reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
Hej, dzieki raz jeszcze..
Ale macie iscie świateczne nastroje, cistka, pierniki, zakupy..
Ja jestem rozbita strasznie. Wszystko niby ok, a jednak cos w podswiadomosci siedzi.. Ehh tego sie obawialam, ze na psychike mi to troche wskoczy.. ciezka walka przedemna :(
Obym te dwa tygodnie tylko jakos przezyla ...no i obym spokojnie i bezproblemu mogla wrocic z mezem do anglii..
Milego dzionka Wam zyczę..
 
Lina jak tam noc po ciasteczkach :-D

MaMicurina ja też biorę od M czasami łyczka pifka ;-)

Maria siostra mega zdolna - ja zakochałam się dla odmiany w tych biedronkach glinianych :-)

Zamówiłam sobie wczoraj laktator - poszłam za ciosem i zamówiłam tą medele mini elektric ... Mam nadzieje że mi się sprawdzi :sorry2:
U nas dziś chmurno na maksa - dobrze że jesteśmy w trójeczkę to jakoś nam miło dzień minie
Wieczorkiem z M zbieramy się na koncert a Borys będzie nocował u Cioci :-) Już się nie może doczekać .. Mam nadzieję że nie będą dzwonić o 23 żeby przyjść po niego bo w sumie nigdy nie nocował poza domem ( no raz ale był wtedy malutki )
 
Hej i ja dzisiaj super pospałam :)
tricia bardzo rozśmieszył mnie Twój tekst
ja dzisiaj mam zamiar posprzątać i smażyć placki ziemniaczane, choć uważam że nie umiem ich smażyć. bo ja lubię takie grubsze, ale jak to zrobić, żeby nie były w środku surowe :confused:. wiem, że się da bo moja babcia robiła :-)
 
Nusia ale szybko zleciało te 1,5 tyg. Mam nadzieje, że szybko sie ogarniesz po wyjeździe :tak:

Kasiurek ja słyszłam o czyms takim, ale to kolejne "kościelne" zabobony ;-) najtańszy zestaw kolędowy kupisz juz a ok. 30 zł ;-) my krzyże nadal trzymamy w szafie - czekają na remont (kolejny) i w końcu zawisną - 2 nasze od bierzmowania i jeszcze jeden wizerunek Jezusa - płaskorzeźbę, który przywieźlismy z Rumunii.

Angel nie dziwię się, że psychika siadła po szpitalu, ale mam nadzieje, że szybko wróci Ci humor - ciesz sie zbliżającymi świętami, może poszukaj jakiejś niespodzianki dla M - zleci szybko, bo zaraz zaczna sie przygotowania do świąt i a ni się obejrzysz będziesz już do Anglii lecieć :tak:

Mini ale Ci fanie, udanego koncertu :-)


ale mi się chce spać... Dobrusia wczoraj po16 usneła i wstała po 19... potem padła dopiero przed 24 :baffled: ja juz po ścianach chodziłam, a jak już usneła to mi sen minał i po 1 dopiero usnęłam... a do tego dzis tak paskudnie na dworze, że wcale lepiej przez to sie nie czuję :sorry2:
 
Kasiulka u mnie od smażenia jest M - bo mnie albo się przypali albo w środku jest surowy :dry:

Kasiurek zainwestuj w krzyż skoro jesteś przesądna :rolleyes2:
Ja nie wierzę w takie pierdoły ale jak się masz stresować to się nie zastanawiaj :sorry2:
 
Dzien dobry:-D
Wstałam i nawet jestem wyspana:-D
Kasiurek pierwszy raz o tym słysze mimo ze moja babcia jest bardzo wierzaca nigdy mi o czyms takim nie mowila.
Ja jak sie wyprowadzalam to wzielam swoj krzyzyk z bierzmowania.Tobie pewnie chodzi o ten krzyz co sie stawia na stole pod czas koledy mozna go kupic w sklepie z dewencjonaliami nie wiem czy dobrze napisalam:-)
No to teraz dzieki Wam masz szł na ciasteczka i na wino a jest 11:-D
Wczoraj jak bylismy w sklepie wyskoczylam zebym sie piwa napila a ze jak zwykle troche za glosno powiedzialam caly sklep na mnie i oczywiscie na brzuch:-D:-D:-Da moj do mnie dobrze kochanie chodz do domu i sie urzniemy:-Dwyobrazacie sobie mine kasjerki:-)
Kasiulka placuszki tez bym zjadla:-)ja ostatnio wszystko wchlaniam:-)wczoraj po pomaranczy poszly chipsy i barszcz czerwony fantastyczna kompozycja:-)
Angel odpoczywaj duzo buziaki dla Ciebie i dla Dorianka:-)
 
reklama
nie no kupic kupie znalazlam na allegro - ja nawte nie wiem gdzie sa u mnie wmiescie w bytomiu takie sklpeu zeby krzyz kupic haha - chodzi mi o ten przesad ze nie ierze sie od kogos podarowny krzyz - ja mialam krzyz na lancuskzu kiedys ale ze niel ubie takich rzeczy to ..... chodzi mi krzyz na stol zbey postawic bo taki wiszace to raczej nie zawisna u mnie ..... ale dobra to juz ide zmaowic na allegro bo zanim przyjdzie to bedzie po kolendzie pewnie haha ;]

e
dit .......

znalazlam ..... Wręcz nie wolno ofiarowywać nikomu krzyża, gdyż oznacza to, że życzymy tej osobie przysłowiowego "krzyża na drogę". W złym tonie jest też dawanie komukolwiek, a szczególnie osobie mało znanej, dezodorantów i mydeł, co może być odebrane jako zwrócenie uwagi na niewystarczającą higienę osobistą danej osoby. Starsi ludzie wierzą, że nie można ofiarowywać pereł, które symbolizują nieszczęście i łzy. .............................


wiec kupic sobie moge co zaraz na alledrogo uczynie ;p
 
Ostatnia edycja:
Do góry