reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Nusia doskonale rozumiem- dobrze że już juto wigilia :tak: No i oby udało się z tym zwolnieniem ... Też u Was robia takie problemy z tym L4 ??
 
reklama
hej nie wiem czy jutro znajdę czas więc najlepsze życzenia dla Was! Odpoczywajcie i nie objadać się za bardzo!
Spokoju i radości,
tylko miłych gości!
Smacznej Wigilii i całusów moc
- w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół,
żadnej łezki w oku,
Przyjaciół jakich mało.
Przez życie idźcie śmiało!

Niech miłość bez ustanku Was dotyka.
A w Nowym roku szczęście spotyka!
 
Nusia doskonale rozumiem- dobrze że już juto wigilia :tak: No i oby udało się z tym zwolnieniem ... Też u Was robia takie problemy z tym L4 ??
Tak od ręki nie daja:wściekła/y:

Ale jak ostanio byłam narzekałam na nogi i zmeczenie ale nie zaproponował. Powiedziałam ze sieta jeszcze przetrzymam, ale W styczniu pokaże mu moje nogi, naczynka jak mi popękały i powiem mu wprost ze nie daje rady pracować- stać na nogach 8 godzin. i musi dać mi to zwolnienie.
 
W związku ze zbliżającymi się Świętami, chciałabym Wam wszystkim życzyć dużo radości z przeżywania tego wyjątkowego i magicznego czasu...Dla NAS ta magia jest podwójna ponieważ pod sercem nosimy prawdziwy Cud! I to dlatego w te Święta, szczęście przepełniać będzie nas podwójnie. Nigdy o tym nie pisałam..., ale kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie byłam za szczęśliwa... Czułam, że nie jestem gotowa, że chciałabym jeszcze tyle zrobić w swoim życiu zawodowym itp... bałam się, że macierzyństwo może być przeszkodą. Odkąd jednak poczułam pierwsze ruchy, moje postrzeganie rzeczywistości zmieniło się diametralnie. Teraz już wiem, że nigdy nie należy zapominać co tak naprawdę w życiu jest ważne, co jest sensem naszego istnienia...tym bardziej, teraz w tym okresie Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam byście umiały się cieszyć szczęściem jakie Was spotkało i niech to Wam wszystkim dodaje nadludzkiej siły w obliczu codziennych problemów. Ściskam Was świątecznie i ruszam do kuchni :))) do "usłyszenia" po Świętach! Zapewne wtedy największe branie będzie miał wątek dot. kilogramów i cm. :-D
 
******Z okazji Świat chciałabym Wam życzyć dużo spokoju i radości.
Odpoczynku, miłości i miejsca w brzuszkach na rózne pyszności,
a w Nowym Roku, dla nas wszystkich szczególnym, życzę Wam szybkich i bezproblemowych porodów
z obsługa pierwsza klasa i zdrowych, cudownych maluchów.
Pozdrawiam Was wszystkie Świątecznie. *********
 
A ja Wam życzenia złożę jutro :tak:

Sprzątam łazienkę ojeny już kręgosłupa nie czuję. Będę tam siedziała chyba do jutra :-D
 
dzień dobry kobietki i dzieciaczki ;-))))

Ciocia Marcia od rana w kuchni... rybka po grecku, kutia, rafaello, sernik, krokiety... narazie to zrobione... idziemy działać dalej. Choinka (niestety w tym roku sztuczna) przyniesiona i zabieramy się za ubieranie niebawem.

Glukometr chyba schowamy na parę dni zebym wariowac nie zaczęła ino się ładnie zrelaksowała chociaz w święta:p
Mam zamiar zjeśc chociaz ze dwa kawałki ciasta w wigilie , bo co to za swieta bez jedzenia porządnego. Moze uda mi się przytyć. :)

Postaram się do was kuknąć, ale nie wiem co z tego wyjdzie wiec, gdybym nie dotarła to...
życzę Wam wszystkim dużo zdrowia (bo to teraz najwazniejsze), wiele radości, uśmiechów, może nawet pięknych wzruszeń. Życzę Wam poczucia spełnienia, ciepła i miłości... Niech no i u Was się magicznie zrobi. Tyjcie zdrowo i bajkowo, bo niedługo musimy robić za bałwanki skoro wygłupy na sankach nie są nam dane. Wesołych dla Was i Waszych rodzin:-) Ucałowania w brzuszki.
 
reklama
Do góry