reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam wszystkie marcówki! już niedługo Was nadrobie, jeszcze 2 dni i L4 :)))))))))
i zaczną sięprzygotowania do przeprowadzki, świąt i do porodu ;) od stycznia zaczynam szkołe rodzenia.

Komu jeszcze nóżki zaczynaja puchnać, pod koniec dnia są ciężkie jak z ołowiu???? od 3 dni mam takie uczucie, to chyba przez te 8 godzin siedzenia w biurze.... jeszcze 2 dni... Abi dasz radę!!!! ;)
miłego popołudnia!
 
reklama
abi mnie pod koniec dnia puchnie brzuszek :-) i kręgosłup pobolewa :baffled:
Widzę że L4 masz zaplanowane co do minuty :-D

Pinula i jak robisz te racuchy ?? ;-)

Dziewczyny Wy cierpicie na bezsenność a ja najchętniej spała bym 24 h na dobę . O 22-giej padam a jak dzwoni budzik o 6:30 to się nie mogę zwlec z łóżka ... O ósmej pewnie też bym miała problem .
 
Dokładnie :-) Wogole coza cena! Kiedys juz mi sie marzylo nawet do przyslowiowego sniadanka do wyrka, a do lapka, jedzenia, pisania, moze faktycznie do dzidzi..nie no super ;) testuje caly wieczor i rewelka :-D



A macie wielorybka ze stoliczkiem, zobrazuje to jego zastosowanie ;)

Zobacz załącznik 416538

Angel- fantastyczny pomysł! Stolik super juz zamówiłam mezusiowi bo on ciągle ma problem z laptopem w łóżeczku, bo się laptop przegrzewa od pościeli i trzeba podkładać zawsze ksiażkę czy coś - super dzieki za pomysł!!!
 
ivi wybaczam ;-)


Ja ćwiczę cierpliwość :eek: Bardzo się staram :baffled: Nic nie będę mówić... Poczekam jeszcze troszkę... Może się w końcu ruszy do roboty :confused2:
 
Manta jakoś nie mogę się zebrać za tę dietę... za bardzo lubię wszelkie smaki... mam nadzieję, że podzielisz się dietą, jak ją już skonsultujesz jutro

co za dzień do d...y
chandra, dodupizm i poczucie klęski :crazy:
 
Perelandra jutro będzie lepiej :tak:


A moja cierpliwość zaowocowała - idę potowarzyszyć M w jego niedoli, do której SAM się zmobilizował ;-)
 
Wiecie co i mi jakos na nic jest nic mi sie nie chce:-(
Bylam dzisiaj poplacic rachuni i wrocilam zsapana jak bym przeszla 80 km:eek:Chyba nie jestem do tego przyzwyczajona ze sie zrobilam taka jakas nie poradna zawsze w biegu i wszedzie moglam pusc a teraz jak wracam do domu to malo sie nie czolgam...
 
reklama
Tunia skąd ja to znam :baffled: Kurcze czuję się jak słonica ... Dziś jeszcze kręgosłup mnie boli .

Villandra co za niezwykły mężczyzna ... sam się domyslił :-D:-D:-D

Perelandra współczuj tej diety :-(
 
Do góry