reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

hej kochane moje dziewczynki co tam u was ja ostatnio jestem zagoniona nawet niemam czasu zagladnac co sie dzieje u was :( i zonu jestem gdzies daleko daleko za wami ;).Umnie ogulnie dobrze bez saczenia skurcze sa coraz czestrze ale narazie bez bolesne czuje tylko takie dziwne spinanie wrecz okropne spinanie :( trwa to niedlug ale jest coraz czesciej gin poinformowany jezeli beda czesciej niz co godzine przyjechac do niego naszczescie mam wizyte juz w poniedzialek to sie dowiem wszystkiego co i jak mniejmy nadzieje ze przez te skurcze szyjka sie nieskruci jeszcze bardzie.Synek mnie rozbraja caluje brzuszek przytula go i mowi ze to jego kochana siostrzyczka tam jest :) i nawet mi powiedzial ze bedzie mi pomagal bedzie zemna kampal bawil sie z Kornelka karmil przynosil czyste pampersy ale smierdzacych kup niebedzie wynosil :) hehe smiac mi sie chce z tego,a ostatnio synek oznajmil mi zkad sie biora dzieci mowi tak "Mamus dzieci sie biora z brzuszka a do brzuszka trafiaja z jajeczka" wiec sie zapytalam czemu z jajeczka a on domnie "bo kurka tez jest z jajeczka" hahaha tak sie usmialam z niego :) hmm to chyba tyle umnie tak naszybkiego :)
 
reklama
dziewczyny jestem w szoku!! dziś moje dziecko z uśmiechem na buzi!!! weszło z Panią za rączkę do sali w przedszkolu :-D:-D:-D:-D bez płaczu, bez nerwów, z uśmiechem i widać że chciał się bawić !! SZOK:))

Ivi no pięknie :-) a jednak się opłacało te kilka dni pocierpieć :-) normalnie chyba dobry lizak się należy :-)

Kindzia
bardzo się cieszę, że się odezwałaś... Życzę żeby wszystko się poukładało po Twojej myśli... Trzymam mocno kciuki...

A ja właśnie wróciłam od kumpeli z kolejną torbą ciuszków - czyste szaleństwo ile już tego mam :-) Mała jak gwiazda będzie się przebierać co chwilkę :tak:
 
ivi ale fajnie, że się udało bez płaczu, dzielny synek :-)
kindzia mam nadzieję, że wszystko pójdzie ku lepszemu, trzymaj się
Bozienka ale słodkiego masz synusia, rozbrajające teksty ma :-)

ja dzisiaj mam jakiegoś doła... nie wiem co się dzieje, bo bardzo rzadko tak miałam w ciąży, żeby jakieś nastroje smętne były, czy coś... no ale w końcu i mnie dopadło; mam nadzieję, że to nie będzie płaczliwy dzień
życzę udanego popołudnia
 
dziewczyny jestem w szoku!! dziś moje dziecko z uśmiechem na buzi!!! weszło z Panią za rączkę do sali w przedszkolu :-D:-D:-D:-D bez płaczu, bez nerwów, z uśmiechem i widać że chciał się bawić !! SZOK:))

Zuch chłopak - pierwszy przedszkolny kryzys zażegnany :tak:

Kindzia powodzenia w układaniu swoich spraw
Bozienka fajnie, że się odezwałaś - kochanego masz synka, na pewno będzie super bratem :tak:

ja wytoczyłam sie na pocztę, po drodze kuriera złapałam z przesyłką, warzywka na targu i do domku - u nas ciepło jak na wiosnę, tylko ponuro. Mała zachwycona, na dworze nawet katar jej nie męczył (dziś z nią juz lepiej, może jutro ja do przedszkola puszcze?). A ja wróciła, klapłam na tyłku i ruszyc się nie mogę - jak słonica się dziś czuje i mi cieżko jak nie wiem... a tu kuchnia do ogarnięcia i obiad musze zrobić, buuuuuuu...
 
dziewczyny jestem w szoku!! dziś moje dziecko z uśmiechem na buzi!!! weszło z Panią za rączkę do sali w przedszkolu :-D:-D:-D:-D bez płaczu, bez nerwów, z uśmiechem i widać że chciał się bawić !! SZOK:))

ivi nie szok, tylko życie ;-) A nim sie obejrzysz, to szkoła, koledzy ważniejsi od mamy i na koniec mamusie idą do lamusa :-D A na poważnie, to gratulacje małego dużego kroczku w samodzielność :-)


Dobrze, że u Was dobrze - ja robię przymiarkę do porządków, tylko małżowina dziś ostatni raz robi jeszcze wielką kurzawę...
 
Cześć dziewczyny jesli któraś z Wasbrała antybiotyki w ciąży to zerknijcie na temat "antybiotyki w ciąży" i doradzcie coś bo zwariować można:-)

Gorące pozdrowienia dla wszytkich
 
Witam Was serdecznie marcoweczki czy moglybyscie dodac mnie na liste terminow porodu ,bo wysylam wiadomosc do ivi i mnie nie ma nowej liscie . Termin 8 marca -chlopczyk . Z gory dziekuje.:tak:
 
alicja witaj - a listą się nie przejmuj ;-) Ja tam chyba też jeszcze nie trafiłam - nie to decyduje o przynależności do tego grona ;-)
 
reklama
Do góry