę do Egiptu.
Można się dziwić Panem Bogiem,
bo od zadziwienia Nim,
światem, naszym życiem,
zaczyna się wiara każdego z nas.
(ks. Jan Twardowski)



Najserdeczniejsze życzenia
z okazji Bożego Narodzenia i Nowego 2012 Roku :-)

Szczęśliwego rozwiązania w odpowiednim dla każdej z nas czasie
BozeNarodzenie.jpg
 
Do góry