reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
ivi ale to dzien rozpoczety i udany maly zuch:)
ja juz po wizycie -wszystko w odpowiednim watku.Przyszla dzis paczka od mamci oplatek, suszone -wedzone polskie sliwki do kompotu juz nie moge sie doczekac i jak pachna ojej... i prezenty juz zapakowane wiec nie moge zobaczyc co:) wsadzilam je pod nasz miniaturowa choineczke.Mamcia przeslala mi tez witaminydha i tran-zalecenie polskiej ginekolog.Teraz robie pranko i za obiad sie trzeba zabrac a dzis krewetki.
 
Lina- u mnie ciaza bezproblemowo,ale to trzecia ciaza i po dwoch cc i strasznie sie boje ,tak dzieciatko napiera na dol brzucha , a jeszcze troche zostalo. Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze .Pozdrawiam Was wszystkie mamusie i zycze zdrowka jak najbardziej.
 
Ja wróciłam z zakupów, odebrałam młodego z przedszkola i jestem :-D
przede wszystkim - na zakupach trafiłam do dwóch lumpeksów "świeżo po dostawie" i zaszalałam :-D Tymek obkupiony!! ma 2 koszule, 4 bluzki, 3 pary spodni.. do tego kombinezon na śnieg jednoczęściowy za.. 24 zł!!:-D:-D Młoda dostała 2 pajacyki;-)
Najbardziej z tych zakupów cieszy mnie to, że mam już dla niego ubranie na wigilię w przedszkolu (maja być ubrani na galowo... )
Dziecko w przedszkolu zaskakuje mnie i zaskakuje wychowawczynie :tak: Dziś bawił się ładnie z dziecmi i zjadł cały obiadek (zupkę i racuchy). Panie zadowolone z niego, że tak szybko robi postępy i się "otwiera" i usamodzielnia :) same pozytywy:)

Kindzia - dobrze że się odezwałaś! a może na grupie się wygadasz, co?? trzymaj się mocno!!

Bozienka - oj co te skurczybyki znów Ci się przypałętały?? sio!! Kornelka ma być w brzuszku jeszcze dłuuugo :) A synek słodziak :D i jaki mądry!

Pinula - hehehe słodkie lenistwo wreszcie Cię dopadło:D i dobrze!

alicja - pw widziałam, ale jakoś nie mogę się zabrać za aktualizacje :/ nadrobię :) a Ty pisz z nami tak czy inaczej!!
villandra8 - też Ciebie na liście nie ma?? ojjj... muszę sprawdzić tą moją skrzynkę porządniej... :/ wybaczcie!!


 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki ja byłam po zwolnienie dzisiaj i kazał dzwonić w następnym tygodniu to się umówimy na usg.Już się nie mogę doczekać.Mam nadzieje że będzie przed świętami. Później nadrobię wątek główny a teraz zmykam po synka miłego dnia:-)
 
dzień dobry.
Jestem jak pisałam.
Wizyta u diabetologa poszła raz, dwa... dostałam glukometr i recepte na paski ( dopiero w 5 aptece mieli:baffled: )
za tydzień kolejne spotkanie z Panią Diabetolog.
Jutro konsultacja w sprawie dokladnej diety itd.
Szczerze mówiąc to mam już powyżej uszu szpitali, przychodni, badan i lekarzy. Jestem wymęczona jakaś.

aaaa rety, rety... ja taki łasuch, wielbicielka wszelkich łakoci, w kuchni jak rybka w wodzie, moje kubki smakowe domagają się wszystkiego... a tu takie cuś. no cóż. jeszcze troszeczkę. Najwazniejsze żeby z maluszkiem było cacy.

Mam nadzieje, ze wam nastroje dopisują i , że pogoda nie psuje wam humorów.
Lecę poczytać troszeczkę o tej całej cukrzycy, glukometrze i całym tym zamieszaniu.

Bawcie się grzecznie.
;-)

----------
i witam Alicje....oraz całą resztę, której nie powitałam podczas 3 tygodniowej nieobecności;-)

mata- aż tyle ględze, że nie ogarniasz? łeee jerry. :) czasem musze się opanowac chyba.

Angel - chyba sobie podaruję taki stoliczek. super:)

Perelandra - jak się czujesz jako "Słodka brzuszatka" ? :)
 
Ostatnia edycja:
Ło matko cały dzien mam odpalony wątek a dopiero doczytałam :baffled:
Jestem poprostu mega zmeczona cos i śpiąca- do 3 w nocy czekalam az maz mi wroci z roboty i przeleje kase bo do polnocy kompletowalam te pierdółki wyprawkowe z allegro :confused2: ( zeby nie bylo sama sobie moglam przelac, ale po tych koszmarnych wydatkach na bilety w wigilie itp ja nie chce patrzec na to konto i sie denerwowac ;-) )

Aha co do tej listy walcie mi pw z płcią i imionami! Alicja napisala to weszlam ja wpisac i faktycznie sporo nie zaktualizowanych- dodalam Doris, bo akurat dzis pisała o Oskarku i mi utkwiło i Mini ale nie jestem pewna czy sie nie machnelam z imieniem :zawstydzona/y:


Obiad zrobiony, bez wody zarabiscie kroic sledzie w oleju :wściekła/y: Mam nadzieje, ze do wieczora bedzie.

