reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Wczoraj jak bylismy w sklepie wyskoczylam zebym sie piwa napila a ze jak zwykle troche za glosno powiedzialam caly sklep na mnie i oczywiscie na brzuch:-D:-D:-Da moj do mnie dobrze kochanie chodz do domu i sie urzniemy:-Dwyobrazacie sobie mine kasjerki:-)

hahahaha... musiało świetnie to wyglądać :)

Tunia- piwko to aktualnie moja największa i jedyna zachciewajka... desperado z cytrynką chodzi za mna strasznie!

ANGEL - odpoczywaj ile sie da, sciskam mocno! i życzę zdrówka Tobie i maleństwu :*
 
reklama
abi super :tak:

angel współczuje zastrzyków w brzuszek - brrry jak to brzmi , ale to chyba na rozrzedzenie krwi - czyli uniknięcie skrzepów...

Villandra Przesąd – Wikipedia, wolna encyklopedia
Znajdź mi choć jeden racjonalny zabobon :-D
Co innego tradycja i ubieranie czerwonych majtek na studniówce w ramach -tradycji . A co innego jak ktoś wierzy ,ba jest święcie przekonany że jak nie założy to matury nie zda :tak:

Kurcze pióro, już się martwię jak to będzie z tym nocowaniem Borysa poza domem ... ale cieszę się bo chcę zobaczyć jak to będzie jak pojedziemy z M do porodu i nocować będzie musiał u kogoś :tak:
 
Villandra Przesąd – Wikipedia, wolna encyklopedia
Znajdź mi choć jeden racjonalny zabobon :-D
Co innego tradycja i ubieranie czerwonych majtek na studniówce w ramach -tradycji . A co innego jak ktoś wierzy ,ba jest święcie przekonany że jak nie założy to matury nie zda :tak:

Ale od dawna wiadomo, że wiara czyni cuda :-D A jak się nastawić na "nie" to czesto podświadomość pomaga nam właśnie w taki sposób :-p
 
witam dziewczyny :D ale naskrobalyscie od srody........
angel- witam !! Ciesze sie ze juz wrocilas do nas no i , ze wszystko ok u was :-D

u mnie salon pomalowany jeszcze tylko musze dokonczyc sprzatanie po tym malowaniu, wczoraj wciagnelam 5 paczkow!!! jakas masakra nie mowiac o spagetti na obiad i kolacje (bo z obiadu zostalo) jak tak dalej pojdzie to bede po ciazy ciezsza o 30 kg :baffled: eh... poszlabym bym do fryzjera ale chyba musze czekac do wyplaty ktora jest 23 czyli przed swietami moge zapomniec a wygladam .........:no:
 
Villandra a ja uważam właśnie odwrotnie,że jak ktoś się nastawi na to że przesąd się sprawdzi to potem nieświadomie w każdej rzeczy doszukuje się sprawdzenia tego poglądu, ale jak mówiłam mi nic do tego
 
Naprawde jestem Wam wdzieczna za wszystkie ciepłe słowa i cale wsparcie.. Bardzo duzo dla mnie znaczy wasze wsparcie.

Oczywiscie dostalam z tego wszystkiego jeszcze opryszczki, od poczatku ciazy tylko na nia czekalam :dry:
Smarne sobie zoviraxem, ale nigdy mi nie pomagal to i teraz nie licze na cud :/
 
Villandra- ja jutro zamawiam mam nadzieje że będą fajne te mebelki a mam dostać je w połowie stycznia wiec mi pasuje.A w styczniu mają podobno zdrożeć a ja zamawiam aż 11 elementów.
Angel a próbowałaś plasterki na opryszczkę mi pomagały.
 
reklama
witam Was weekendowo, mój mąż właśnie wyjechał na narty a ja siedzę i już tęsknie:(

odnosnie krzyżyków, to ja też regularnie pożyczam od rodziców krzyżyk ( mają taki ładny stojący) i kropidło na kolędę i nigdy nie słyszałam o jakichkolwiek przesądach w tej kwestii, na chrzest czy komunię też dajemy w prezencie zwykle medalik lub krzyżyk na pamiątkę i to chyba dość powszechny zwyczaj.

Angel odpoczywaj dużo, teraz Ty i dziecko jesteście najważniejsi, a prezenty zamów przez internet z dostawą do domu, bezstresowo i taniej niż w sklepie.
 
Do góry