reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
hej dziewczynki,
u mnie dzisiaj kolejny ładny dzień, więc od razu energii jest więcej. Wczoraj wieczorkiem byłam u swoich przyjaciółek, więc wieczór radosny. Grześ kopnął jedną i drugą ciocię, były w szoku że to tak czuć:-D.
Doris dobre wieści niesiesz, więc superancko :-)
Villandra oj dobrze przygadałaś babsku, podziwiam ja jakoś nie umiem i zawsze głowę w piasek;-)
Jakie macie na dzisiaj plany obiadowe? bo właśnie nie mam pomysłu to może coś od Was ściągnę :happy:
 
dziewczyny jestem w szoku!! dziś moje dziecko z uśmiechem na buzi!!! weszło z Panią za rączkę do sali w przedszkolu :-D:-D:-D:-D bez płaczu, bez nerwów, z uśmiechem i widać że chciał się bawić !! SZOK:))
 
Dzien dobry:-)
To i ja pospalam widze ale dzisiaj to wiekszosc:-)
Pewnie dlatego ze moje dziecko zrezygnowalo z imprezy w brzuchu o 5 rano:-DPozniej gdzies mnie obudzila/obudzil ale chyba sie nie przejelam za bardzo skoro wstalam dopiero teraz:-D
Angel stolik super, a Tobie widac bardzo wygodnie przy nim:-D


27 tydzien zaczety:-Dstrasznie szybko mi leci ten czas nie wiem jak Wam:-)Jeszcze tak nie dawno byl 11 tydzien i zaczynalam z Wami pisac:-)A wzielo mnie na wspominki:-)
 
dzien dobry:-) Ja też dziś dobrze spalam, ale to chyba zawdzięczam męzowi, bo mamy razem wolne i mialam rano do kogo sie przytulić.
Obudziłam sie po 6, synus właśnie rozrabiała, ale przynajmniej napelniłam pojemniczek na siku, bo dziś mam wizytę w szpiatlu kontrolną. Ale na usg nie mam co liczuyć, BBędzie tylko pobeiranie krwi i chyba takie tam mierzenie ale zawsze dobre i to:-)
U nie pogoda lepsza niż wczoraj, bo nie wieje. AL emimo to jest szaro i ponuro, ale moze dzis w końcu coś zrobie. Bede miała nadzór meża ehhhee
Angel stolik super:-) Ja tez taki mam super sprawa:-)
Ivi gratuluje ranka bez placzu i kaprysow:-) teraz bedzie juz coraz lepiej

Ewstra będzie dobrze. nie denerwuj sie bo dzidzia to odczuwa.
 
Heyka
Ivi dzieki za smska
u mnie pod gorke
ale nie zamierzam "marudzic"
i pisac o tym na ogolnym
wiec sie nie odzywam..
nie martwcie sie..

odezwe sie jak bedzie lepiej..


trzymajcie sie ciepło i światecznie
pozdrawiam kazda i wszystkie na raz:)

Zobacz załącznik 416559
 
reklama
Witam
Ja z rana wstałam, pojadłam i poszłam na rynek z nadzieją bombek stroików obrusu zakupu. Ale wróciłam z niczym. Sciślej mówiąc z niczym takim bo oczywiście na Małego wydałam 20 zł :p Dzięku czemu mam spodnie, dzinsy, ogrodniczki, gacioszki i 2 pajace :D hehehe Zapłaciłam po drodze za prąd i wróciłam do domu goła i wesoła a do tego głodna :p

Widzę że u WAs od rana wrażenia... Ivi gratuluje dzielnego smyka. :D Teraz będzie już tylko lepiej... Powidzenia życzę dzisiaj wizytującym u lekarzy. Ja wizyte mam równo za tydzień. Ciekawe co mi mój doktorek powie jak zobaczy wpis od innego lekarza w karcie i jak mu powiem że mam zwolnienie i wszystkie moje dolegliwości jak ręką odjął. Fakt faktem, plecy bolą znacznie mniej lub wcale, brzuch nie twardnieje, chyba że długo pochodze, tak jak dzisiaj po rynku, I spię dobrze. zasypiam grzecznie koło 22.30 po czym budze się koło 9 :D bez zbędnych pobudek. Jest pobudka o 7 rano jak mąż wstaje aby dopilnowac żebym dostałą buziaka przed wyjściem :p i zasypiam grzecznie dalej... Idylllaaaa :D:D:D

teraz może pojade dalej szukac ozdób choinkowych?? nie wiem sama
 
Do góry