Wierzcie lub nie ale wczoraj wlasnie myslalam o kilku dziewczynach co dlugo ich nie widzialam tu- Doris, kindzia, Marusia, Miska?? Dobrze, ze dwie akurat sie odezwaly, kamien z serca ;-) A co z Miska? Maruusia?
 
Angel he he a ja właśnie przed sekundą weszłam na listę , patrze i oczom niewierzę :-D:-D:-D
Widzę że imię mi już wybrałaś :-):-D:-D:-D
Niestety tak ma na imię córeczka koleżanki i mimo że bardzo mi się podoba to Łucji nie będzie :-)


Kindzia
odzywaj się czasami ... Powodzenia w załatwianiu spraw ...

Ivi super że synek tak się zaklimatyzował :tak: Dużo łatwiej takie radosne dziecko zostawić w przedszkolu :tak:

Mata , ajako jak dziewczynki ??
 
reklama
ivi ale to dzien rozpoczety i udany maly zuch:)
ja juz po wizycie -wszystko w odpowiednim watku.Przyszla dzis paczka od mamci oplatek, suszone -wedzone polskie sliwki do kompotu juz nie moge sie doczekac i jak pachna ojej... i prezenty juz zapakowane wiec nie moge zobaczyc co:) wsadzilam je pod nasz miniaturowa choineczke.Mamcia przeslala mi tez witaminydha i tran-zalecenie polskiej ginekolog.Teraz robie pranko i za obiad sie trzeba zabrac a dzis krewetki.

No to teraz zostało ci ugotowac barsz ulepic uszka i czekac na pierwszą gwiazdkę. :p Swięta pełną parą... Ja jutro robie powtórkę z pierników bo te co upiekłam ostatnio to już prawie zjedzone. Zamówiłam tez wstążki i będe robic kokardy, bo ciś na tej mojej nowej choince trzeba powiesic...

Ja wróciłam z zakupów, odebrałam młodego z przedszkola i jestem :-D
przede wszystkim - na zakupach trafiłam do dwóch lumpeksów "świeżo po dostawie" i zaszalałam :-D Tymek obkupiony!! ma 2 koszule, 4 bluzki, 3 pary spodni.. do tego kombinezon na śnieg jednoczęściowy za.. 24 zł!!:-D:-D Młoda dostała 2 pajacyki;-)
Najbardziej z tych zakupów cieszy mnie to, że mam już dla niego ubranie na wigilię w przedszkolu (maja być ubrani na galowo... )
Dziecko w przedszkolu zaskakuje mnie i zaskakuje wychowawczynie :tak: Dziś bawił się ładnie z dziecmi i zjadł cały obiadek (zupkę i racuchy). Panie zadowolone z niego, że tak szybko robi postępy i się "otwiera" i usamodzielnia :) same pozytywy:)

Pinula - hehehe słodkie lenistwo wreszcie Cię dopadło:D i dobrze!

Popatrz wyżej a zobaczysz że to przejściowe :p Jutro w planie pierniki, poźniej kokardy na choinke, w przyszłym tygodniu wypieki i porządki. Poza tym kupiłam nową paste do podłogi i aż mnie korci żeby wypastowac podłogi, a na to dzień roboty, A może nawet i dwa z moją zadyszką obecną...

Po świętach będzie nauka, w między czasie trzeba będze zacząc robic generalne porządki przez urodzeniem maluszka. Myśle poprac wszystkie tapicerki firanki wyoduwac meble i poprzeganiac wszystkie pająki :p Także nuda mi nie grozi...
Narazie nie bardzo wiem co zrobic z wolnym czasem, ale spoko, kilka dni i jakos sie ogarne....

a tak a propos zrobiłaś mi smaka na racuchy, bo Twój Smyk dzisiaj je miała na obiad i ja też chce!! I co ja mam teraz zrobic?? usmażyc?? Jak myślicie??

No i też byłam dziś w szmateksie i z pustymi rękami nie wróciłan hehhe

Tak poza tym to wróciłam z kolejnego już dziś spaceru :p teraz czekam na męża... mógłby byc już w domu, ale pojechał na warsztat zmieniac opony i myc samochód... wiec jeszcze mu chwile zejdzie....
 
Do góry