reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Tradycja , a zabobony to zupełnie coś innego :-)
W Mikołaja wierzą tylko dzieci i to te najmniejsze - i jest w tym coś magicznego i fajnego a wierzą chyba dlatego że bardzo ufają w to co mówią rodzice i dlatego że nie odróżniają rzeczywistości od fantazji ( mój syn wierzy że jak coś się dzieje w bajce , dzieje się naprawdę :-)) zabobony to niestety wiara w coś co nie ma logicznej podstawy- wymyślona przez ludzi :-)

I jak ktoś wierzy że podkowa mu przyniesie szczęście to niech sobie ją ma w pokoju ja mu nie wróg , ale udowadnianie tego jest z góry skazane na porażkę :sorry2:
Tak jak opowiadanie że u kogoś zabobon się sprawdził ... Mamy 50 % szans na to żeby się sprawdził - albo się sprawdzi albo nie :-D

Bozienka mała widać bardzo silna :-) Współczuje przeszkód jeszcze w to paskudne przedpołudnie ...
 
Ewstra heh ja nic nie wiem :sorry2: Bezczelna narazilam szpital na koszty a zanim dostana zwrot od państwa miną wieki, i niech ta baba idzie w długa co jej bedziemy cokolwiek mówic..
Dzwoniłam o wypis nie ma mam dzwonic w poniedzialek.
Pewnie sie zastanawiaja co tam wpisac :sorry2: Co by nie bylo karza robic te cholerne zastrzyki w brzuch i fajnie by bylo wiedziec po co i na ile. Na pytanie dostalam haslo "ustali to pani ze swoim lekarzem" heh kiedy wiadomo, ze go tu nie mam. Chyba , ze mial na mysli ciocie bo dzwonila do szpitala i okazalo sie, ze sie znaja z dwoma lekarzami. No ale inaczej mialabym isc na chybil trafil do jakiegos lekarza i co, co mu mowic skoro tylu ich w szpitalu nie postawilo konkretnej diagnozy? To co on mialby mi poradzic i zalecic? Jakis czeski film. Bez kitu.

Co do przeciwwskazan do lotu to raczej niemusze sie o to martwic, bo ciąża jest idealna, nic zupelnie sie nie dzieje. Moje wyniki ogolne sa bardzo dobre. Nic wlasciwie..
No byl napewno jakis stan zapalny w organizmie- i to wszystko.
Ehh..

No do świat dwa tygodnie- taka wybita z rytmu jestem bo zupelnie mialo to byc inaczej, nie nastawialam sie :dry: Musze pomyslec teraz na szybko o jakichs upominkach.

Przedewsztstkim staram sie wyluzowac na maxa i odpoczywac ile tylko sie da. Wczoraj wystarczyla wizyta w aptece i bylo to juz za duzo, pierwszy raz w życiu bylam o sekundy od utraty przytomności. W ostatniej chwili usiadlam , zaczelam gleboko oddychac i doszlam do siebie..
Wiec na spokojnie ;-)
 
reklama
Tunia -zarąbista jesteś tekst z piciem hehe dobre :-)Ja krzyżyk zawsze pożyczam na kolędę i pierwsze słyszę(a teściowie strasznie przesądni, i nam pożyczają )Ale uważam ze każdy robi jak uważa za słuszne.:-)
Angel -to szpital tak wykańcza poleży się parę dni i potem chodzi jak zombi.A zastrzyki w brzuch kojarzę ze jedna dziewczyna dostawała z kafe przed lotem żeby zakrzepicy nie mieć w razie co.Nie martw się odpoczywaj i znajdź lekarza prywatnego jakiegoś dobrego który powie ci co i jak a ty nie będziesz się niepotrzebnie martwić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry